Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość El Mariachi

Refleksja na temat kobiet i ich mądrości i inteligencji

Polecane posty

Gość El Mariachi

uważam, że kobiety są głupie to nie jest żadna prowokacjac - poprostu tak uważam, wszyskie znaki na niebie i ziemi to mówią: kobiety są głupia, a przynajmniej głupsze od mężczyzn nie kierują się rozumem tylko uczuciami, są przez to nawine - widzieliście kiedyś faceta który płacze bo kochanka mu obiecała że już napewno zostawi męża? albo że żona mu obiecała że uderzyła go ostatni raz? faceta który si żali sąsiadce że ona już wiecej z knajpy nie będzie wracać o 2 w nocy pijana? a może nauka? za wyjątkiem ułamka jednego procenta kobiety wymyśliły coś pożytecznego? nie! a ich jedynym argumentem jest albo: bo faceci nas nie dopuszczali do bibliotek (a jak nazwac ludzi którzy nie walczą o swoje ...), albo oni zdobywały wiedze gdy myśmy prały i gotowały (a jak takich ludzi nazwać? otwierasz firme PR-owską z kumplami, oni jeżdżą, zarabiają, reklamują się a Ty sprzątasz i nawet się nie buntujesz bo to trzeba zrobić ...) pomijam fakt dlaczego to trzeba zrobić ... wszytskie ważne osiągnięcia to zasługa facetów! Od kompa na którym to pisze przez samochód do którego zaraz wsiąde poprzez pączka którego zajdam czy piwo które chlapne wieczorem. A teraz kidy mają dostęp do nauki dalej nic nie wymyślają! Tylko dochodzą do wniosku że chcą mieć wstęp do Klubu Angielskich Gentelmenów - bo same nawet nie są wstanie zgapić z facetów! a dziedziny w których są wyśmienite pchają naszą cywilizacje do przodu (psychologia, pedagogika - to chyba tylko potwierdza że umią tylko gadać i dzieci bawić) nawet w dziedzinach w których powinny przodować (jak np moda czy gotowanie z racji kilkuset lat nauki) im nie wychodzi tak jak facetom (szefowie restauracji to faceci, ekskluzywnych kuchni też, w tv jest makłowicz, pascal itp a wielcy projektanci to sami faceci!) nawet gdy mamy taki sport jak tutaj to kobiety nie dosc że nie potrafią sobie w nim poradzić (dyscypliny osobno dla facetów i osobno dla kobiet, a na te drugie i tak nikt nie patrzy ... babska piłka nożna, babskie wyścigi F1, babski golf ... no może babski tenis - ale nawet jak już mają ten tenis i domagają się takich stawek jak faceci zapominając o tym że grają jeden set mniej bo nie dają rady!) to oczywiscie oceniają urode piłkarzy bo gry nie potrafią pojąć! Gdyby niedajboze która z nich wymyśliła silnik to podstawowym parametrem byłby kolor! nawet gdy próbują zrobić afere jak Aneta K. to wychodzą na partyjne lolitki, a gdy próbują zrobić kariere jak Nelly R. to wychodzą na debilki nie ptrafią się dostać do lukratywnych zawodów wiec próbują to wywalczyć nakazami państwowymi i przez to firmy wyglądają jak wyglądają ... o czym ja gadam - patrze przez okno i widze osiedle a tam 7 kobiet gniecie swoje piersi w oknach! I tak do konca życia - zero pomyslu na cokolwiek - tylko wypatrzec która córa łazi wciąży i plotkować z sąsiadkami i jedynymi argumentami na to co napisałem będzie: ciekawe czy tak myślisz o swojej córce (więc odpowiadam - głupio się przyznać ale kobiety to takie mięsko dla facetów i tylko tyle ... i emocjonalna jazda tu nic nie da) albo pewnie jesteś sfrustrowany bo żadna Ciebie nie chce (czyli jedyne na co mogą się porwać - miarą człowieka jest to ile kobiet go chce! bo jak człowiek się zakocha to tylko jeśc suchy chleb powinien, przytulać się i dzieci płodzić ... od razu też odpowiem - nie jestem sfrustrowany) gdyby ktoś mi powiedział kogo byś wziął na bezludną wyspe - kobiete czy faceta. Zastanwiłbym się. Ale gdyby dodał: aha - ale seksu żadnego nie będzie to ja od razu znam odpowiedź - kobiety nie mają pasje tylko zakochać się, tańczyć, gadać bez sensu i dzieci rodzić ... zresztą o czym ja mówie - spójrzcie na ostatnie najbardziej wiekopomne osiągnięcie ludzi - sonda ląduje na marsie - poszukajcie sobie na necie strony o tym wydarzeniu i zobaczcie kto ją zbudował, zaprogramował, kto siedział przy monitorkach obserwując jej lądowoanie w centrum kontroli ... przeliczcie kobiety - dla ułatwienia powiem że wystarczy Wam do liczenia jedna ręka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Tęskniłaś? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest na maxa głupie.... Czysta prowokacja, nic więcej.... A mnie takie gówno nie obchodzi więc nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
zabunka, a potrafisz merytorycznie odniesc sie do stawianych w poscie argumentów? :) Czy jestes na to za mało inteligentna? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
