Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonimowa Cafeterianka

Jestem uzalezniona od cafe,ratunku!

Polecane posty

Gość Anonimowa Cafeterianka

Jak tylko mala zasnie ,zamiast sprzatac to ja na cafe lece,nie podam czarnego nicku,jestem AC anonimowa cafeterianka.Jak sie z tego wyleczyc???Widze tez tu zawsze mamanii.princpolo i wiele innych ale nie przyznaja sie do uzaleznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa Cafeterianka
nikt mi nie pomoze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odetnij kabel od netu i bedziesz miec sw spokoj, troche na poczatku bedzie ci tego brak ale zobaczysz ze Ci to szybko przejdzie i poswiecisz sie innemu zajeciu zamiast tracic czas na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeetam :) na pewno nie jest tak zle ;) ja tez jak mała zasnie to siadam na kafee(ale wczesniej sprzatam,piore itp ) i mam 2 godzinki dla siebie.wieczorem ,po 20 tak samo-od razu internet.to minie,nie martw sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nigdy nie ukrywałam że wchodzę tu bo lubi i to mój nałóg :D :P Widocznie nie jest z Tobą tak źle skoro tego nie wiedziałaś o mnie :D :P Pracuje po 12 godzin na dobę przy komputerze więc żeby nie ześwirować pracą to wchodzę by się niekiedy pośmiać czy po wkurzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa Cafeterianka
ja tez pranie juz skonczylam,poukladalam tam cos w szafkach,ale wydaje mi sie ze ciagle tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa Cafeterianka
o princpolo witam,juz myslalam ze tylko ja tu dzis urzeduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream, to nie wiesz, zem najbardziej "sfrustrowana, lubiaca wyszydzac, radzaca innym a sama w patologicznym zwiazku" na tym forum? ;) a tak serio, to raczej irytuja mnie troche laski, ktore swiata poza facetami nei widza. a z tym, ze facet to dran, to sie juz pogodizlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa Cafeterianka
a najgorsze jest to,ze jak mala sie obudzi to mam wyrzuty sumienia ze niezrobilam tego czy tamtego jak ona spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez jestem. i czy ja wiem czy jestem uzalezniona... raczej z braku laku... kiedys jak sie wkurzylam to mnie tu przez dluzszy czas nie bylo :D:D:D ale z 2 strony dlaczego mam tu nie wchodzic? bo sie komus nie podoba? Jak bym chcialą życ tak zeby sie innym podobalo to bym zwariowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa Cafeterianka
o prosze mamani tez jest z nami:) Ale ja to niezadazam ,dom,dziecko,i cafe ,jamusze poluzowac z cafe ,bo mi sie domu nie chce sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa Cafeterianka
przyznam sie szczerze,w domu czeka na mnie prasowanie,mycie podlug,odkurzanie,kurze tez moglabym juz zetrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa Cafeterianka
ale moja mala jest malutka ma 3 miesiace,lubi na raczkach byc,a to karmienie a to przewijanie,a to zabawa,jak nie spi to jestem cala dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa Cafeterianka
chyba cos wymyslilam,jutro nie zagladne na cafe ani razu,posprzatam caly dom,ale za to po jutrze zagladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×