Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość El Mariachi

Refleksja na temat kobiet i ich mądrości i inteligencji

Polecane posty

Gość Psedłonim
To bardziej w trosce o jakość naszej dyskusji, Kirene. Upraszam się wyrozumiałości za moją szczerość. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula1
boshe jeśli kobiety oglądałyby tylko kolorowe czasopisma, pilowały tipsy i farbowały kudły to chybaby zwariowały z nudów. oczywiście są różne kobiety i rózni mężczyźni, potwierdzający ten stereotyp również. ale to niczego nie dowodzi. a posługiwanie się stereotypami jest zawsze krzywdzące. ps. a a propos jogi- na razie na głowie stawać nie umiem. ale psa z głową w dół tak :D. a tak ogólnie to zachodni, męski styl myslenia nastawiony na ekspansję i zewnętrze jest tylko połową ukladanki, która powinna sie dopelniać razem z kobietą intuicją, duchowością i skierowaniem do wewnątrz na sprawy psychiki i duszy... czyli cechami wchodniej filozofii. mowił o tym, pisał i badał Jung. dlatego wchód tak łatwo dał się podbic auropejczykom, oni nigdy nie myśleli o budowaniu potęgi materialnej, ale o doskonaleniu duchowym. choć to mozna podwazyc patrząc na ekspancję chińską. ale nie znma się dobrzena historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula1
sorki za literówki :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Taaaaaaaaaaaaa, nigdy o tym nie myśleli, w związku z czym do dzisiaj po Kalkucie latają dzieciaki z wydętymi od głodu brzuchami. Też mi dopiero "wschodnia filozofia"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim masz rozwolnienie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOnstruktywny dialog
Miałem z rana, ale dawno już mi przeszło. :-) Dzięki jednak za troskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma za co Psedłonimie
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOnstruktywny dialog
A o co mnie jeszcze zapytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie uczestników zaciętego sporu...byłam przekonana, że ten wątek dawno został już opuszczony przez wszystkich, a tu proszę...;) Z pobłażliwym uśmiechem czytam te wypowiedzi, w których jedna płeć drugiej musi coś zarzucić, w których jedna płeć drugiej udowadnia swoją wyższość...a przecież jesteśmy sobie wzajemnie potrzebni, kobieta mężczyźnie i mężczyzna kobiecie, czy chociażby przez wzgląd na to nie zasługujemy na wzajemny szacunek i zrozumienie?a co dają próby udowadniania kto jest niby \"mądrzejszy\"?jak widzę tylko spory nie mające końca... Wszystkim dyskutującym życzę miłego popołudnia i wieczoru... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Ty Slodziutka a nie wieze ze ciebie nie wkurzylo to co o tobie mysle, zakladajac ze tez jestes baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To uwieRZ...;) jestem po prostu szczęśliwą kobietą, być może dlatego, że w moim życiu nie ma takich mężczyzn, o takim podejściu... nie wkurza mnie to co myślisz, to Twoja sprawa.Tylko i wyłącznie (mam taką nadzieję, bo to zazwyczaj mężczyźni o takim podejściu do kobiet stają się damskimi bokserami itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
bokserem to ja nie jestem ale lubie swoja kobite czasem zlac zwlaszcza jak mi laske smiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do El Mariachi
wiesz, nie udało ci się przebić mojego szwagra, który twierdzi że najgłupszy mężczyzna jest mądrzejszy od najmądrzejszej kobiety bo są mądrzy mężczyźni ....potem długo długo nic ....a potem głupsze wszystkie kobiety z tej planety Jakoś malutki jesteś przy moim szwagrze, powinnieneś dokształcić się i dorównać do wiedzy mojego szwagra, a szwagier po dwóch fakultetach i na wysokim stanowisku, słowem Wielki Autorytet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do was wszystkich
Gdybym miał do wyboru rozstrzelać 100 takich wykrętów jak ten el coś tam lub jedną kobietkę - wybrałbym zdecydowanie tych 100.. ja tam jestem miłośnikiem kobiet a takie gadki mnie rozpie****rdalają...dobrze SweetGirl napisała, ze stąd biorą się rózne dziwne patologie, jak natrafiam na takich jak ty od razu zapewniam im szczęśliwe...butowanie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
bo "el coś tam" to ciota :) hahaha wziął sobie głupią kobietę i mysli, ze wsystkie takie są...albo rozpaczliwie próbuje tu wyrazić swoje homo zapędy, a nikt go nie rozumie,oj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana logiczną argumenta
rzeczowe i logiczne argumenty autorstwa El Mariachi: - jsteście głupie - "Ten temat to tylko kwestia przypomnienia wam, gdzie wasze miejsce w szeregu istotny od wieków podległe mężczyźnie" czyli jesteście głupie - "nie wpadłaś na to, ze skoro to MY jesteśmy lepsi, to jednak Wy nie rozumiecie naszego rozumowania? " czyli jesteście głupie -"Stwórzcie sobie lepszy (świat) zamiast tylko narzekac" to do nas, bo jetesmy głupie no własnie, stwórz sobie lepszy świat zamiast tylko narzekać, to dobra rada, przynajmniej na weekend, bo od poniedziałku znów tmusisz iśc do pracy i nadstawiać tyłek do kopania przez panią dyrektor, tyle twojego, że sobie pohisteryzujesz tu, na swoim topiku, tymczasem podniecaj się na kafeterii narcystycznymi wizjami, a ja lecę na wakacje, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka ze odkad
bicepsy przestaly byc takie wazne i kobieta moze walczyc o swoje bez ryzyka,ze dostanie w łeb, kobiety sie rozwijaja sie w postepie geometrycznym - zobacz sklad wyzszych uczelni i porownaj z tym co bylo 100 , 50. 10 lat temu. A poza tym, co tu robisz na glupim damskim forum, biedny zbłakany misaiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim - +
He, he, skoro babskie sprawy pędzą w postępie geometrycznym, ciekawe, jak będzie wyglądał skład uniwersytetów za jakieś 150 lat? Na 100 studentów (płci obojga) będzie wypadało jakieś 1500 studentek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim - +
(Pora by se poczytać o istocie postępu geometrycznego.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nie czytaj psedło
bo to trzeba ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Pragnę tylko zauważyć, że kilka ostatnich postów pisanych pod moim nickiem to podszywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El Mariachi to się zaczernij bo trudno jedna bzdurę od drugiej odróżnić, pisaną pod twoim pomarańczowym nickiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim + _ +
Cześć, Doprawdy. Moim zdaniem, nie jest trudno odróżnić, ale to moja prywatna opinia. A skąd Ty wiesz, Doprawdy, że czarny El Marchari, to ten właściwy EL Marchari>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El marchari
nie, to ja jestem ten prawdziwy a ten czarny to jakaś głupia baba się podszywa..od początku mówilem, że to to podgatunek jakiś te baby cholerne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim + _ +
El Marchiari nic takiego nie mówił. Nigdy nie zeznał, że kobiety to gorszy podgatunek. On jedynie sprawnie wywiódł, że kobieta jest głupsza od mężczyzny i nic ponadto, co stawiałoby kobietę w niekorzystnym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy odbiera inaczej
i wszystko w temacie.A takie słowa pojawily sie w jego wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El marchari
a gdzie jakieś głupsze laski?nie chcą ze mną podyskutować?no tak, są przecież za głupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×