Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30-latka samotna

Wymagania - czyli jaki powinien być Wasz mąż żona?

Polecane posty

Gość do Abyss Whisper
a nie... tym razem do retrosexual :P 18:36 retrosexual ad.1. zadbana, NATURALNIE piękna ad.2.intrygujący ad.3.bez znaczenia ad.4.kwestia dogadania się _ _ _ _ ad 1) takich jest niewiele - ocen nrealnie swe szanse :P ad 2) co to znaczy "intrygujacy" charakter? oj, jak ja nie lubie slow-workow - wszystko mozna tam wepchnac... tak nieracjonalna, ze az kompletnie niezroumiala moze byc? niewatpliwie bedzie dla Ciebie stale zagadka do rozwiazania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Abyss Whisper
eee... nooo... wiesz... ...to stwierdzenie mozna odniesc do znakomitej wiekszosci spoleczenstwa bez wzgledu na plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlyyoume
U mnie to się zmienia z wiekiem...Ale: 1.Wygląd-b.męski, ok.180cm,szatyn lub brunet, opalony, piwne oczy, szerokie ramiona:-),zgrabny tyłek,zadbane ręce,generalnie zadbany ale bez przesady. 2.Charakter-dobry człowiek, lojalny, raczej liberalny,wrażliwy, empatyczny,sangwinik z nutą melancholika,ciepły, 3.....kiedyś pozycja materialna była nieistotna - teraz jest ważna, materializm niestety poprawia jakość życia, ułatwia wiele rzeczy... 4.musi w wielu sprawach być kompatybilny do mnie, i nie chodzi tylko o seks, ale o postrzeganie świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Abyss Whisper
przepraszam za literowki - malo spie ostatnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Abyss Whisper
ja tylko oceniam szanse na trafienie takowej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Abyss Whisper
do onlyyoume 4.musi w wielu sprawach być kompatybilny do mnie, i nie chodzi tylko o seks, ale o postrzeganie świata... _ _ _ _ uchyl rabka tajemnicy... a nuz tu takowy trafi, a nie dowiedziawszy sie, czy jest kompatybilny - ucieknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Abyss Whisper
Swoja droga, od Ciebie chetnie bym sie dowiedziala, co znaczy "normalna" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Abyss Whisper
dokladnie :) inaczej bede musiala drazyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj a od czego by tu zacząć :P:P:P no dobra to w skrócie inteligentna, majaca własne zdanie ale w sprawach istotnych potrafiaca iść na kompromis, posiadająca własne pasje ale jednocześnie umiejąca podzielić czas między pasje a związek, otwarta i potrafiąca w sposób precyzyjny powiedzieć o co jej chodzi(ja strasznie niedomyslny jestem:P) uczuciowa ale nie do przesady, traktująca faceta jak przyjaciela i kumpla, potrafiąca słuchać i słyszeć (to niestety nie zawsze to samo) traktująca seks jako jeden z elementów związku itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaa
Abyss Whisper --> wyglada na to ze jestem twoja idealna kandydatka na zone :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Abyss Whisper
No to nie masz wielkich wymagan :D i nawet juz zone znalazles :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Abyss Whisper
a mowilam, ze oplaca sie wyjasniac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlyyoume
do Do Abyss Whisper, ok., uchylam :-), ma mieć pasje, własne zdanie, trochę dystansu do siebie, zdeterminowany w działaniu, przyjaciel+kochanek, fajnie jak będzie mi imponował, lubiący aktywne życie, spontaniczny, dowcipny, z którym zrozumiem się bez słów, z którym będę mogła przegadać całą noc, wziąć prysznic o poranku, będzie tolerował moje dziwactwa...:-) i kobiece humorki, opiekuńczy, i inne:-) .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Abyss Whisper
/mgla/ - ales sie rozpisala ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Abyss Whisper
onlyyoume :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko znając życie to spełnienie w/w wymagań trochę może być dla w/w kandydatki mało realne biorąc pod uwagę minkę jaką strzeliła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Abyss Whisper
no wiesz... ciagle jeszcze nie wiemy, czy TY SPELNIASZ WYMAGANIA ANITKIII (ciekawe, czy tak nalezy odmienic :D) anitkaaa! prosimy o wyjasnienie powodow przybrania minki jak po konsumpcji cytrynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaa
Jesli to o moja minke chodzi to przepraszam, tak sie jakos wkleila :) Tylko ze ja juz zajeta, ale opis sie zgadza idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlyyoume
Abyss Whisper a w jakim wieku ma być Twoja partnerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Abyss Whisper
no doobra... ja też spełniam te wymagania... w tym musi być jakiś haczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×