A jacy są mężczyźni, że kochają przez te głupie istotki, często cierpią przez nie, starają się dla nich itp.? No, jacy? Bo na pewno nie mądrzejsi. Wobec tego, co napisałeś - mądry facet powinien wiązać się z innym mądrym facetem. Ech, jaki świat byłby piękny...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Droga Ju, odpowiedź masz w jednym z akapitów, który pozwolę sobie zacytować: "gdyby ktoś mi powiedział kogo byś wziął na bezludną wyspe - kobiete czy faceta. Zastanwiłbym się. Ale gdyby dodał: aha - ale seksu żadnego nie będzie to ja od razu znam odpowiedź" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Aha, El Mariachi, to gratuluję wytrwałości.:) Wiązać się i męczyć z głupią istotą tylko po to, żeby mieć raz na jakiś czas ruchanko. Czy to nie za wysoka cena? No i znowu wychodzi na moje - mężczyźni myślą penisem.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
No myślimy pałką, choćby podświadomie :) Ja nigdy tego nie negowałem :) Ale jak pokazuje historia, to nie jest zła droga ewolucji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki jesteśgłuptasku
zdaje się, że zamiast siedzieć na babskim forum, powinieneś teraz podejmować jakieś działania dla dobra i rozwoju ludzkości...w końcu jako mężczyzna do tego jesteś stworzony, tak cię ukształtowała natura, zatem nie postępuj wbrew jej prawom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
No widzisz, El Mariachi, a my myślimy sercem. Co jest wyżej?:P A głupi jest ten, kto się nie potrafi dostosować.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Juu co jest wyżej pokazuje analiza zrobiona w pierwszym poscie :D Gdzie sa kobiety, a gdzie mężczyźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
ze ci sie facet chce pisac takie epistoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejcie to
ten facet naprawdę ma problem. Nuuudaaa, to już wszystko było. Tyle wypłodziłeś, biedaku, a za chwilę nikogo na temacie nie będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 pieces
El Mariachi...coz takiego odkrywczego jest w Twoim wywodzie? :) Masz jakis problem z akceptacja podstawowych praw natury? Nic w tym dziwnego, ze to mezczyzni sa konstruktorami, lepszymi matematykami, sa bardziej agresywni, potrafia walczyc etc. Zupelnie inne hormony na was dzialaja, zupelnie inaczej skonstruowane sa wasze mozgi, ot i cala tajemnica. To, ze role plciowe ksztaltowane sa przez nature, a nie kulture wiadomo nie od dzis, o co wiec tyle szumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Wiem, zeby było, bo sam to niejednokrotnie pisałem. Ten temat to tylko kwestia przypomnienia wam, gdzie wasze miejsce w szeregu istotny od wieków podległe mężczyźnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejcie to
Tak panie, już mi przypomniałeś, wracam do szeregu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Ciesze się, że bez walki uznajecie moją wyższośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETY NIE SĄ GŁUPIE Jestem tego pewna a uważam sie za 100% kobietę...dlaczego śmiem tak myśleć?Ponieważ wykorzystują nie tylko wiedzę ale też mają intuicję. Kobiety spostrzegają świat inaczej od mężczyzn. Nie rozumiecie naszego rozumowania i dlatego są problemy. Osiągniecia naukowe,sport literatura?Przecież jest wiele znanych i sławnych kobiet. Hmmm tak sobie mysle w czym przodują faceci...i wymyśliłam ze faceci robią wszystko na pokaz,a kobiety by udowodnić SOBIE ze są :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Oooo!!!😭 Czyli z tegop wychodzi, że kobiety są sługami sług penisa.:o A ja Ci powiem tak, El Mariachi: kobiety nie robią tego, o czym napisałeś i co jest, Twoim zdaniem - wielkim powodem do dumy, bo nie muszą - mają od tego posłusznych im i bezgranicznie podporządkowanych sługusów-facetów. No i tak to wygląda - czemu więc by nie korzystać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos to twoje zdanie o naszej inteligencji ma sie nijak do tego ze na moim wydziale (niby typowo "meski") wiecej chyba bab uczy ni zfacetow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyczka2
A te siedem osiedlowych "donic" w oknach to z Toba, czy Ty jako osma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> Nie rozumiecie naszego rozumowania i dlatego są problemy. A nie wpadłaś na to, ze skoro to MY jesteśmy lepsi, to jednak Wy nie rozumiecie naszego rozumowania? :) >> Osiągniecia naukowe,sport literatura?Przecież jest wiele znanych i sławnych kobiet. Znane i sławne, to nie to samo, co wnoszące cokolwiek nowego do kultury, nauki, wiedzy. Na celebrities można wykreowac każdego. >> Hmmm tak sobie mysle w czym przodują faceci... :D Powiedz mi w czym nie przodują? :o >> wymyśliłam ze faceci robią wszystko na pokaz,a kobiety by udowodnić SOBIE ze są Za dużo testosteronu sie naoglądałaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> wiecej chyba bab uczy ni zfacetow W szkołach na pewno, mało jest na tyle głupich facetów żeby iśc użerać sie z gówniarzami za tysiąc pińcet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaha
no i idąc za tokiem rozumowania tutejszych bab należy zadać sobie tylko pytanie dlaczego one tylko potrafią jęczeć i marudzić skoro są takie cool zamiast coś robić odpowiedź bo nie są w stanie tego pojąć baby som gópie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×