Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30-latka samotna

Wymagania - czyli jaki powinien być Wasz mąż żona?

Polecane posty

Martuś - Ty nie wpadaj pod stół , bo kto Ciebie stamtąd wyciągnie ? :P A tak w ogóle to witaj :) Abyss mam wrażenie żeś Ty Gnomem jest :P Psełdonim nawet tu zajrzał ... ale to raczej nie nowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
A dlaczego sądzisz, Pomorzanko, że to nie jest nowość, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziuba, "Pomorzanka :* Fajnie, że znów sie pojawiasz :) Abyss to kumpel ze studiów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie -Ty lubisz takie topiki ;) Marta no jakbym Gnoma czytała :D Tak na chwilkę zajrzałam , z przyzwyczajenia ;) Odwyku u mnie ciąg dalszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już, wpadłam z rytmu kafe ;) a Ty Marteczko widzę , że zagościłaś z powrotem na stałe ?;) Twoje sprawy definitywnie zakończone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na etapie "nie wiem" obustronnego... chyba też wkrótce przyda mi sie odwyk...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to zależy , jak mi pewnie coś znowu niewypali w życiu to pewnie z hukiem tutaj wrócę ;) Na razie jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 30-latka samotna
juz mam męża jego wyglad:umiesniony,czarne wlosy,wysoki,ciemne-prawie czarne oczy,bardzo ciemna karnacja(nie Murzyn ;) kochajacy,wspiera w kazdej sytacji,czuly,z poczuciem humoru,dobry...;wada:za duzo silowni(rowniez trener fitness)...i czasami wybucha,ale ja tez jestem cholerykiem i on bastuje-inaczej byłoby po naszym małżenstwie;w lozku-HOT az za bardzo.... pozycja materialna-staly dochod,jeszcze studiuje dodatkowy kierunek,mysle ze na chwile obecna nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Marta, ja nie mogę się dogrzebać tej listy. Ale Pomorzanka chyba ją gdzieś kiedyś widziała. Lista rzeczywiście istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, skoro nie wiesz, jakie masz wymagania ;) to tylko musisz się kolegować z Pomorzanką, żeby se przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
To dlaczego, Pomorzanko, mnie jeszcze nie wybrałaś? Ja jestem przecież taki bardzo wrażliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Ależ ja wiem doskonale, jakie to są wymagania. Ich lista jest bardzo obszerna. Z rozumu Ci jej teraz nie przypomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim - przecież Ty teraz uwodzisz Kyyrene ;) Mówiłam Ci ,że nie lubię tłumów ;) Martuś dużo by było czytania w tej liście ;) Na nieszczęście raczej nie łapiemy sie na wymagania Pseldo :D Zmykam I do następnego razu :) Ps . Psełdonimie 😘 - raz zaszaleję :D ;) a co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Nie tylko Kirene, ale także Zielono i kilka innych obywatelek, Pomorzanko. I to ma być wg Ciebie tłum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi być mżż, ale mężczyzna do zwiazku na dobre i na złe: 1) Wygląd - charakterystyka negatywana: nie otyły, nie łysy 2) Charakter - a) również charakterystyka drogą eliminacji - nie wybuchowy, bo i ja nie wybucham bez sensu, nie obrażalski, nie nadinterpretujący b) charakterystya pozytywna: luz i poczucie humoru, opiekuńczość, zdecydowanie 3) Pozycja materialna - żeby go było stać na normalny standard życia i zebym nie musiała mu pożyczać kasy ;-) 4) Inne - inteligencja, zainteresowania (jakieś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
To w związku jego "uczestnicy", czyli "patnerzy", Palola, nie powinni sobie pożyczać kasy? Dlaczego? A może mogliby sobie pożyczać pieniądze na procent? Z zabezpieczeniem pożyczki na jakby co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zara, zara... mnie to, kuna, Pseudo nie wymienił... ja chcę być wśród tłumu i iść za tUmem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Jesteś minimalistką, Pomorzanko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×