Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

wiesz sonaola jeszcze jakbyś jutro napisała że lekarka powiedziała Ci że jesteś w ciąży to jeszcze bardziej bym się cieszyła :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka8484
witajcie poroniłam 2razy jestem na etapie starań i czekania na przyjscie..... robiłam badania po poronieniu-pozdrowienia dla sanola 86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam pojęcia co to za test. jest tylko napisane test ciążowy- wynik ujemny, tylko powiedziały mi że ten którego wynik będzie jutro będzie dokładniejszy bo ten pierwszy może ciąży nie wykryc bo jest za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia wszyscy z niecierpliwością czekamy na wyniki twoich badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binia jak robiłaś test i wyszły dwie kreski to jesteś w ciąży wiecie jak to miło jest słyszeć że jesteście w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja narazie staram się nie myślec o tym , poczekam na jutrzejsze wyniki.ale kurcze skąd to plamienie plamie od 4 dni. Bardzo chcę dzieciątka i jak się okaże jutro że to ciąża tzn że od samego początku zapowiada się nieciekawie bo mam plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binia nie martw się na zapas jak się okaże że jesteś w ciąży to umów się od razu na wizytę do lekarza będzie dobrze trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jutro odbiore badania to od razu jade po południu do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyniki, ale nie wiem czy dobre :( bo są w innych jednostkach niż zawsze miałam. 5,81 U/l wg laboratorium norma dla 3 tc zaczyna się od 5,8. wiec mój wynik jest malenki... ale z kolei nie mam pojecia od kiedy ten 3 tydzien sie liczy, bo nie podali 1 i 2, więc sadzę ze chodzi o 3 tydzien od oststniej miesiączki. ale w takim razie to ja juz jestem chyba w 4 tyg... a tu norma jest od 9,5, więc juz zupełna lipa :( chyba ze ktos potrafi przeliczyć jednostki, z U/l na mlU/ml. w czwartek robie znów badanie, zobaczymy jak przyrasta, czy wogole przyrasta... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia, powtórz test po 48 godz., taki wynik może wskazywać na ciążę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, kochana, zawczasu, choś wiem, że to trudne, może miałaś owulację później niż sobie wyliczyłaś, te ustalenia wieku ciąży na podstawie daty miesiączki nie są precyzyjne, trzymam kciuki, żeby w czwartek ładnie przyrosło... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę luteinę ( to również progesteron, tak jak duphaston). ale akurat wynik progesteronu jest całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinko dziekuję wszystko dobrze, byliśmy po troche rzeczy dla małej. Monia znalazłam coś takiego nie wiem czy w czymś Ci to kochana pomoże na wszelki wypadek zamieszczam. Aha chcialam zauwazyć że to może być wiek ciąży na tym Twoim wyniku a nie od ostatniej miesiączki. nie martw się na zapas, prosze. tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 A Ty przecież nawet jeszcze nie jesteś defacto w 3 tygodniu ciąży kochana. tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml 3 5 - 50 4 4 - 426 5 19 - 7,340 6 1,080 - 56,500 7-8 7,650 - 229,000 8-12 25,700 - 288,000 13 -16 13,300 - 254,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na innej stronie a w zasadzie 2 znalazlam że beta i w 3 i 4 tygodniu od miesiaczki norma zaczyna się od 5 kochana więc sie nie denerwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Dopisuje sie do was. W styczniu tego roku poronilam to byl 11tc. Bylo bardzo ciezko, teraz zaczynam starania, niby wszystko jest ok ale czasami powracaa strach czy aby to sie nie powtorzy.Trzymam kciuki za wszystkie starajace sie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×