Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

.kropka.

mój facet wstydzi się swojego ciała. jak mu pomóc?

Polecane posty

Gość moj ma ten sam problem
i nie wiem jak mu zaradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moga- przyklad
ja bym powiedziala lub napislala liscic o tym jak kreca mnieowlosieni faceci i za kazdym razem kiedy tylko jest mozliwosc zapewnialabym go o tym - slowami i czynami ;)- ze mi soe podoba jego owlosiona klata czy co tam. A jak nie podziala- depilacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasandraXXI
A mój ma krzywy zgryz i trochę sepleni. Przez to na początku nam podryw trochę nie szedł, bo on coś mówił, ja nie słyszałam dokłądnie, co mówił, ale doszłam do genialnego wniosku, że będzie sie krępował, jak poproszę o powtórzenie i udawałam, że wszystko słyszałam. Hehe, było parę nieporozumień... Ale on się faktycznie tego strasznie wstydził i przez to się mało odzywał, a ma do powiedzenie dużo i mądrze. Teraz to wiem i słucham go godzinami, tak blisko jego ust, żeby słyszeć wszytsko dokładnie :) Ale w sumie ja mam więcej kompleksów niż on. Wcześniej zobaczyłam jego penisa niż on moje piersi, bo się wstydziłam, że za duże, że obwisłe i z rozstępami...Takl całkiem nagiej to mnie jeszcze w dziennym świetle w ogóle nie widział, a jesteśmy ze sobą od roku, 3 miesiące uprawiamy seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×