Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość grzes5
Bzdury piszesz, po co mi rozwodka z bagazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie to ty nie mozesz sobie nikogo znalezc. Wniosek jest taki, ze nie jestes atrakcyjny dla nikogo. - dla mlodych za stary - taki tatus, jednoczesnie nie mogacy zapewnic poziomu zycia, ktory by sprawial, ze obcowanie z podstarzalym tatuskiem sie oplaca - dla rowiesniczek zbyt dziecinny, infantylny - nie da sie zalozyc z toba rodziny Krotko mowiac: odpadek z wymaganiami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Typowy polus az sie zygac chce, zycze ci tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego samego to znaczy czego? Bycia podstarzalym tatuskiem, zachowujacym sie jak przerosniety dzieciak i dyszacym zadza seksu? Nie ma opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Bedziesz kiedys stary, tez cie wyzwia gdy bedziesz dziadem po 70-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie planuję zmiany plci, a na razie jestem mlodziutka ;) i sliczniutka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim moja uroda przeminie, Grzes umrze ze starosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bukovina
Grzesiu, byłeś jesienią w Bukovinie Tatrzańskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Co wy tak na mnie najezdzacie, normalne ze facet w moim wieku tez chce milosci, jestem jeszcze mlody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nienormalne, ze chce milosci z dzieckiem ktore mogloby niedlugo byc twoja wnusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, oczywiscie, Grzesiu. Jestes jeszcze mlody. Znajdz sobie mloda rowiesniczke. Ta nawet jest mlodsza http://czterdziestkaa.blox.pl/html mlodo wyglada i nie ma tzw. przeszlosci, meza, dzieci. Rwij zatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest zbyt inteligentna dla Grzesia :o Grzesiu. Mam pytanie. Czy Ty skończyłeś szkołę średnią? Robisz straszne błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Chodzilem 3 miesiace do szkoly podstawowej, gdy mialem 7 lat. Z tego 89 dni to wagary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Grzegorz! Patrząc jak łatwo zdobywasz serce publiki, to może zajmij się stand up'em albo nagrywaj filmy na youtube ze swoimi przemysleniami albo załóż osobny wątek na kafeteri czy vloga i pisz o tym co myslisz o rozwodnikach, mlodszych mezczyznach i kobietach, o tych starszych, o polusach i oczywiscie o sobie. Grzegorzu, taki talent nie może się zmarnować!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznasz mnie bo to ja
Bez sensu to wszystko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myfairlady
Sam jestem 41-latkiem, mialem zwiazek z Twoja rowiesnica przez ostatnie 3 lata i trwalby pewnie do dzis, gdyby nie wyjechala z rodzicami do UK. Bylo to najlepsze, co mnie w zyciu spotkalo, Monike podobno tez:) Badz soba, to jest cudowny wiek, jestes pelna ciekawosci swiata, entuzjazmu, wdzieku, swiezosci. To jest najlepsze w kobiecie. Jesli chcesz o tym pogadac na priv to pisz na zerostresu@o2.pl Pozdrawiam, Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Sam bylem w UK dlugo, swietnie znam angielski, nigdy w zyciu bym nie pomyslal, ze poznam kilka jezykow obcych, a polska tylko mnie zmarnowala, to koorwa nie kraj, tak samo jak ludzie, scierwo mialem narzeczona z Krk, codownie, ale na chwile nikt cie nie uszanuje, wywalisz swoj trud na marne. I takie gowno jeszcze cie obraza, na tym forum co moze wiedziec, dziecinada ktora ma 18 czy 27 lat? Nic musi dostac porzadnego kopa w dupe by zrozumiec na czym zycie polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Inaccessible89 jestes chory udajac takiego inteligenta, ciekawy jestem czego dokonales dla ludzkosci, w polsce niczego sieb nie dorobilem, zawsze pracowalem za darmo, polska to k****a nic wiecej, nigdy tu nie bylo dobrobytu i nie bedzie, kupa udawaczy zlodziei, oszustow, wielkich inteligentow, tylko ze zaden orodukt nie jest udany, zygam na polske, gdy bedzie wojna, to sram na to wszystko, znam jezyki, prowadze samochody, w razie zagrozenia, jestem w stanie poprowadzic samolot, czy helikopter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Dlaczego tak pisze, dlatego ze juz rzygam na was dupki j****e, goowno oszusci, zawsze mialem pechozola w tym ****num kraju, wszystko sie robi za darmo. Wielcy inteligenci. Tak samo jak kacapy j****e, komuna parszywa bidota j****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Powiem ci jeszcze kolego z uk , tylko ty mnie zrozumiesz, polska koorwa nie jest w stanie, przeciez to swamp, bagno, glownie przebywalem w Londynie, znam dobrze to miasto choc jest duze, metropolia ktora posiada z okregiem okolo 20 000 000 ludzi, same miasto 9 000 000 Spoleczenstwo daje sobi rade doskonale, udawaczy , cyganow i wielkich inteligentow to bym wyjebal z takiego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Dziadostwo nic wiecej, tak samo Ania z Bibic niby wszystko zrozumialas, kochalem cie,tez mnie olalas,co wyszlo z tego forum, same straty,dlaczego mam takiego j******o pechozola w tym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Grzegorzu, dla swojego dobra powinieneś udać się albo ktoś z rodziny lub znajomych powinien zaciągnąć cię do psychiatry. Skoro jesteś taki światowy, to powinieneś wiedzieć, że w krajach rozwiniętych takie wizyty są traktowane jak coś normalnego jak wizyta u lekarza internisty. Jestem jednak pewna, że odrzucisz tą propozycje i nie ma w tym niczego niezwykłego, ale lekarz jest w stanie pomóc ci w uporządkowaniu twojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Karneval te twoje propozycje wsadz sobie w d**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Sama sie udaj do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz być nawet mędrcem w wieku Grzesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bukovina
Grzesiu, byles jesienia w Bukovinie Tatrzanskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Bukoviba co w zwiazku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×