Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matka-dwojga

ile ważą Wasze 1,5 roczne dzieci??

Polecane posty

Gość hiszpańska muchaa
wydaje mi sie ze normalna. moj wazy 15 kg ale jest duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz mam jakas orientacje, bo ta przychodnia mnie rozbraja. Corki wcale nie waza,a synek ktory ma 3 m-ce juz, ani razu nie zostal zmierzony, ani wzrost, ani obwód główki czy klatki piersiowej. Mieszkam teraz w innym miescie i w poprzedniej przychodni wszystko mierzyli. No i synka wage sama sobie zapisuje bo oni nie wpisuja tego nawet w ksiazeczke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja niedługo skończy 17 miesiecy i wazy 13 kg przy 82 cm wzrostu. Wg lekarki jest ok, nie ma nadwagi, miesci sie w normach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka wczoraj skończyła 18 miesięcy i wczoraj ważyła 11600 g. Wg lekarki jest ok, ale patrząc na niektóre dzieci moich koleżanek z topiku grudniowego, to mała kluseczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma prawie roczek, waży ok. 12 kilo i ma 90 cm... w mojej przychodni tez nie mierzą i nie ważą, chyba że sama się upomnę, a do książeczki wszystko wpisuję sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze ze kazde dziecko inaczej, ale moja wyglada zdrowo wiec bardzo sie nie przejmuje. Chcialam tylko miec pewne rozeznanie. Dzieki kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mój Kuba ma 17 miesiecy i dwa tygodnie,wazy 11,4 kg , a mierzy około 80 cm.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
moj wazyl 10 kg. ale urodzil sie malutki bo wazyl 2600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×