Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Ewcia mam podobnie jak Ty.Kocham faceta 20 lat starszego,żonatego mojego bylego instruktora prawa jazdy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulllllllla
Popieram "również" albo woz albo przewoz !! Cale zycie nie mozna sie meczyc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, dokładnie! Czasem drastyczne środki skutkują lepiej... A ten mój "przyjaciel" dzwonił właśnie przeprosić za wczoraj... ech:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewci@
Chyba kupię sobie na urodziny młotek co może uda wybic mi sie Go z głowy :P Jadę rano do pracy i stoje na światłach zamyslona. dzwoni komorka patrze a To On dzwoni. troche się zdziwiłam. On się mnie pyta co ja taka smutna i zatroskana, ze zaraz zawroci na skrzyzowaniu i przyjedzie mnie ratować. a ja sie tylko zamyslilam i nawet nie zauwazylam jak koło mnie przejechal a On juz do ratowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, mówię Ci, facet podnieca się tym, że młodsza się nim interesuje i dlatego się tak zachowuje. Spokój daj sobie z nim i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewci@
No dobra po raz kolejny zmienie trase do pracy i zapadne sie pod ziemię zobaczymy co z tego wyjdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też mam problem. podoba mi się starszy o 13 lat mężczyzna. Nawiązaliśmy już kontakt wzrokowy, on zawsze gdy jedzie samochodem z pracy spoglada na mnie i przytrzymuje wzrok, ja oczywiście robie to samo, patrze się mu prosto w oczy, zeby wiedzial, ze mnie zainteresowal. nie wiem czy mam w to brnąc czy jest sens, ale jeszcze żaden mężczyzna tak mi sie nie podobał, a muszę przyznać, że paru było we mnie zauroczonych i próbowali zaprzyjaźnic się bliżej. jednak w zadnym z nich nie bylo tego czegos co jest w Marcinie. co o tym sądzicie ? dziękuję z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewci@
Jeżeli On Ci się tylko podoba to daj se spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulllllllla
To zależy wiesz,ale na samym poczatku jezeli juz sie zdecydujesz nie pokazuj,ze CI na nim zalezy ! To bardzo wazne jezeli chodzi o starszego faceta! Sama tez jak na razie nie nastawiaj sie na nic wielkiego,nie wiadomo co On kombinuje,wszystko w swoim czasie jak na razie zyce powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również
A ja już z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, ze taki związek jest tylko dla dziewczyn, które twardo stąpają po ziemi, są realistkami i potrafią zachować dystans do tego co ich łączy z tym facetem. Apeluje do tych bardziej kruchych, by szukały związków prostszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. tak będę obserwować co On knuje, a ja raczej naleze do osob twardo stapajacych ;) jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewci@
I tak wszystko wyjdzie inaczej niż sami bysmy tego chciały. Wiem z własnego doświadczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem to, że starszy, wcale nie znaczy, że ma równo pod sufitem... Radze tak jak poprzedniczki, obserwować go i jak na razie się nie angażować, poczekać i zobaczyć, co on zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również
Najlepiej to od facetów trzymać się z daleka, od czasu do czasu umówić się z jakimś przystojniakiem i bron Boże nie angażować. Facet zawsze rani, prędzej czy później. Lepiej poplotkować albo iść z przyjaciółkami na imprezę niż spędzić czas z "ukochanym" a po spotkaniu zachodzić w głowę czy aby wszystko miedzy wami jest ok. Przyjaźń - to jest najważniejsze, a niestety przez facetów ją często zaniedbujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GpaulaG
