Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bulinka 20

Dziewczyny tyja w zwiazkach bo sa zaniedbywane i to wina mezczyzn

Polecane posty

ehhh tez bym chciala zrzucic pare kg... nawet nie mam za bardzo problemu z odmawianiem sobie jedzenia, ale jestem strasznie leniwa i nie chce mi sie cwiczyc who\'s gonna help me? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmus się do ćwiczeń- nie chce ci sie, nie masz energii- to pewnie zalegające w twoim organiźmie toksyny- polecam zieloną herbatke i zmuszenie sie do wysiłku, poćwiczysz systematycznie tydzień a gwarantuję ci, że w kolejnym ruch bedzie dla ciebie tak naturalny jak oddychanie powietrzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy:-) bardzo sie cieszę, że Cie zobaczyłam. Wyglądasz tak młodo. Jakbys była młodsza niż ja. czekam na zdjecia dzieciątek. Sliczna i jeszcze mądra Doprawdy. ja mam na cafe swoich ulubieńców:doprawdy,komiczne,kyyrene. c.r.e.a.m A czemu Ty w dzień nie pracujesz nicponiu:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crem - nikt normalny nie bije sie na meczach... dym na stadionach robia jacys kretyni... no chyba, że przeciwnik sam zaczyna :P Crem - jak to jest życ w ciągłym strachu??? Cigle sie bać wszystkiego (i to juz nie jest zartobliwe pytanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
sphinx cat to masz chyba nietrafionego nicka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy --> probowalam tyle razy sie zmusic, ale niestety jestem wstretnym leniuchem. tylko do mojej idealnej wagi ktora sobie wymyslilam zostalo mi jeszcze 3 kg :) i niejedzenie juz nie pomaga. ahhh, fajnie bym wygladala za te 3 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistość:) do niedawna byłam legitymowana za każdym razem jak chciałam kupić alkohol:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jakas sobie ja
rzeczywistosc napisałaś tak jakbyście z Doprawdy miała po 50 lat :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jakas- może nie po 50 ale ja 30-stke mam prawie na karku:> fakt, że czuję się młodo nie usprawiedliwia upływu latek- każdy komplement w tym względzie jest budujący:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
o ale tu sie robi tlok brat niedzwiedz-nie znam cie. jestes zakonnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
po stopce i nicku wnioskuje - dominikanin o imieniu michal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat N. to jezuita, tylko udaje tutaj miłego, by potem zaatakowac tych, ktorzy sie odkryją zanadto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rzeczywistosc ....rzuciłem prace teraz szukam nowej " zupelnie jak moj znajomy... i szuka wytrwale - juz od 3 lat :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
jezuita nie mialby konta na wyborczej mysl komiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja się nie boje wszystkiego skąd takie podejżenia ???" wszedzie widzisz zagrożenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem- nie z kimś, tylko z rzeczywistościa się wymieniłam, no i z kyyrene jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zakonnikiem....chciałem byc jak miałem 8 lat...teraz mam 32 ilata i 3,5 roczny (juz zakonczony) zwiazek na karku...... a czemu zakonczony???? to spytajcie sie takiej jednej co to teraz w sztokholmie siedzi z takim jednym frajerzynom:(:(:( mam do ciebie zal ale i tak zycze ci szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jezuita nie mialby konta na wyborczej" chyba, ze sie dobrze konspiruje... :P teraz byc agenetem jest modne... zrszta - wymagasz ode mnie myslenia - ja gupi jezdem, nie czytasz pomaranczek?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahah............a skad te podejrzenia ze zakonnik???? jestescie blisko...bo ja z Czestochowy...ale zeby od razu zakonnik????? buhahahahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy "komiczne szalik to pewnie nawet w aktówce nosi, tak na wszelki wypadek " :-) Z tym legitymowaniem to sie nie dziwię. Wiecie dziewczyny ja tez czuję upływajacy czas. Oj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a czemu zakonczony???" ale my o to juz nie pytamy :P:P jedz do Szwecji i skasuj mu ryj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana krytykantka
nie czytasz pomaranczek nie tylko czytam ale sama JESTEM pomaranczka :p brat niedzwiedz - milo, ze sie przedstawiles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×