Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość UlaZozula
No ok, ale Twoje serce aż nazbyt się rwie do uczucia, przez co można wnioskować, ze zbytnio stały wnich nei jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktor
i tu sie mylisz. byłem w zwiazku ponad dwa lata i co? zostawiła mnie bo były wakacje i poszła z innym do łóżka . więc o stałości mojego uczucia jak pokocham możesz być pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaZozula
Cześć Aktorze:) Wybacz, że dopiero teraz odpisuję na to, co napisałeś, ale sprawy rodzinne odsunęły mnie od kompa na pewien czas. Wiesz, zrobisz, jak uważasz, ale z tego, co piszesz, wynika, żeś albo taki kochliwy jest, albo taki desperat. To nie jest czepianie się, ale jawna ocena faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, oj tam, czepiasz się Ula. Każdy się zakochuje w takim tempie, w jakim chce. Daj już spokój temu biednemu Aktorowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie, to wyglada bardziej na 'syndrom odtracenia', moze kiedys startowala do Aktora i nie wyszlo, wyczuwa sie duzo zlosci w jej postach...a moze sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktor
Irys szczerze mówiąc to czepianie się ciagle o coś stało się wręcz już nudne ale dzięki że ktoś to zauważył . Ze strony Uli nie mam pojęcia dlaczego aż tak nie podoba się to jak żyję , co robię itd Ja też byłem odtrącony i żałuję że tak się stało bo serce krwawi ale takie jest życie. Nadejdzie taki dzień kiedy będę mógł być szczęśliwy a jak nie nadejdzie zostanę sam i z tym drugim zaczynam się powoli godzić. Pozdrawiam wszystkie osoby i życzę miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli Ci to poprawi humor :)....to powiem Ci, ze gdybysmy byli w podstawowce to pomyslalabym, ze kolezanka Ula sie w Tobie podkochuje, dlatego reaguje agresywnie na wiesc o innych przyjaciolkach...na Twoim miejscu uznalabym to za komplement ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaZozula
Iris, ależ ja się nie czepiam Aktora. I nigdy, ale to nigdy do niego nie startowałam. Nie mogłabym, bo bałabym się, że za chwilę znów się "zakocha". Chodzi mi o jego postrzeganie rzeczywistości. Bo skoro pisze, że poznał dziewczyny, to niemożliwe jest, aby tak szybko się stały jego przyjaciółkami. Chodzi mi po prostu o to, że on po 5 minutach znajomości nazywa kogoś przyjacielem, więc nic dziwnego, że potem cierpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zirhan
lonely_flower Kocham ze wzajemnością dziewczynę młodszą o 33 lata. Wierzę jej i ona mnie. Jest cudownie! Będziemy razem na ile czas pozwoli. Jestem z długowiecznej rodziny. O seks nie boję się przez najbliższe 25-30 lat. Ona będzie wtedy miała z 50 lat. Nadal będziesz uważać, że to mezalians? Ja uważam, że dopiero teraz nasze potrzeby seksu się skompensują! http://antykler.frix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula, Aktor, ma prawo nazywac przyjacielem kogo chce, gdybys naprawde dobrze mu zyczyla, to powinnas sie ucieszyc na wiadomosc, ze spedzil milo czas w towarzystwie przyjaciolek. Dla mnie przyjaciel to po prostu czlowiek pozytywnie nastawiony, ktory ma w stosunku do mnie dobre intencje, nie wazne czy znam go 5 minut czy dlugie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zirhan
