Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trawacytrynowa

20 0

Polecane posty

Trawacytrynowa napisz mi proszę coś więcej o tym occie. Można go pić codziennie? Poprawia przemiane materii? Jest bezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki a nie lepiej
przejść na 1000 kalorii ? po co się tak katować? naprawdę,doradzam z całego serducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to przepraszam ze wtrąciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane:) przyszłam sie przywitac, bo zaraz spadam na zajecia i w domu bede dopiero na pore obiadowa:) 3majcie sie cieplutko, pierwsze dni za nami oby tak dalej!:) nie dawac sie i walczyc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo, helo, helo :) ale z Was ranne ptaszki ;) ja dziś zaczynam urlop i zamiast się wyspać, jak sobie obiecywałam od wieków, to wstałam rano i biorę się za zaległości domowe. Zaraz idę się zważyć czym pewnie sobie popsuje humor na cały dzień :O do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ybciaMUC
Dzien doberek dziewczyny:) zaczynam dzisiaj na ostro walke z waga, troche ciezko bedzie bo pol dnia w szkole siedze nie bardzo mam warunki jesc cos dietetycznego ,ale postaram sie, na sniadanko tylko kromeczka razowaca i opgoreczek a na obiadek wafelki ryzowwe i serwatka:) a wieczorkiem idziemy z moim mezulkiem pobiegac;)no pewno bedzie to wiecej spaceru jak biiegania na pierwszy raz,ale zawsze:) pozdrawiam serdecznie i milego udanego i 2 kg lzejszego dnia zycze:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) No muszę też przyznać, że niezłe z Was ranne ptaszki :) Ja zazwyczaj wstaję razem z córcią czyli ok.9.30 :) Teraz umyłam sobie włosy i oczywiście już jestem po śniadanku - dziś płatki Fitnes + jedno ciasteczko zbożowe LU Go! :) I dziś planuję zjeść jeszcze na obiad kilka pierogów z truskawkami ... ... Niestety wczoraj wieczorem nie wytrzymałam i dałam się skusić na kilka żelków miśków Haribo :o ... ale dziś już zero słodyczy!!! Po południu lecę się trochę poopalać na solarium ... no i obowiązkowo dłuuugi spacerek z rodzinką po obiedzie :) A teraz zmykam nałożyć odżywkę na włosy i pod prysznic, bo w zlewie pełno garów prosi się o mycie ;) Do potem laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanie;czy przyjęłybyście nową współtowarzyszkę w walce z odchudzaniem? Mam 30 lat,173cm wzrostu i 87kg:( :( . Zaczynam mocnym uderzeniem,czyli dieta Norweska ,poźniej planuję 1000kcal i więcej ruchu np. chodzenie piechotą do pracy,rowerek w domu. Takie są wstępnie założenia. Myślę ,że nastała już na mnie pora ,żeby sie odchudzić ,ponieważ ,tak jak Trawacytrynowa nie mam już w czym chodzić .Wszystkie ciuchy sa za małe,leżą odłogiem w szafie rozmiary mniejsze i czekaja na lepsze czasy..Poza tym wczoraj spojrzałam na siebie w witrynie sklepowej i sie przeraziłam;dziewczyny ja jestem normalnie gruba!!!:( i czas sie wziąć za siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla ... witamy :) Im więcej nas tym lepiej :) A ja już wykąpana ... włoski się regenerują ... ciałko posmarowane balsamem nawilżającym :) A właśnie ... znacie może jakiś dobry balsam ujędrniający i żeby dobrze nawilżał ???? Może być trochę droższy. Zaraz biorę się za gary :o ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ❤️ ale sie nasz topik rozrasta! wczoraj wytrzymalam w postanowieniu i nie skusilam sie na nutelle :) a dzis rano wyslarowalam sie kawa i owinelam folia i 20 minut na stepperku, normalnie dumna jestem z siebie. Kupilam sobie dzis nowe serum rozgrzewajace i wyszczuplajace z Eveline, teraz bede sie nim smarowac i owijac, podobno niezle grzeje, mam nadzieje ze pomoze w walce z brzucholem i dupa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja wlasnie przyszlam do domku, jestem po obiadku- gołabki plus grahamka:) zaraz spadam sie uczyc, bo jutro egzamin!:P Milla- witaj:) Trawacytrynowa- gratuluje spadku wagi! pamietaj, nie waz sie za czesto, bo wpadniesz w glupi nałog a to potem meczy:/ wazne sie minimum co tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski ! Ja już po obiadku.Dwie łyżki makaronu z gulaszem(sos na jogurcie naturalnym) . Wczoraj chciałam se troche pobiegać.Szykowałam sie na to godzinę.Najpierw szukałam adidasów,potem jakiś większy dres(bo do innego się nie mieszcze).Przed bieganiem zrobiłam rozgrzewke,parę skłonów,przysiadów i innych tam wygibasów :) A gdy już wybiegłam sobie na chodniczek to przebiegłam ze 6 metrów i się tak zadyszałam że wróciłam z powrotem .Tak to jest jak się kondycji nie ma .No niestety trzeba nad tym popracować. Muszę sobie kupić jakąś herbatke na przeczyszczenie bo coś z wypróżnianiem u mnie nie tak :/ czwarty dzień nie byłam już na kibelku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na regularna przemiane materii pije ziola benedyktynow, sa bardzo delikatne i na efekty trzeba czekac okolo tygodnia ale warto, bo nie niszcza zoladka, mi smakuja, moge pic litrami, kupilam w sklepie za 7 czy 8 zl, starczaja na jakis miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na obiad dzisiaj 4 mlode ziemniaczki z koperkiem i fura kefiru :) za to na kolacje cos lekkiego, moze omlet, nie wiem jeszcze, ale glodna jestem caly czas, ssie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaale u ciebie dzisiaj pysznosci na ten obiad no:D dobra ja dzisiaj jeszcze wieczorkiem tylko cos malego w siebie wcisne i koniec! nie ma tak dobrze! a jeszcze pobiegac trzeba hoho:) dzisiaj narazie zjadlam okolo 750-800kcal:) takze na kolacje cos skromnego- 100-150 kcal i super nie przekrocze 1000 kcal:) jestem z siebie bardzo zadowolona:) a jutro chyba rybka z piekarnika w folii plus brokuły i podziele sobie to na 2 dni:D oszczednosc:) sluchajcie dziewczyny jestescie super, dzielne i w ogole:) uda sie uda:) buzka!:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm..... mi też się wydaje że każdy ma inny organizm i każdemu pasuje co innego. Aha chciałam was zapytać jak wy robicie te napisy na dole np.ile ważycie bo ja to zapisałam a nie widać tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja już po obiadku ... zjadłam 5 pierogów z truskawkami :) Oczywiście przed obiadkiem tableteczka :) Co prawda nie będę dziś ćwiczyć, ale potem lecę na spacerek z córcią i przy okazji poopalać się troszkę :) ... dziś dostałam krem do opalania w solarium i muszę go wypróbować ;) Więc mój bilans żywieniowy na dziś wygląda tak : - płatki Fitness z mlekiem - 5 pierogów z truskawkami - 2 ciasteczka LU Go! - jabłko Zobaczymy czy uda mi się na tym poprzestać ;) Ale Wy to naprawdę możecie być z siebie dumne :) Aż podziwiam Was za determinacje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×