Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

to jakas idiotka.sama jestem szefowa dla swoich pracownic i gdyby tylko powiedzialy ze cos dzieje sie z ciaza sama bym im pomagala a nie patrzyła.... ja do pracy wrociłam jak mały miał 16 tyg ale ja byłam bliska depresji poporodowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie że teraz dzieci od 5 lat pójdą do przedszkola a od 6 lat do pierwszej klasy to już jest głupota niedługo to zrobią że ledwo się dziecko urodzi to pójdzie już do przedszkola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zastanawiam jak mój szef zareaguje. jak na razie to sie nie bardzo lubimy. ale rozumiemy sie na jednej płaszczyznie- straty dzieci. on pochował dwoje dzieci z ok 24-28 tc, i troje z wczesnych poronien :( przyjął mnie do pracy po znajomosci, i rozmawialismy kilka razy na ten temat, "z dobrego serca" radził mi zebym poczekała przynajmniej dwa lata . ale ja wiem ze nie chodziło mu o mnie, tylko o kase, i o szukanie sobie nowej sekretarki. a wiem ze zadnej nie znajdzie za takie pieniadze jaki mi płaci. zgodziłam sie na jakas smieszna kwote, bo traktowałam ta prace jako "przeczekanie", do ciąży.zeby nie siedziec w domu inie płakac ciągle za Kamilka. i wyszło na moje. ale powaznie- nie mam pojecia jak mu to powiedziec i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia..przyjdzie czas i pora i mu powiesz...ty musisz patrzec na siebie i teraz na maluszka zeby bylo dobrze...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie :) a teraz jade do tesciowej na obiad, trzymajcie kciuki zebym sie nie wyklepała :) i nie porzygała, bo muli mnie niezle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co.mojemu i tak krzywda sie nie stanie bo i tak do zlobka poszedl jak mial 1,5 roku,a od wrzesnia do przedszkola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś poszło, nie domyslili sie.ale też ograniczylismy wizyte do minimum. a dzis wogole jest miły dzien. kolezanka z innego topiku urodzila synka dzis rano :) a inna ma urodziny, wiec dostała prezencik i została internetową ciotką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że się nie wygadałaś i teściowa się nie domyśliła :) ładny prezent no my internetowymi ciotkami też niedługo zostaniemy jak Artigiana urodzi a jak się Monia czujesz🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak ten czas szybko leci za tydzień dzieci już idą do szkoły 🌼 🌼 Artigiana i Monia {kwiatek] 🌼 jak się czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane. A ja dziękuję - dobrze póki co, tylko trochę smutno bo mąż poszedł do pracy po urlopie i tak troche pusto w domu. Tylko kot miauczy.... A Ty jak się masz Sylwinko? Monia? Ależ moja córcia będzie mieć ciotek a ciotek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobrze najlepiej Magda moja córka usnęła oglądając bajkę o 18 to o 20 wstała i pózniej usnęła o północy wiem jak to jest jak mąż na urlopie to jest fajnie a jak zaczyna się praca to brakuje go ale najważniejsze że jest ta praca no ciotek to będzie miała dużo tylko czekamy kiedy się urodzi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Koleżanki pamiętacie mnie jeszcze? Wczoraj w nowy wróciliśmy z wakacji ja z zatruciem i biegunką w gratisie:( dziś już czuję się lepiej na tyle aby posiedzieć chwilke przy kompie:) Mam do nadrobienia 12 stronek w czytaniu ciekawa jestem czy któraś juz ma dwie kreseczki na teście:)Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonaola 86 spełnią się sny trzeba wierzyć mam taką nadzieję że jutro będziesz płakać ale ze szczęścia że lekarz ci powie że masz w brzuszku fasolkę 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i strona 23 szybkie jesteśmy :):) Miłego dnia wszystkim życzę i uśmiechu na twarzy będzie dobrze drogie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poroniłam 2 tyg. temu w 10 tc, już trochę lepiej się czuję, ale wyleżałam się w szpitalu, bo miałam bardzo złe samopoczucie spowodowane,załamaniem nerwowym, bardzo chcę mieć dziecko, jestem młoda 22 lata, ale instynkt macierzyński od dawna bardzo silny, wmawiam sobie że zapomnę i zacznę normalnie życ, bo przecież musi minąć tyle miesięcy zanim znowu będę mogła zacząć starac się o dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam w dodatku łyżeczkowanie macicy, czy Wy dziewczyny tez to przechodziłyście po poronieniu? to chyba nie będzie miało wpływu na następną ciążę, mam nadzieję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3007 bardzo mi przykro mi lekarz kazał się starać po 4 miesiącach to na pewno też już będziesz mogła się starać po 4 miesiącach uda się i urodzisz maleństwo trzeba wierzyć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka,,,dzieki za te slowa pocieszenia az mi sie buzka smieje:-))dzis jade po wyniki..mam nadzieje ze wszystko bedzie ok z tymi wynikami..a na usg to moze jeszcze nie wykryc tak wczesnej ciazy..jak narazie to nawet nie mysle o tym bo nie chce sie rozczarowac bo potem ciezko sie jest mi pozbierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..3007..ja tez mialam zabieg przy pierwszym poronieniu a 2 mc pozniej bylam w ciazyy.ale to za szybko lepiej odczekaj przynajmniej te 3 mc..bedzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi bo lekarz mojej koleżance powiedział że on jest w stanie wykryć ciąże 3 dniową czyli 3 dni od zapłodnienie ale mi się coś wierzyć nie chce no chyba że to jakiś jasnowidz :):) sonaola musi się udać bo chcemy zostać ciotkami internetowymi 🌼 trzymamy kciuki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana...dzieki za wsparcie..🌻👄:-)) jak narazie to sie nie nastawiam na ciaze,,,nie ukrywam ze mam taka malutka nadzieje ze moge byc ale czas pokaze..nie chce rozczarowania..buzki.. po wyniki jade ok 14 wiec wam napisze co tam wyszlo.i mam nadzieje ze mi pomozecie te wyniki odczytac bo ja kompletnie sie na tym nie znam a do jutra zwariuje wiedzoc ze mam wyniki a nie wiem czy jest ok czy zle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka...wydaje mi sie ze to za wcvzas.,.czytalam na internecie ze usg dopochwowe moze wykryc ciaze 2 tygodniowa ale 3 dniowa???watpie w to.. 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×