Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bulinka 20

Dziewczyny tyja w zwiazkach bo sa zaniedbywane i to wina mezczyzn

Polecane posty

Gość wnuczka smirnoffa
cream-zrob sobie badania krwi jesli nie przesadzasz. robiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka smirnoffa
tasiemiec uzbrojony nie jest smieszny potrafi przenikac przes sciany naczyn kwionosnych i moze dotrzec do mozgu nie jest prawie mozliwe by sie go pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natura najlepsza, a od skuna kiedys oślepłam na trzy dni kurwa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to nie pale bo sie za bardzo wciagam i moj facet sie na mnie wscieka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mrau. natura najlepsza, a od skuna kiedys oślepłam na trzy dni k**wa XD " Naprawdę? jak oslepłaś? Nic nie widziałaś? No wiesz pierwsze słyszę. Byłas wtedy u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mrau. w ogóle to nie pale bo sie za bardzo wciagam i moj facet sie na mnie wscieka;p " Ale w co sie wciagasz? W zajawke jakos .Czy wpadasz wkorek?:-) Ja pale kilka razy w tygodniu. Ale tylko wieczorem. Najczęściej przed seksem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka smirnoffa
jesli z krwia dobrze to rzeczywiscie musisz miec stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie na trzy dni tylko na jakąś dobę, tak sobie wiesz wyolbrzymiłam, żeby było śmieszniej. gdzie tam do lekarza mi sie tylko wydawalo, ze osleplam, a szlam normalnie jakbym wszystko widziala, jak juz nie bylam zjarana tez mi sie wydawalo, ze nic nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem - Tobie jakis psychoteraputa jest potrzebny... do tego kilkumiesieczna kuracja sterydowa - typowa masówka - jakaś meta z omką... badałeś poziom testosteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzeczywistość
jeszcze kilka lat i nieżle psychozy cie czekają albo np za lat 15 utrata wzroku lub dzieciaczek bez raczek czy nozek dane specjalistyczne od pracownikow monar :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakies 12-13 lat temu jak zaczynałam palic to takie czasami miałamtakie fajne zajawki:-) Godzinami siedziałysmy z dziewczynami na ławce w aprku i wyobrażałysmy sobie,że jestesmy np. w lodówce a tamten budynek to np. margaryna itd.:-) Nigdy źle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream - normalnie - badania krwi, tylko nakierunkowane na taki wynik... Bo Ty wg mnie masz poziom tego hormonu nizszy niz niektore kobiety.. co niby nie jest mozliwe, ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma33
"Ja poza jedną tabliczką czekolady mogłam nie jeść nic przez cały dzień." o, własnie i ja tak przez ostatnie 2 tygodnie. to jest mało konstruktywne, właściwie wcale, ale czasem najwyrazniej potrzebne, kiedy nawet nie masz siły myslec konstruktywnie, a co dopiero konstruktywnie jesć. rzecz jest w węglowodanach i prawdopodobnie magnezie, choć czekolada nie zawiera go aż tyle, żeby miał znaczenie dla organizmu. raczej proste węgle-wzrost serotoniny-ukojenie. a że chwilowe?cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne ........ wiesz teoretycznie jest to możliwe bo zbyt szybko zostałem sprowadzony do parteru :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzeczywistość
w zwiazku z powyzszymi danymi weryfikuje prognozt - wczesniej THC się nie wydala z organizmu, wszystko jest odlozone w twoim mozgu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka smirnoffa
jezlei przez caly tydzien nie ejsz nic poza jedna tabliczka czekolady (jak sie domyslam-dziennie) to nie ma szans zeby przytyc. wrecz schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzeczywistość
poczytaj o THC ale takie dane wiarygodne, nie mobbing dilerow, ktorym zalezy na bizness :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do rzeczywistosc" co ty chcesz cpuna nawracac, to już łatwiej sprawić, że wisła zacznie płynąć w drugą stronę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do teamtu. To naprawde jedynym dla mnie minusem palenia jest tzw. gastrofaza. THC odkłada sie w tłuszczach więc na tzw. "zwale" człowiek je jak by widział jedzenbie od tygodnia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×