Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30-latka samotna

Wymagania - czyli jaki powinien być Wasz mąż żona?

Polecane posty

Gość Psedłonim++
Osoba Madais, Palola, to nie jest żaden dowód. Ja nie przypominam sobie, żebym jej zalazł kiedy za skórę, jednak, nawet jeśli tak było, to Ty popatrz, Palola, ona się do mnie jednak uśmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Jest nowoczesne, jeśli płaci "swoimi" pieniędzmi. Nie jest wcale nowoczesne, jeśli płaci pieniędzmi wspólnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam że każdy zasługuje na jeszcze jedna szansę i jeżeli ty to ten pseudonim,to ja u mnie masz,uciekam narazie papapapapapapaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
A ja jestem Psełdonim, a nie żaden pseudonim. Nie zamierzam pozbawiać się tożsamości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Kimkolwiek bym nie był, Zawsze był, zawsze będę Psełodnimem albo Saszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
A tak, Makarenkę pamietam, Pomorzanko. Ona, zdaje się, nie przepadała za mną swego czasu. :-) Czyżby zmieniła swoją opinię o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tego to ja nie wiem Psełdonimie , od jakiegoś czasu nie ma mnie na kafe ;) Nie rozmawiałyśmy niestety z Makarenka na Twój temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Ale ja z Makarenką po swojemu rozmawiałem, po trochu zachodząc jej za skórę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety od czasu do czasu tutaj zagladam , nie wiem co ostatnio na kafe sie dzieje :) Ale nie powiem , troszkę brakuje mi niektórych osob , przyznam się po cichu, że nawet Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
A po co po cichu się przyznawać, Pomorzanko, że mnie Ci brakuje? Powiem szczerze, wcale Ci się nie dziwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahaha innej odpowiedzi z Twojej strony się nie spodziewałam ;) Odniosłeś sukces ;) zostałam zaintrygowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Zaintrygowana, Pomorzanko? Raczej spodziewałem się odpowiedzi, żebym zmienił płytę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też Pseldonimie ... ale mimo wszystko zaciekawiłeś mnie :) Zmykam po raz drugi - szara rzeczywistosc mnie dopadła , jakieś prasowanie , odkurzanie itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komiczne_e
Do widzenia, Pomorzanko. Na mnie także czas. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociesz mnie A, że nie jest tak źle z facetami.. jak o nich myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy byłeś kiedyś zakochany? Jak to wygląda od strony faceta... wystarczająco po polskiemu : P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa, Abyss, jak Ty pocieszasz do ciężkiej!? trza przytulić,pogłaskać,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tera bydzie :P ale co dokładnie no jak to wygląda kurcze normalnie facet wstaje sobie rano przeciąga się i myśli może się tak dziś zakochać a potem stwierdza że na desperacje przyjdzie jeszcze czas i idzie do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham mojego męża
Marzyłam o wspaniałaym facecie i trafił mi się taki. Czasem wszystkiego nie da się wymarzyć,bo nie wie się ,co może dać jeszcze więcej szczęścia ponad to,które się zna. A jednak-dostałam więcej szczęścia niż mogłam sobie wyobrazić, czego i Wam kochane życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta a jaką masz temperaturę ciała jak powyżej 15 stopni to mogę co najwyżej pogłaskać i to po tych zimniejszych partiach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×