Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie do rodzenia jeszcze

nagle sie okazało ze jutro mam sie stawic w szpitalu-co mam zabrac ?

Polecane posty

Gość nie do rodzenia jeszcze

-koszula,szlafrok -papcie -dyskietka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeee
papier toaletowy??no nie......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja dostalam \"wezwanie\" od gina do szpitala to z polozna powiedzieli mi co mam zabrac ja mialam swoj recznik taki sredni, papier toaletowy chusteczki nawilzajace , przydadza sie jak bedziesz musiala lezec wode do picia koszule do spania szlafrok cos do czytania ;) kapcie, japonki pod prysznic wiecej juz nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak papier toaletowy. nie liczyłabym na szpital a liściami się podcierać nie będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie liściami tylko liśćmi
;) Nie wiem, po co tam jedziesz, ale jak zostajesz dłużej niż kilka godzin, to weź koniecznie wałówkę. Ja kiedyś leżałam na badaniach, byłam zdrowa, nic mi nie dolegało, a myślałam, że się tam przekręcę z głodu:o Cały czas burczało mi w brzuchu, aż było mi niedobrze i zaczął mnie boleć żołądek (bo mam wrzody). Myśle, że powinni tam w ogóle dawac 2 kromki chleba na dobe i wodę. W więzieniu lepiej karmią:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeee
ha ha:) ja weżme co najważniejsze telefon, ladowarke, kase. A potem co zechce taxi mi przywiezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeee
a mąż zadba żeby kasy mi starczyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no zdarza sie pomyłka -liśćmi jak najbardziej powinno być :) to fakt że w szpitalach karmią nędznie. eeeeee no to świetnie że masz się tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piżamę, nie koszulę, ja naiwna wzięłam koszulę, ucz się na moich błędach :) Weź wyniki badań, książeczki ubezpieczeniowe i inne dokumenty. Przybory kosmetyczne. Ręcznik, mydło, srajtaśmę, sztućce, talerzyk, kubek, klapki (może gumowe - do łażenia do oddziale i pod prysznic), skarpetki żeby szkity nie marzły... No i niech Ci ktoś żarcie podrzuca, bo to szpitalne jest nie do strawienia często, do tego mało... A kolacja o 17 to chyba dla tych co chodzą z kurami spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i drobne na tv :) matko co ja bym bez tego zrobila :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaa
dyskietka :) ja jestem z woj śląskiego i u nas juz dawno obowiązują karty chipowe popularnie zwane dyskietkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpital wojewodzki w gdansku
ma zarąbiste żarcie :) na prawde nie mogłam narzekać :)papier toaletowy też jest i nawet podkłady poporodowe mi dali jak mi się skończyły i czekałam aż mi mąż przywiezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyu
to odpowiednik książeczek RUM z lubuskiego. Zamiast ksiażeczki zdrowia jest karta chipowa ze wszystkimi informacjami. :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×