Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bulinka 20

Dziewczyny tyja w zwiazkach bo sa zaniedbywane i to wina mezczyzn

Polecane posty

Gość komiczne jaki ty mądry facet
jesteś.chyba się zakocham w tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej powala, gdy widze dziewczyny czy facetów na bieżni, steperze czy innym aerobowym sprzecie, ktorzy ćwiczą celem odchudzenia, popijając jakims napojem izotonicznym... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieeeeeewwwaaaaam
no to ja mam inny, paradoksalny wręcz problem :O mam kilka kg za dużo i jak już się wezmę za siebie i rozpocznę dietę, chodzę na aerobik to mój facet zaczyna marudzić "przecież dobrze wyglądasz", "po co ci to", "nie masz się z czego odchudzać" itp. Jak nie chce jeść z nim pizzy np. to się obraża odrazu i mówi, że się dziwnie zachowuję :O nie mam motywacji, resztkami sil powstrzymuje się przed transformacją w wieloryba chociaz i tak już jestem jak mloda orka :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzeczywistość
czy wszystkie bez wyjatku firmy oferuja tunczyka z rtecia? nie podoba mi sie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jakas sobie ja
komiczne tzn. że celem odchudzania nie powinno się chodzić na siłownię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzeczywistość
a wolowina jest OK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na siłownie - jak najbardziej powinno - a skąd wniosek, że nie? "czy wszystkie bez wyjatku firmy oferuja tunczyka z rtecia? nie podoba mi sie to..." w mniejszym, lub wiekszym stopniu tak... dlatego nalezy spozywac nie wiecej niz 1 puszke tygodniowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne..................... a te badania na poziom testosteronu są bezpłatne ??? i czy wynik jest odrazu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwone mięso jest ok, ale niestety zawiera wiecej tłuszczu niz białe, oraz szczątkowe ilosci kreatyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieeeeeewwwaaaaam
65 kg i 167 cm wzrostu :O i o co mu chodzi? chyba chce ze mnie zrobić jakiegoś mega tucznika 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzeczywistość
to jakie białko polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jakas sobie ja
rozwiń tą kwestię : ktorzy ćwiczą celem odchudzenia, popijając jakims napojem izotonicznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"65 kg i 167 cm wzrostu " no to istotnie te 5 kg moglabys zrzucic nie powinnas sluchac faceta, tylko robic tak jak uwazasz... Twoje ciało.. Faceta mozna zmienic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzeczywistość
nie lubie jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieeeeeewwwaaaaam Twój chłopak niech tez z Toba chodzi na siłownię. U mnie też sie wszyscy smieją. szczególnie chłopaki. Ciagle mam jakies docinki w stylu "Ty miss fitness, nie jedz tej pizzy bo w nocy z nadmiaru kalorii nie usniesz" a mój kicius to tylko ciągle mi mówi "co podrywająCie tam karki na siłce co?" ale jak ja kłamie i mówię ,że nie to on zaraz sie smieje i mówi" a "co same pedały tam są" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistość:D taaak- nic tak nie motywuje do chodzenia na siłownię jak piekne ciala, na które można za darmo popatrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ktorzy ćwiczą celem odchudzenia, popijając jakims napojem izotonicznym..." jaki jest sens cwiczen aerobowych? zmuszenie organizmu by zaczął czerpac energie spalajac tkanke tłuszczową... oraganizm zacznie to robić 1. gdy osiągnie odpowiednie tętno (ogilnie pomiedzy 65-80% max HR) (sa rozne teorie) 2. gdy spali doraźną substancje energetyczną - glikogen z mięśni... glikogen powstaje z metabolizmu glukozy... zatem pijąć cały czas węglowodany (zawarte w izotonikach) podczas cwiczen, organizm caly czas ma dostarczaną substancje energetyczną i nigdy nie sięgnie po tłuszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieeeeeewwwaaaaam
wiem, wiem komiczne, tyle, że wolalabym żeby on mnie dopingowal jakoś w tym a nie zniechęcal i czy to normalne? chyba chce mieć szczuplą, fajną laseczke to dlaczego tak się zachowuje? juz niech chociaż cicho siedzi a nie fochy strzela, że nie chce z nim zjeść zestawu XXL z McDonalda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jakas sobie ja rozwiń tą kwestię : ktorzy ćwiczą celem odchudzenia, popijając jakims napojem izotonicznym To bomba kaloryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej przyswajalny to jest izolat i hydrolizat serwatkowy :P ale jedz rózne białka... po prostu nie nastawiaj sie na jednostajność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy - ważąc koło setki nie dostarczysz co najmniej 2g białka na kg masy ciała bez odżywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzeczywistość
"najlepiej przyswajalny to jest izolat i hydrolizat serwatkowy " czy to pochdzi od serwatki? jezeli tak to pewnie ma niesamowite walory smakowe, czyli tak jak mleko w postaci niezmienionej smakuje ochydnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieeeeeewwwaaaaam
rzeczywistosc no chodzimy do tega samego fitnessclubu tyle, ze on na silownię ja na aerobik zazwyczaj, czasem też o silownie zahacze. On uważa, że jak ćwiczę to mogę jeść wszystko co mi się żewnie podoba i i tak nie przytyję i że wymyślam i się nie da mu w żaden sposób przetlumaczyć, że jadąc na fast foodach, chipsach do filmu, cistkach to i tak będę ogromna czy ćwiczę czy nie. jemu wszystko w mięśnie pójdzie a ja przecież nie chce wyglądać jak Pudzian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×