Witam dziewczyny , potrzebuję porady tak jak i wszystkie. Próbuję poderwać faceta o 17 lat starszego , ale mam ostatnio z tym mały problem . Na początku zaczęło się niewinnie dzwonił do mnie dwa razy na dzień, rozmawialiśmy dużo ze sobą o wszystkim , później dzwoniliśmy tylko wieczorami i rozmawialiśmy o seksie . On jest taki trochę niedostępny po przeżyciach z kobietami , dwie go wykorzystały dla kasy, staram się jak mogę żeby mu pokazać że nie o kasę chodzi, ale powiedział mi ostatnio że jeśli kiedykolwiek między nami coś zajdzie to dla niego będzie to koniec bo on teraz tylko szuka przelotnych seksów . Twierdzi że mnie lubi i nie chce mi sprawić takiej przykrości i woli się nie spotykać tylko zostać przyjaciółmi przez telefon a jak spotkać się ale tylko w publicznych miejscach. Ja mam 23 lata a on 40, nie wiem co mam robić ? Jak to wszystko odebrać , a no i może pominęłam jeden ważny element ostatnio mi tak odbiło że nawet mu sama powiedziałam że chcę chociaż ten jeden przelotny seks z nim , powiedział że nie teraz. I o co chodzi ? Starać się czy to zakończyć i zapomnieć ? Help ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie poznam dużo młodszą, mam ten sam problem tylko odwrotny, chciałbym poznać młodszą ale mam wrażenie że młodsze wolą młodszych ;) mam 32 lata, dobrze się trzymam. Zapraszam dziewczynę szukającą, mój email: z300@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z klasą
może zapytaj czy zmienić mu pieluchę? możesz być jego nianką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również
Jak tam wakacje dziewczyny?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewci@
Weekend spędziłam nad morzem :) Tak wogóle to długo mnie tu nie było i musze się pochwalic pewnymi zmianami w życiu. Poznałam swoją drugą połówkę serduszka :) mamy już zaplanowany wspólny urlop tygodniowy nad morzem :D Zas co do instruktora to kopnęłam go w dupę. Nie odzywam się do Niego. Jak widzimy się na mieście nie dzwonię jak kiedyś. Nadal serce mocniej zabije jak Go zobaczę, ale teraz całą swoja uwagę skupiam na moim lubym :P A tak przy okazji instruktor w sobote ma urodziny i bęę do Niego telefonowała z życzeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Ostatnio trafiłam na ciekawą książkę Polowanie na faceta z wydawnictwa alehistorie.pl myślę, że książka ta zainteresuje wszystkie z dziewczyn, które marzą o poznaniu wymarzonej drugiej połówki. Ja byłam pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3dziestka :)
ostatnio poznałam i koresponduje z facetem 18 lat starszym mamy się niby niedługo spotkać do tej pory najstarszy jakiego poznałam był o 14lat starszy nie wiem czy coś z tego teraz wyjdzie jest ktoś w podobnej syt????? Ewa ile on ma lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka/
Mi sie podoba...30 lat starszy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka90
Mi tak samo Majko:D:D jest ktos na tym forum jeszcze? chetnie pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka90
up up? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiodowaJulitka
Witajcie:) Ja również mam problem z facetem, z tym że on jest starszy ode mnie tylko o 3 lata. Chłopak ten bardzo mi się podoba, wiem, że ja jemu też. Świetnie się rozumiemy, lubimy spędzać razem czas, bardzo dobrze się czujemy w swoim towarzystwie. Problem tkwi w tym, że ja bym chciała, aby ta znajomość przekształciła się w coś więcej, natomiast on mi dziś powiedział, że dla niego będę zawsze tylko koleżanką. Co zrobić, aby zmienił swoje podejście, aby zaczął patrzeć na mnie jak na potencjalną partnerkę, a nie jak na koleżankę? Jak go zdobyć??? Help! Help! Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. ciekawe dlaczego on tak powiedzial.. A wiesz czy mu sie podobasz? 3 lata to rzeczywiscie mala roznica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka90
Macie jakies pomysly na zagadanie ze starszym wykladowca?;) Jakies fajne tematy inne niz o nauce?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiodowaJulitka
Tak, podobam mu się. Powiedział mi to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak poznać młodszą ? :) Ja mam 33 lata i szukam dużo młodszej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×