Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polaola

Mam ogromny problem. BŁAGAM pomóżcie

Polecane posty

Sprawa tyczy się tego, ze muszę dzisiaj trochę pracować, a mi się nie chce :-( podjęłam już różnorakie kroki mające wspomóc mój wzmożony wysiłek umysłowy i przebrnięcie przez wyzwanie dużego kalibru prosze oceńcie, czy wg was któraś z tych metod motywacyjnych powinna była teoretycznie zadziałać podkreślam słowo teoretycznie :-( 1) 2 kubki kawy 2) wejście na kafe i przeczytanie do połowy topiku pt. Sprzedam. 3) 2 dziesiatki różańca 4) medytacja w pozycji drzewo 5) 35 krotne wyobrażenie sobie momentu, w którym praca zostanie ukończona oraz dumę ktora będę odczuwała 6) 42 krotne próby wejscie w stan alfa lub beta w celu odczucia spokóju duszy, który zwieńczy dzieło Żadna z powyzszych metod nie przyniosła spodziewanego efektu Prosze o rady, co jeszcze mogłabym zrobić. Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka smirnoffa
-35 razy wyobrazic sobie moment porazki jesli nie ukonczysz pracy na czas -oddac polowe dochodu na lokalny komitet pis -przeczytac do konca topik "sprzedam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogromnie dziękuję, moja motywacja wzrosła o 0,3% czekam na kolejne porady :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka smirnoffa
a. mam jeszcze inny pomysl poszperaj w komputerzeswojego faceta i w jego komorce na pewno znajdzisz cos to przycmi twoj obecny problem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka smirnoffa
no to zdoluj sie na tym tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz od dawna zdołowana, czyli motywacja na tym samym, bardzo niskim poziomie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka smirnoffa
aha to ciesz sie ze nie jestes w nieplanowanej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się :-) odnosząc się do stanu wyjściowego, czyli chwili w której zwróciłam się na swoim ulubionym forum licząć na wsparcie radą i pokrzepienie ducha, mój stan motywacji oceniam na wyższy o 0,7% czyli teraz mam motywację -14,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka smirnoffa
ok moze przeszkadza ci tetniace zycie forum. moze napisz do moderatorow, zeby zawiesili kafe az nie napiszesz? wtedy motywacja bedzie 100 % ?? albo napij sie wina-zawsze pare procent w gore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spal blanta i motywacja skoczy do -150 :P A przy takim jej poziomie, nie bedziesz juz miec takich dylematów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM DO TWARZY
IDZ DO SZEFA PO PODWYZKĘ.JAK DOSTANIESZ TO MASZ PARE PROCENT W GÓRE I NA KONCIE I DUCHOWO TEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola- wyobraź sobie że to co robisz to najepszy sex w twoim życiu- oddaj się temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan naprzeciwko betonowej
sciany, rozpedz sie i walnij baranka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sposób jest jeden: więcej kawy 2 kubki to nic. i pij takie conajmniej z 5 łyżeczek. ręce się później trzęsą, ale pracować można :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że ostatnie rady są bardzo dobre pytanie, czy moderatorzy przychylą się do mej prośby, oraz kiedy miałoby nastapić zawieszenie działalnosci kafe, czyli w praktyce moment, w którym mogłabym przystapić do czekajacej mnie pracy wino również mogłoby nieco złagodzić mój wewnętrzny niepokój, potrzebuję jedynie gwarancji kogoś doświadczonego, mianowicie takiej, ze w ogóle będę mogłą po winie wykonywać wzmożoną pracę umysłową, bez rozpraszajacych myśli o kafe, mężczyznach lub pięknie przyrody jednak mimo wszystko bardzo dziękuję, motywację ocenaim w tej chwili na 2%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co pola- to jak ty chcesz wyłączyć mamuskom kafe to ja piepsze twoją motywacje;) możesz nic nie robić ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike nie pomagasz komiczne i tak chcę zmienić miejsce pracy, wiec Twoja rada byłąby nawet w porządku, rozważę ją, dziękuję Sssilily spróbuję jeszcze jeden kubek thanks Amant prosze o wiarygodne rady, gdybyś mnie znał wiedziałbyś, ze nic takiego nie mogłoby mi sie przytrafić Szukanie rozumiem, ze mam się odwołać doswojego wewnętrznego ja, to moze być niezły trop, ogromnie Ci dziękuję do rady o waleniu baranka: nie chce mi się wstawać stan motywacji 13% jest coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co pola!!!!!!!!!!!!???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
350 brzuszków 10km. biegu przed siebie i oczywiście 10km. na powrot zmęczenie fizyczne podniesie twoje hormonki oraz wzbudzi wdzięczność że możesz popracować psychicznie, posiedzieć i pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla Ciebie radę. Odłóz robotę. Jak zostanie Ci jakieś 3 h do oddania jej dostaniesz takiego popedu że hohohoho... na 200% :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike wiem, jestem dziwadłem, myślenie o seksie nie pomaga mi w pracy umysłowej :-( yeez tak zrobię. tylko jeszcze bardzo Cie prosze o radę skad wziac motywację do wstania z krzesła, założenia obuwia sportowego i wyjścia na zewnatrz Nefry, Twoaj rada jest chyba najlepsza, poczekam jeszcze trochę motywacja 29%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka smirnoffa
tez uwazam ze rada kotki jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredny, dochód za wspomnianą pracę jest niewieleki i w zasadzie mozna powiedzieć, że wykonuję ją charytatywnie a jednak musze wspomnianą parcę wykonać, w dodatku dzisiejsze polecenie przełożonych dodtyczące wspomnianej pracy było tak niespodziewane i przybijajace, że postanowiłam prosic o wasze wsparcie, za które jestem ogromnie wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znamy sie i nie wiem co uwielbiasz, pożadasz, od czego dostajesz zawirowania w mózgu co pwoduje, że wali ci serducho ale- jak ty to sobie wyobrazisz to pmnikniesz z krzesełka czy tam fotelika jak perszing z turbodoładowaniem.Oczywiste, że chmurka nad głową i co innego w niej - jak do przodu dajesz i co innego jak- wracasz i oczywiste, że te przeklęte brzuszki to już wymagają czegoś nadzwyczajnego w chmurce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×