Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babay

ale razy na dobe jedza MLEKO wasze dzieci? od 1,5-2 lat?

Polecane posty

Gość babay

a co jedza na kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, moj maly ma 20 msc i jak skonczyl poltora roku to w ogole przestal jesc mleko, a wczesniej jadl po roku 2 razy dziennie, a wczesniej 3, nie zmusze go pezeciez, nie chce mleka, kaszy, ale staram sie nadrabiac danonkami i innymi serkami, a na kolacje je jajecznice, lub parowke jedynke, lub wedline z bulka, czasem nawet spagetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, moj maly ma 20 msc i jak skonczyl poltora roku to w ogole przestal jesc mleko, a wczesniej jadl po roku 2 razy dziennie, a wczesniej 3, nie zmusze go pezeciez, nie chce mleka, kaszy, ale staram sie nadrabiac danonkami i innymi serkami, a na kolacje je jajecznice, lub parowke jedynke, lub wedline z bulka, czasem nawet spagetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babay
moje dziecko je mleko 3 razy na dzien tzn na sniadanie kolacje no i jescze przed snem i czasem w nocy jak sie obudzi. czy to nie zaczesto? jednak syn jest strasznym niejadkiem i nie chce np jesc ziemniakow czy miesa itd a mleka zje sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to mleko sie pije....ale cóż... Mój mały odkąd skończył 7 miesięcy mawstręt do mleka więc przemycałam mu w kaszkach. Więc na kolację je do dzis kaszkęna mleku, a tak czasem dam mu kakao czy mleko i włoże tam słomkę smakową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babay
pzepraszam za pomylke. masz racje mleko sie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego dla takich dużych dzieci dajecie mleko w nocy?? To jest nie zdrowe. Pozatym myjesz mu po tym nocnym karmieniu zęby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babay
to co mam mu dac w nocy? wode? u mnie rodzina uwaza ze skoro dziecko je malo w dzien to chociaz niech w nocy zje. niewiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek zaraz skonczy rok i nie pije ot tak mleka .. na siadanie i kolacje ma kaszke ktora robie z mlekie modyfikowanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie zdrowe obciążać jego żołądek jak śpi. NIc sie nie stanie jak dziecko nie je dużo. Tyle po prostu potzrebuje. Poczytaj do kiedy dziecko karmi sie w nocy. To będziesz w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babay
moze zamiast wody to herbate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej daje mleko rano-wypija ok 180ml i na noc-wpija prawie 210ml(mleko nestle z miodem). w ciagu dnia jada te posilki co my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babay
tylko ze moj syn prucz zup nic innego nie chce jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julii przestań już powielać
ten sam błąd, raz można się pomylić, ale kilka razy to już razi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój do 2 lat pił 2 razy dziennie mleko oraz 1 raz w nocy.Tak,tak wiem że to zdrowe.Ale wypróbowałam wszystkiego -wody,soki i herbaty nie zdały egzaminu.Najczęściej po tygodniu sie poddawałam bo nie miałam siły na następny dzień -praca i dziecko.I kiedyś zdałam sobie sprawę ze trzeba być we wszystkim konsekwentnym.Kiedy mały skończył 2 lata wkurzyłam się i to nie na żart.Wyrzuciłam butelki i stwierdziłam że dam rade! 3 dni po marudził i od tamtej pory koniec z nocą flachą.Skończyło sie nocne karmienie i budzenie się dziecka 3-4 razy w ciągu nocy. A jeśli chodzi o kolacje to jest w tym wieku że dawałam kanapkę z serkiem czy też wędliną,jajeczko,płatki z mlekiem,rożnego rodzaju sery topione itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pije mleko obowiazkowo rano (ma 2 lata i 2 mies) jak tylko sie obudzi to wola zeby mu mleko zrobic przed spaniem w poludnie , a spi po 3-4 godziny czasami zyczy sobie podanie mleka na noc je normalna kolacje i gdzies 3x w tygodniu po kolacji wypije troche kaszki jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekneone
Julli Ty wszystkich pouczasz i błędy poprawiasz,a przeczytaj swoją wypowiedz ponownie ,cyt:"A dlaczego dla takich dużych dzieci dajecie mleko w nocy?? "Czy to jest po polsku czy jakas zapozyczona gramatyka?Bo po polsku powinno brzmiec tak:" A dlaczego TAKIM DUZYM dzieciom dajecie mleko w nocy?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekneone
poza tym niezdrowe piszemy razem gdy oznacza to przymiotnik:) to tez do Julli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekneone
PRZYMIOTNIK Nie z przymiotnikami w stopniu równym piszemy łącznie, w stopniu wyższym i najwyższym oddzielnie. niemiły, nie milszy, nie najmilszy, niedobry, nie lepszy, nie najlepszy PRZYSŁÓWEK Nie z przysłówkami utworzonymi od przymiotników piszemy tak jak przymiotniki w stopniu równym łącznie, w stopniu wyższym i najwyższym oddzielnie. niedbale, niedostrzegalnie, niespokojnie, niedyskretnie, niesumiennie, niedobrze Nie z przysłówkami nie pochodzącymi od przymiotników piszemy oddzielnie. nie bardzo, nie zawsze, nie tutaj, nie jutro UWAGA ! Z rzeczownikami, przymiotnikami i przysłówkami, jeśli wyraźnie wyrażają przeciwstawienie, piszemy oddzielnie: nie zwycięstwa, lecz klęski, /nie dobrze, lecz bardzo dobrze,/ nie blisko, lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze powiedz że nie mam racji co do nocnego karmienia pfff- popełniasz błąd karmiąc to u innych tez coś musisz wyłapać??żal mi cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam dajcie mamie nauczyc sie czegos .... nie karm go w nocy i zadna herbatka tylko woda .. herbate zapewne poslodzisz :P w dzien wiecej zje jak go w nocy przetrzymasz :) tylko meczysz jego zoladek ktory w nocy malo trawi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babay
i tak dzieki za rady. dzis nie dam mu juz mleka w nocy. a przeciez jesli dam mu herbate i bardzo malo oslodze to chyba to nie bedzie szkodliwe prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Zosia ma 22 miesiące. Mleka jako tako wcale nie pije, ale na śniadanie zjada płatki na mleku/mannę/owsiankę, a w ciągu dnia wypije koktajl jogurtowy Gerbera, albo truskawki z kefirem/jogurtem, albo budyń, białym i żółtym serem tez nie gardzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×