Tak mi napisała jedna z was, czuję się bardzo zaszczycony. Tzn. nie dziewczyna z forum, lecz ta młoda, która szuka docenienia u starszego faceta, bo młodzi jej nie rozumieją. Jak anioł - kobiecą duszę mam. Jak demon - zło od środka znam. Jestem dobrem, jestem złem, fatamorganą, jawą i snem. Jak anioł sięgam chmur. Jak demon spadam w dół. Daję mało, lecz chcę dużo. Jestem słońcem, jestem burzą. Wszelkie żywioły w sobie mam. Anioła i demona znam. Jestem słońcem i pragnieniem Wirem wody i zwątpieniem. Żarem swych ust spalam cię. Nałogiem groźnym staję się. Kocham szalenie i aż do cna. Czy ktoś taką mnie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zirhan
W adresie jest błąd, Więc wysyłam poprawiony - zirhan@o2.pl http://antykler.frix.pl A tu mnie najłatwiej zastać. Mam zbyt mało czasu by przeglądać tyle for. Mam kilka swoich. Wasze jest bardzo interesujące, bo dotyczy mojego związku z ukochaną dziewczyną. Zostanę z nią na zawsze, przeciw wszystkiemu. Nic i nikt nas nie rozdzieli bo ją kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktor
Ja nie zakochuje się od kiwnięcia ręki to trzeba poczuć . Ja nie poznałem tych dziewczyn dziś czy wczoraj ano poznałem boże chyba mija już 8 albo 9 msc na litość boską Ula przestań się czepiać aż takich szczegółów ! Jestem i byłem zawsze stały w uczuciach . Irys ależ oczywiście uważam to za komplement hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zirhan
Iris Wcale nie szukałem i nie gustowałem w młodych dziewczynach. Zdarzyło się i przekonała mnie do tego. Teraz jestem najszczęśliwszym facetem pod słońcem. Dziękuję światu, że trafiliśmy na siebie. Kochamy się, planujemy dzieci. Bardzo się kochamy. Dlaczego inni chcą nam to zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktor
Irys jeśli chodzi o spędzenie miłego czasu to masz racje było zajefajnie i miło spędziłem weekend. No może oprócz niedzieli miałem lekką niestrawność hihi Turecka kuchnia jednak nie wszędzie jest TURECKA hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zirhan
Aktor Ja z tym uczuciem walczyłem prawie rok. Mówiłem to jest jakiś obłęd! Gdyby nie jej wytrwałość, nie uwierzyłbym jej. Po roku złamałem się i pokochałem ją dziką miłością, nie posiadającej granic. Dziś chcę być tylko z nią, ale ona dowiodła tego, że jest warta mojego uczucia i mojej szczerości. Wszystkim życzę takiego finału! Jest młodsza o 33 lata (jest pełnoletnia), ale to nie jest przeszkodą dla miłości, dla tej prawdziwej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktor, moze nastepnym razem upichcisz cos sam w domu, zamiast wychodzc do restauracji. Nic tak nie dziala na kobiete jak kolacja przygotowana przez mena :)...od razu 10 punktow! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zirhan
Sorry, bo podawałem adres forum antyklerykalnego. Tu podaję adres do forum dla dziewcząt: http://anonse-antyklerykalne.frix.pl/ Jest tam wszystko. Od roli narządów rodnych poprzez antykoncepcję (prezerwatywy dla kobiet) po środki do dbania o urodę. Bez reklam. Receptury czytelniczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktor
Zirhan 3 mam kciuki za Ciebie i twoja miłość. Iris ja pichce w domu i to prawie codziennie lecz byłem wtedy na wyjezdzie poza domem więc musiałem sie posilić czymś trafiło na Turka ale za to w piątek i sobote mniam mniam pyszna szarlotka z bita śmietanką w obecności dwóch niewiast to sam miód na duszy hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktor
aaa i dla oka hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezczyzna, ktory potrafi ugotowac od razu zyskuje na wartosci, Aktor masz asa w rekawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktor
Dziękuję Irys . No cóż lubię sobie gotować a czy jest to As ? Mam nadzieję że jest aczkolwiek jak rozmawiałem z niejedną dziewczyną to nie robiło to jakiegoś powalającego wrażenia. Jak to się mówi przez żołądek do serca hihihi Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy który lubi młodsze
miałem młodszą od siebie dziewczynę, kilkanaście lat różnicy, sama zerwała, a potem tego żałowała. Jeżeli chcecie poderwać starszego musicie przynajmniej na początku przejąć incjatywę, przekonać do siebie. Osobiście podobają mi młodsze o kilkanaście lat kobiety, ale teraz jestem ostrożniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zirhan
Widać potrzebujesz dominującej kobiety albo źle się czujesz w roli podejmującego decyzje. Boisz się odpowiedzialności. To zła cecha. Młode dziewczyny poszukują tego samego, więc często wybierają starszych facetów. Ja często decyduję o losach ludzi. Kogo przyjąć, kogo zwolnić. Ale to jest moja firma i muszę to robić. Wszystko dla dobra firmy, a co za tym idzie, dla dobra pozostałych pracowników! Musisz nauczyć się podejmować decyzje i ponosić za nie odpowiedzialność. Związek z dziewczyną to wielka odpowiedzialność dla faceta. Zwłaszcza młoda dziewczyna. Przecież to ty ponosisz za nią odpowiedzialność. Od pocałunku po zajście w ciążę! Co wtedy? Uciekniesz do mamy? Poczytaj sobie - http://anonse-antyklerykalne.frix.pl/ A ile ty masz lat tak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zirhan
Napisała Iris- Zirhan, kogo masz na mysli? Żadnej z was. Jej tutaj nie ma! Szukałem na necie podobnej problematyki i trafiłem do was. Latem, w wakacje (jej) wybieramy się gdzieś. Dostała kilka możliwości do wyboru. Od kraju po zagranicę. Czekam na co będzie reflektować! W grudniu mogłyby to być Chiny. Akurat mam tam kilka spraw do obgadania. Ale jak zechce latem, to znacznie bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zirhan, trudno jest Cie zrozumiec, natlok mysli... Aktor, ja akutat zawsze mialam szczescie do mezczyzn gotujacych i znajacych sie na jedzeniu. Mieszkam w USA, tutaj nie jest to rzadkoscia, ze facet sobie swietnie radzi w kuchni i jest to zdecydowanie duzy plus. Idealnym miejscem dla samotnego mena jest na przyklad, kurs gotowania (najrozniejsze kuchnie swiatowe) lub lekcje degustacji wina. Wiadomo, ze przewazaja tam kobiety, co daje menowi duze szanse w poznaniu kogos o podobnych zainteresowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poruszajac temat, przejmowania inicjatywy, kto jest bardziej pasywny kto dominujacy...powiem, ze wieksze szanse, przynajmniej moim zdaniem maja pary, w ktorych kobieta jest strona dominujaca i wykazuje sie 'silnym' charakterem wiedzac czego chce od zwiazku. Taka kobieta lepiej poradzi sobie w pozniejszym etapie zwiazku, kiedy trzeba bedzie wykazac sie madroscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zirhan
Dokładnie TAK! I to nie zależnie od wieku, to wy przejmujecie inicjatywę. Choćby odbieranie facetom pensji i wydzielanie po parę groszy... Ja biznes rozpocząłem mając 14 lat. Gdy dostałem czerwony DO mogłem się poruszać po KDL. Wtedy już miałem sporo pieniędzy. Gdy dostałem "zielony paszport", moje zasoby na koncie USD pozwalały się poruszać po dowolnych krajach. Miałem porównywalnie tyle co dzisiaj mają ludzie po 20 latach pracy. Kupiłem sobie dom, wyposażyłem i kilka dobrych samochodów. Sorry, bo miałem nie pisać o sobie. Bo to jest niepotrzebne. Jednak do dziś ważę każdy wydawany grosz. Każda złotówka to inwestycja. Ale moją dziewczynę pokochałem bezinteresownie. Ja chcę tylko jej miłości. Prawdziwej i uczciwej. I dopiero u niej to znalazłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×