Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość gość
zapytaj się go czy ma żonę, jeśli odpowie, że ma powiedz "szkoda", kiedy odpowie, że nie powiedz "to super" ;) i po kłopocie a jeśli musi być to temat związany z samochodem, to proponuję zapytać się go jaki samochód by polecał, jakim jeździ i dlaczego, jak powie, że dużym, to skomentuj "jak się ma rodzinę, to duży potrzebny", jak powie, że małym, to skomentuj "to a nie ma pan rodziny" - już się czegoś dowiesz, poza tym możesz mu dzielnie asystować przy naprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, jak uda mi się przełamać to musze tego spróbować. :p Wstydzę się trochę bo jeszcze powie ojcu i będzie cyrk :p A Ty jak często się spotykasz z ta Twoja klientka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w teorii wszystko wygląda prosto wątpię że chciałby coś wspomnieć Twojemu ojcu, ten uznałby raczej, że facet ma przywidzenia spotykamy się średnio co miesiąc może powodzenia! daj znać jak Ci poszło! Ty pewnie do mechanika tak często nie jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można by rzec, że raz w miesiącu/ raz na dwa miesiące jakoś tak. Zawsze jest coś do zrobienia. ;) Nie dziękuję! To mówisz, że dziewczyna domyśla się Twoich intencji tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś więc stałą bywalczynią tego zakładu dziewczyna na pewno się domyśla i tak jak pisałem próbuje mi jakoś pomóc - sytuacja jest niezręczna, dziwna i zagmatwana to jest tak jak z poplątanym sznurem, kiedy próbujesz go rozwiązać a on się coraz bardziej plącze a co mechanik nic nie podejrzewa? dobrze go obserwujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w prost spróbuj zapytać czy nie chce wyjść na kawę pogadać od tak..oczywiście jeżeli dobrze wam się prowadzi rozmowę. Raczej sie nie domyśla. Może nie jest zainteresowany ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za radę ciekawe czy ona w ogóle pija kawę jak rozmowa się rozkręci to może spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponowałbym miejsce publiczne może jakaś kawiarnie czy coś, aby dziewczyna się nie przestraszyla. Jak kawa nie to będzie co innego ;) Spacer również jest dobrym pomysłem. Przynajmniej z mojego punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech...spotkałam się z innym w sumie ale też starszym na herbacie. Niby wszystko ładnie pięknie. Wcześniej rozmawialiśmy i pisaliśmy i było okej. I podczas spotkania tez a na drugi dzień chyba przemyślenia dały górę "życie jeszcze przed tobą, znajdziesz sobie kogoś w Twoim wieku". Mam doła, a mężczyzna naprawdę sympatyczny...; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musiał być herbatnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O flirt jest łatwo, seks też. Ale związek odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma złotego środka na podryw. Na każdego działa zupełnie coś innego dlatego do każdego trzeba podejść indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spacer byłby bardzo miły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazało się, że po prostu się zakochał, ale stwierdził, że jestem za młoda ponoć się boi, że go skrzywdzę (trauma po byłej zonie)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to forum jest do wyśmiewania się z kogoś czy co, bo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie było wyśmiewanie się z mojej strony lecz niedowierzanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powiedz co na ten temat myślisz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponasz mnie bo to ja
Skrępowany ale mógłbyś czasami napisać jak się potoczyło, ułożyło, wyjaśniło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet coś musi kręcić, nie wydaje mi się aby myślał, że go skrzywdzisz, a na pewno to, że jesteś dużo młodsza nie powinno mu przeszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrępowany
u mnie bez zmian, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponasz mnie bo to ja
no i powiało chłodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrępowany
a dlaczego tak sądzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznasz mnie bo to ja
Miałam nadzieje że chociaż u Ciebie po II terminie pozytywnie sprawy się potoczyły i że napiszesz coś więcej:) ale fakt jak bez zmian to nie ma o czym pisać , każdy w swoją stronę poszedł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skępowany
rozumiem z tego, że za Tobą już wszystkie mosty spalone, tak? u mnie to wygląda trochę inaczej, dlatego pisałem, że bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznasz mnie bo to ja
U mnie te mosty dawno już spłonęły. Brak zainteresowania, zachowaniem niejednokrotnie sprawił mi przykrość , no kretynka ze mnie i tyle. No tak pamiętam jak gdzieś się zapodziała tajemniczo ;) Myślałam po prostu że do tego czasu już wróciła i wszystko wyjaśnione ;) Pozytywnego zakończenia życzę w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc to nie bardzo rozumiem tego faceta. Raz mówi ze się boi i ze lepiej jakbyśmy zakończyli spotkania bo się może źle skończyć, ale za chwile widać ze coś go ciągnie i widać ze jest trochę zazdrosny. No nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proszę cie
A co to rozumieć ? serce mówi tak, rozum nie i tyle w temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrępowany
poznasz mnie, pamiętam :) zniknęła potem się na chwilę pojawiła, a teraz wręcz przepadła powodzenie się przyda, dam znać jak coś się wyjaśni a rozum i uczucia rzadko idą w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie podrywa kobieta o 10 lat mlodsza :) ja mam 32 a ona 22, troche mnie to przeraza ze wzgledu na wiek tzn ze jest taka mloda, jest bardzo mila, usmiechnieta i mlodzi wogole ja nie kreca a wiem o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×