Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość El Mariachi

Refleksja na temat kobiet i ich mądrości i inteligencji

Polecane posty

Gość El Mariachi
Nie wymienie, bo takowych nie czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby nie stawia się
przecinka? to sobie najpierw poczytaj i dokształć się:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El.. wymień męskie czasopisma
przed i czasem stawia się przecinek El (kto Cię uczyl chłopino:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Newsłik, Kirene? A pokazują tam gołe baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El.. wymień męskie czasopisma
przecinek stawia się w wyliczeniach. Ciekawe, ze "mądry?" mężczyzna tego nie wie, a "mniej mądra" kobieta - owszem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
Jeśli tak, to poproszę o zasadę interpunkcyjną, ktora to reguluje. Nie upieram się przy swoim, ale jeśli mi nie udowodnicie, ze czasem przed "i" stawia sie przecinek, zdania nie zmienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A co jeszcze wie kobieta, oprócz tego, że się zna na stawianiu przecinków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psedło, no tak...W kobiecych to przynajmniej można sobie popatrzeć na modelki reklamujące bieliznę :D:D:D Na temat przecinka przed "i" wypowiedzieli się już inni, więc ja sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Istotnie, Kirene, wyłącznie na bieliznę. Ponieważ na widok modelek, człowiekowi kiszki dostają skrętu...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula1
no ja na szczęście nie mam takich kompleksów które każą mi się ciagle porównywać z innymi w tym z facetami, i często pozwalam sobie na zwykłe wydurnianie się, nie qmanie o co chodzi z tą skrzynią biegów (choć wrodozna ciekawość każe mi sie wypytywać ;)) i nie interesowanie się giełdą i polityką. przykro mi wiem ze to wazna sprawa i dotyczy takze mnie ale nie umie sie zmusic do czytania o dokonaniach polskiego rządu. a co do newsweeka to ja jakos zakumałam :). czepiasz się słówek jak rzep psiego ogona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El.. wymień męskie czasopisma
ja za uczenie innych pobieram wynagrodzenie El wysokie :D więc dokształć się sam albo umówmy się co do mojego wynagrodzenia :) referencje, na życzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psedło, to moze zacznij ze sobą nosić do fryzjera cos własnego do pooglądania lub poczytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula1
ale taka jest argumentacja facetów: są sprawy "poważne" ktorymi oni się zajmują, i te "durne" czyli kobiece. nie wiem dlaczego piłka nożna, paintball, budowanie masy mięśniowej, picie piwa i zaliczanie dup ma byc fajne i spoko, a fryzjer, makijaz i rozterki sercowe, seriale mniej. tak samo jak nie uważam, zeby kariera i polityka były ważniejsze ni z rodzina i rodzenie dzieci. niech każdy robi to co lubi, najgorsze są te spoleczne role, w które się nas wciska od dzieciństwa. nie podoba mi się, że dyskredytujesz te typoo kobiece ponoc zajecia. naprawdę bycie troszke bardziej elastcznym i zdystansowanym do samego siebie i świata uczyniło by cię bardziej zrelaksowanymi szczęśliwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
kyyrene ok, dziękuje, przyjmuje do wiadomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Utrafiłaś w same sedno, Lilka1. :-) Właśnie tak jest. My mamy nasze pisma traktujące o najgłebszych problemach egzystencjalno-duchowych a babskie magazyny tylko o uprawie seksu, gotowaniu, ciuchach i plotkach. Tak właśnie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>. no ja na szczęście nie mam takich kompleksów które każą mi się ciagle porównywać z innymi w tym z facetami Dlaczego sądzisz, że to durne? To jest atawiastyczne zachowanie głęboko zakorzenione w męskiej naturze i nie ma nic wspólnego z żadnymi kompleksami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i czytam
chciałes wykazać, El Mariachi, z pomocą (albo przy wtórze) Psełdonima(u), że kobiety są głupie, a przynajmniej głupsze od meżczyzn - bo kierują się emocjami, czyli są naiwne, natomiast co robisz sam? piszesz wywód, który w całości podyktowany jest emocjami negatywnymi (oczywiście twoimi tym razem), a sciśle mówiąc - pogardą twoje argumenty są wariacją tego samego stwierdzenia, ze tyko mężczyźni są zdolni do znaczących osiągnięć oraz, że kobiety są głupsze, bo są słabsze fizycznie ja nie wiem na jakim osiedlu ty zyjesz, ale wokół siebie widzę oprocz pracujących facetów mnóstwo takich, którzy nie mają innego pomysłu na życie jak gniecenie tyłka na stołku barowym z piwem w ręku czytam o rozwijajacej się w zastraszającym tempie pedofilii, przemocy domowej, wojnach, potyczkach, walkach, torturach, w których długo by szukać wkładu mysli kobiecej wcale nie podoba mi się świat stworzony przez męzczyzn, nic wspaniałego tu nie widzę, myślę, że nie macie się czym chwalić, a juz na pewno nie ty, który dolewasz oliwy do ognia powszechnej nienawiści nie widze sensu takich rozważań i stwierdzeń, bo jaki sens jest udowadnianie upośledzonemu, że jest upośledzony albo brzydkiemu, że jest brzydki...widzę tylko jeden powód...do czegos słuzy temu, kto to mówi, chce poczuc sie lepiej czyims kosztem, wykazując innym, ze są gorsi od niego agresja w czystej postaci, tepa męska siła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
:-) Cóś Ci się pomyliło, Kirene. Męskich magazynów się nie czyta, ponieważ tam nie ma nic do czytania. Treść pism dla panów się ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> seriale mniej Ze wszystkim co napisałaś zgodzę się, oprócz tych seriali. Nie muszę chyba mówić ludzie o jakim poziomie oglądają to barachło i sieke serwowaną przez tv? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A nie masz nic lepszego do roboty, jak czytanie sobie tego wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psedło, Ty też czytasz bez zrozumienia. Pisałam wyraźnie o czymś do pooglądania lub poczytania. Ujęłam obie opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do..tak sobie czytam i czytam
dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do..tak sobie czytam i czytam
A nie masz nic lepszego do roboty, jak czytanie sobie tego wszystkiego? A ty potrafisz odpowiedzieć nie odwracając kota ogonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> wcale nie podoba mi się świat stworzony przez męzczyzn, Stwórzcie sobie lepszy zamiast tylko narzekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Ja, Kirene, czytam wszystko z głębokim zrozumieniem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Oczywiście, że potrafię. Cała jednak sztuka, żeby powiedzieć, co się chce, a nie co należy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Widocznie pora Ci pilnie do okulisty, Kiene, na kontrol Twoich oczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×