Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perliczek

dziewczyny co lubicie

Polecane posty

ale jesteś ciekawa ha ha ha no dobra nich Ci będzie ale rewanż mam zagwarantowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złotko muszę spadać , będziesz jutro jeżeli tak to daj znać na @ leszek6824@wp.pl oki narazie pa do jutra , jak chcesz to jutro szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze maila ale bede dopiero w poniedzialek:( tzryamj sie POZDRAWIAM!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Złota ja już też jestem , jak Twój mężczyzna złości się jeszcze na Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc manolo24 :) nie nie zlosci sie juz) to byla tylko zazdrosc z jego strony-jak zawsze 😠 taki juz jest. Wczoraj nie moglam napisac bo wczesnie poszlam do domu w tym tyg tak bedzie, krotka praca duuuuzy odpoczynek:) jak bedziesz to sie odezwij! jak jeszcze bede to napewno odpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Złota , myślałęm że już nie chcesz pisać , ale dobrze że z Twoim menem już jest ok , ja to kiedyś przerabiałem z moją tyle że to ja pisałem na gg , Wiesz jak to jest ha ha ha ale nie tak jak tutaj tylko takie tam bzdety no ale jest ok zrozumiała że to tylko takie pisanie , a co z naszym pisaniem tak a propo już nie jesteś ciekawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze jestem ciekawa!!!!!!! a tak w ogole to nie chodzilo o pisanie o \"grubsz\" sprawe ale juz jest temat zamkniety wiec dalam na luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwwwoooooowwwwww a możesz chociaż zdradzić rąbek o co chodziło z tą grubszą sprawą ? nie mogę napisać na @ ponieważ masz z tego powodu nieprzyjemnośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może @ może gg a może tel ??????? dobrze myśle jeżeli nie to wyprowadz mnie z błędu i naprowadż na właściwe tory !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że przeszkadzam ale szukam Mańka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak po scenie zazdrości Twojego mena udało się Tobie go ostudzić ? czyżby to co faceci lubią najbardziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie chodzi o zadne takie rzeczy, po prostu czegos mu nie powiedzialam i ... moze to byl moj blad, tak teraz to juz wiem ze to byl blad. czasem robie glupie rzeczy i wiem o tym 😡 ale nie wiem dlaczego tak sie dzieje?? ale chyba nie o tym jest topik prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda myślałęm że o mnie chodziło ha ha ha ale jestem skromny ha ha ha a chcesz popisać o temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ciebie jeszcze nie:) chyba ze napiszesz na moja poczte to wtedy to nastapi na bank! wiec mam nadzieje ze tego nie zrobisz:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Ty przecież napisałaś mi jaka jest sytuacja i ja nie zamierzam tego łamać no i nie chciałbym bym ażebyś Ty miała z tego jakieś kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie:) wiec do rzeczy prosze! miales cos napisac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie to robic bo wiem ze sprawia mu to nieziemska przyjemnosc:) rewanz bedzie ale chyba moge dzisiaj niezdazyc bo zaraz przychodzi moja kolezanka z pracy i..... nie bede przy niej tego pisac:) pisz ja bede czytac i jak cos to napisze rano:) jestem od 6-00 przy kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×