Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trawacytrynowa

20 0

Polecane posty

Trzymam za Was kciuki dziewczyny :) Ja też jestem w trakcie odchudzania i najchętniej pozbyłabym się ok.10 kg ... jeszcze pociążowych :o Na początku sierpnia idę na wesele mojej dawnej przyjaciółki i też chcę fajnie wyglądać w sukience :) Dziś zjadłam tylko jogurt \"Jogobella\" i jabłko. Dodatkowo od 3 miesięcy wspomagam odchudzanie tabletkami i efekty są :) Muszę tylko kupić sobie wagę, bo już chyba pół roku się nie ważyłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciechunio
mam nadzieje ze szybko beda znikac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie 🌻 sluchajcie dziewczynki, a moze pochwalmy sie swoimi wymiarami biustu, talii, i bioder (najszersze miejsce) ? zaczne pierwsza, ktos musi :) waga 86 wzrost: 170 biust: 111 cm talia - nie zmierzylam jeszcze biodra - o zgrozo ;( 118 cm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowymus
kiara22 jakie tabletki bierzesz ??? bo na mnie to chyba nic nie dziala albo tak mi sie wydaje ale myślę że dieta +tabletki dadzą radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się zmierzyłam i tak : wzrost - 170 cm waga - ? nie wiem :( biust - 97 cm talia - 75 cm (:o) biodra - 95 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodowymus ... biorę tabletki o nazwie Slim Master (od 3 miesięcy) a od miesiąca biorę dodatkowo CLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm tylko czemu ta "mała" pupcia nie chce wejść w żadne spodnie :( ... Niestety po ciąży i porodzie moje kość miednicy się rozeszły i mimo iż minęło już 15 miesięcy od porodu to niestety nie chcą wrócić do poprzedniej postaci :( Wcześniej miałam w biodrach 89cm ... Ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowymus
nie znam tych tabletek a drogie są ?? czy w normalnej aptece je kupię ??? napisz coś więcej o tych tabsach dzięki kiara 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawa rzeczywiscie mozemy sie wymienic :) u mnie cyc troche wiekszy ale mam nadzieje ze spadnie. Uda to tragedia, najbardziej mnie wkurza ze nie moge chodzic w upał w spodnicy bo sie ocieraja o siebie :( za miesiac podajemy swoje wymiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodowymus ... sorki, że nie odpisałam wcześniej, ale musiałam obrać ziemniaki na obiad i nakarmić córcię ... no więc te tabletki kosztują ok.60zł (miesięczna kuracja) i można je dostać w sklpach z odżywkami dla ludzi ćwiczących :) Slim Master są w 2-óch wersjach : dla kobiet i mężczyzn i te dla mężczyzn działają lepiej, ale niestety trudno je dostać :( Podaję link do tabletek :) http://allegro.pl/item380318539_sukienki_z_duza_klamra_na_pasie_twoj_rozmiar.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety w ciąży przybrałam aż 27 kg :o .... I teraz mam problemy z kupowaniem spodni bo biodra mam jak z rozmiaru 40 a resztę jak z 38 :o ... więc jak kupię spodnie na 40 to na udach mam wiszące worki a do rozmiaru 38 nie wcisnę tyłka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie: 2 puste grahamki i maly kefir obiad: 2 grahamki z szynka, serkiem i pomidorkiem kolacja: planowane jablko mysle, ze sie zmiescilam w 1300kcal ?:) a ja mam nogi na spodnie 38, a gore na 42/44:( taka jestem okropna:( w ogole nie jestem kobiecej figury:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomieze sie wieczorkiem jak do domku powroce, od wieczorka zaczynam tez dietowanie, uroczystym nie jedzeniem niczego po 18:30:) a od jutra oszczedzanie kalorii .poczytalam sobie o diecie Montiego, i stwierdzam iz ma ona calkiem duzo sensu takze postaram sie ja wyprobowac, do tego dzisiaj zaczynam juz cwiczonka 8 minutek, bo na rowerek to pogoda u mnie tragiczna:( i tak powolutku i bedzie waga spadac mam nadzieje,tym razem bede twarda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciechunio
a ja na sniadanko muslie z mlekiem obiadek ogoreczki z sosikiek z knorra a na kolacyjke pomidorek z serkiem wiejskim mniami:D a wieczorkiem do pracy wiec nie bede miala czasu mysleco jedzeniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopelek przytyla
Niestety, ale sopelek, ktorej zdjecia pokazujesz, przytyla. To stare fotki, a prawda jest taka, ze MM jest na cale zycie. Na cale. Nie, ze potem wprowadza sie inne jedzenie. Jesli ktos jest gotowy tak jesc zawsze - warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdjec mam wystarczajaco duzo i to z plazy w kostiumie, zgroza!!! mam nadzieje ze za 3 miesiace bedzie lepiej :) sprobuje wdrozyc zalecenia tej diety, nie sa glupie, zawlaszcza z tymi cukrami ukrytymi prawie wszedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×