Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bulinka 20

Dziewczyny tyja w zwiazkach bo sa zaniedbywane i to wina mezczyzn

Polecane posty

Ja jestem takim łakomczuchem (nie słodycze ale mięso)+ moje palenie trawki i idąca za tym gastrofaza + ciagłe przebywanie z chłoapakami a co za tym idzie jedzenie(oni ciągle jedzą)+ pepsi(jestem uzalezniona), że jedynym wyjściem dla mnie jest duzo ćwiczyć. Odpowiednią techniką i doz dobrze dobranym treningiem bo to naprawdę ważne. komiczne ma rację ważne jest tętno. Wazna jest tez technika. Bardzo ważna. Każde ćiwcznie przy nieodpowiedniej technice robi więcej start niz korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jezeli tak to pewnie ma niesamowite walory smakowe, czyli tak jak mleko w postaci niezmienionej smakuje ochydnie" smaki są pyszne, bo są wzbogacane substancjami smakowymi... Moj ideał od kilku lat - Apple Extasy - super :D mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo chodzenie na silownie niewiele daje - trzeba dobrze wiedziec co tam robic (a wiekszosc instruktorów to kretyni bez pojecia) widze ludzi, ktorzy chodzą latami i nie widac po nich zadnych efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistość ciesz się swoboda ile wlezie- będzie dziecko to zostanie ci rower stacjonarny w domu i tyle:/ ja za czasów panieńskich 2h dziennie na siłowni spędzalam + ok 30 km dziennie rower- dla przyjemnosci:> a teraz? teraz lepiej już nic nie mówię:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takim podtsawowym błędem są tzw. typowe brzuszki i targanie karku przez najczęściej dziewczyny.Plecy musza byc przyklejone do maty. Dlatego najlpiej robic brzuszki na ławce i najlepiej rączki złożyć na piersiach. Bo tak to kark potem boli i moga plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzeczywistość
ja mam chyba malo miesni wiec sobie kupie to Apple Extasy :-D to drogie jest? i ktory sklep internetowy polecasz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistosć ale dodaj, ze takie ćwiczenia wzmacniają mięśnie, by spalić tkankę tłuszczową z brzucha najlepiej robic pełen skłon do kolan z pozycji lezacej w dosyć szybkim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy Ja wiem kochanie. Ja tez mam koleżanki co maja dzieci. Ale ja też chce dziecko może nawet niebawem. Uważam,że kobieta bez dziecka jest niepełnowartościowa. A co do rowrków to jeżdże też a 2 razt w tygodniu mam tez na siłce godzine spinningu (rower stacjonarny tylko w grupie sie jeżdźi i przy głośnej muzyce, kolorowych światełkach, są różne pozycje-na posladki, uda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam kobietom stosowanie odżywek bialkowych, chyba, ze ich cialo składa się ze skóry i kosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzeczywistość
ale podobno te sama partie miesni nalezy cwiczyc co drugi dzien, a nie codziennie, czyli robic rotacje Doprawdy, zmienialas cwiczenia co drugi dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie nie mozna codziennie ćwiczyc tych samych partii mięsni bo sie spała mięsień(ja się tak na tym nie znam) robię co mi trenr każe.Ufam mu bo to dobry fachowiec. nawet w tv ma program. On mi rozpisuje cwiczenia. Pokazuje jak robić. Zmienia. By wszystko sie równo rozkładało.Ja biore tylko l-karnitynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistość a jaką l- karnitynę bierzesz? ja lubię Olimpa do ssania- nie obciaża żoładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy Ale jak to mówi mój kuzy Ty masz teraz dzieciątka więc możesz sobie nawet z brzuszkiem usiąść na fotelu bujanym i powiedzieć "dla takich chwil warto zyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jakas sobie ja
komiczne widzę że jesteś ekspertem więc spytam od czego zaczać jakąkolwiek aktywność fizyczną która ma pomóc w odchudzaniu? Czy od razy z grubej rury i siłownia czy coś innego na początek? i to kiedy chce się schudnąć powiedzmy 15-20 kg. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistość- nie rób ze mnie jakiegoś klekota:D- to że mam dziecko- a'propos ono ma już 4 lata:D- z brzuszkiem to ja mogłam sobie usiąść trzy tygodnie po porodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz powiedz rzeczywistość ile bierzesz tej l- karnityny 1000 mgr to ja biorę minimum jak trenuję, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja- jeśli nie masz kłopotów zdrowotnych, np. ze stawami, kręgosłupem- to tylko z grubej rury- minimum 3 razy w tygodniu po godzinie z dobrym trenerem i dieta. Zakwasy gwarantowane- i to takie, że człowiek ma wrażenie, że umiera z bolu, ale to da najlepsze rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczny jestes jakims
trenerem albo dietetykiem? moge sie o coś spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy Olimp i jeszcze jest taka firma(nie pamietam teraz) a dziś nie mam przy sobie po popołudniu jade oglądać lodówki anie na silłkę co mi trener poleca(u Nas na siłce jest taki kramik z odżywkami i najwięcj jest produktów własnie tej firmy)sprawdze i Ci powiem. Olimp to ogolnie moja podstawowa firma:-) Betakaroten, witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze czysto zawsze sucho..
ja dbam o sibie czy jestem z facetem czy bez...i nie robie to dla Niego tylko dla siebie..bo moj wyglad znacznie wplywa na moja psychike..jesli wiem ze dobrze wygladam to odraszu czuje sie lepiej..bardziej pewna siebie..i wiem ze swiat nalezy do mnie;D Ot tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem pozniej, bo nie mam teraz czasu :) Ps l-karnityna wykazuje właściwowsi pomagajace spalac tkanke tłuszczową od mniej wiecej 4g przyjmowane 2 godziny przed treningiem takie sa najnowsze badania... mniejsze dawki są skuteczne ale tylko u odsob u ktorych otylosc wynika z niedoboru witaminy Bt poza tym l-karnityna jest bardzo dobrym supelementem zdrowotnym - dziala korzysnie na serce, podnosi poziom testosteronu (nieznacznie ale jednak) skuteczniejsza jest karnityna połączona z grupą acetylową - znana na rynku jako ALC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jakas sobie ja
komiczne jest prawnikiem tylko że obezananym w wielu dziedzinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy 1000 mgr -2000mgr(właśnie tamta firma co jej nie pamietam ma te duże dawki) Z tym brzuszkiem to żartowałam:-) Ja juz nie mam zakwasów. Kilka lat ćwiczę:-) jak ide na spinning(dwie godziny w tygodniu) to jeszcze zakładam sobie taki pas(taki z takij pianki) na talię bo się wtedy tam najbardziej pocę. A ja jak tyje to właśnie w talii :-( Nogi, ręce zawsze chude a tylko jak sobie za bardzo pozwole to talia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego żeby o mnie mozna było powiedzeć "cienka w apsie dobrze... nanana" musze ćwiczć:-0 zawsze czysto zawsze sucho.. I bardzo dobrze. ja tez tak mam. Jak juz pisałam wczesniej "wygląd okresla świadomość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jakas sobie ja
Doprawdy dziękuję ci za odpowiedź :) poczekam co mi jeszcze komiczne napisze. A dieta taka wymyślona przez dietetyka czy samemu kombinować? Aha i do tego praca siedząca.Całe 8 godz. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiego miasta jest komi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×