Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość El Mariachi

Refleksja na temat kobiet i ich mądrości i inteligencji

Polecane posty

Gość Psedłonim zwykły
Że niby może być idiota psychicznie zdrowy... A to ci dopiero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego językiem? Służe zatem tłumaczeniem - w dzieciństwie stary za mocno chlastał go kuutasem po ryju i coś mu się od tego czasu popierrdoliło pod sufitem, czego dowodó widzielismy w poście wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
to ciekawe czym ciebie musial chlastać, że takie coś wyhodował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim zwykły
Brawo! Teraz nawet ja zrozumiałem od początku do końca. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orda
Tak czytam Cię el coś tam i śmiaćmi się chce z Ciebie - masakra. Musiała cię nieżle w trąbę jakaś puścic. Z resztą nie dziwię się- kto by chciał takiego palanta. Na temat kobiet chciałam się wypowiedzieć . Może nie wiesz koleś ale wszystko niestety się koło nich kręci bo tak: - kase trzepiecie żeby im zaszpanowac,(jest takie powiedzenie fura, skóra i komóra)- a po co ? dla siebie??? nie żeby się laskom podobac. - pakujecie na siłowni , sterydy pryszczami na plecach wam wyłażą- po co ? odpowiedż jak wyżej. -a z tą nauką to też Ci nie wyszło, bo akurat u mnie na studiach doktoranckich jest więcej lasek niż gości. A cha i na koniec masz rację w niektórych zawodach jest więcej facetów np. przy kopaniu rowów 100% to mężczyźni!!! Tak że tyle w temacie. I trzymaj się może jeszcze jakaś Cie zechce- tylko musisz trochę nad swoją psychą popracować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim zwykły
Aaaaaaaaaaaaaa, Orda! Jestem zachwycony! Pogłębione studium osobowości El Marchiego. Pogratuluj sobie bystrości obserwacji oraz przenikliwości umysłu. :-) W jakiej dziedzinie się doktoryzujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Musiała cię nieżle w trąbę jakaś puścic. Z resztą nie dziwię się- kto by chciał takiego palanta. Jak już pisałem wcześniej, miałem trzy poważne związki i za każdymr razem to JA je kończyłem :) >>- kase trzepiecie żeby im zaszpanowac,(jest takie powiedzenie fura, skóra i komóra)- a po co ? dla siebie??? nie żeby się laskom podobac. Skoro "laski" :o lecą tylko na wypchany portfel, wypasioną furmane i gustownie skrojony dresik, to MY, chcąc nie chcąc, musimy się do tych warunków dostosować, zeby dostać to czego chcemy. Niestety, to akurat źle świadczt o WAS, a dobrze świadczy o mężczyznach, którzy są w stanie przystosować się do niesprzyjających warunków :) >>-a z tą nauką to też Ci nie wyszło, bo akurat u mnie na studiach doktoranckich jest więcej lasek niż gości. To jest reguła? Nie. Więc nie ma tematu. >>A cha i na koniec masz rację w niektórych zawodach jest więcej facetów np. przy kopaniu rowów 100% to mężczyźni!!! Potwierdzam. Między innymi kopanie rowów, ale też wiele innych zawodów. >>tylko musisz trochę nad swoją psychą popracować!!! Ok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z przedmówcą...
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet102
Standardowo - zirytowany damską głupotą mężczyzna i tłum emocjonalnych bezmózgów , których jedyne \"argumenty\" sprowadzają się do zrobienia z autora postu zakompleksionego frustrata (wyjątkowo nieskuteczne) lub próby zabłyśnięcia damskim \"wykształceniem\" , zdobytym poprzez wykucie masy pierdół na humanistycznych studiach , na które poszły ze strachu przed matematyką , która wymaga myślenia. Zadziwiająco irytujące i absurdalne jest wysokie mniemanie o sobie niektórych kobiet , które mają czelność nie tylko zrównywać się inteligencją z mężczyznami , ale (uwaga !) uważać się za o wiele inteligentniejsze. Trzeba mieć tupet , nie mając żadnych podstaw , kiedy rzeczywistość wskazuje na coś całkiem odwrotnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETY RZĄDZOM
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×