Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

czesc dziwczyny👄🌻 ja nie zapomnialam o naszym forum tylko nie mam kiedy tu zagladac jedynie w niedziele bo mam wolne sylwinka co tam u ciebie👄 marcelko a u ciebie jak sie czujesz jak malenstwo?👄 pozdrowienia do wasz wszystkie kochane🌻👄 wiecie co ten tydzien byl koszmarny moja siostra byla w 11 tyg ciazy okazalo sie za ma martwy plud 4 dni czekala az ja wyczyszcza taki mam szpital..oni czekali na lapowke gnidy jedne.. u mnie staranka nadal sa i wy pierwsze sie diowiecie jak zajde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny sonaola u mnie dobrze bo już mogę rozpocząć starania przykro mi że Twoją siostrę to spotkało tacy są już lekarze tylko pieniądze im w głowie a nie dobro pacjenta ale nic nie zrobimy ja mam nadzieję że jak się dowiesz że jesteś w ciąży to od razu tu napiszesz do nas i wejdz od czau do czasu do nas bo naprawdę już mało nas zostało 👄 Kait jak tam po weselu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
WITAJCIE JESTEM PRZEZIĘBIONA I OKROPNIE SIĘ CZUJE JADĘ DO MAMY NA 3DNI WIEC MNIE NIE BĘDZIE MAM NADZIEJE ZE BĘDZIE DOBRZE CIĄGLE CHCE MI SIĘ ZYGAĆ NAJGORSZE MAM NOCE MDLI MNIE CIĄGLE TO JEST OKROPNE BOJE SIĘ BARDZO ŻEBY MOJE DZIECIĄTKO ROSŁO I BYŁO ZDROWE DAM ZNAĆ JAK WRÓCĘ POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH A MOŻNA BRAĆ W CIĄŻY APAP NA GORĄCZKĘ-BABKA W APTECE MI DAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeni4
hej...jak was znalesc na nk?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
GDZIE SIĘ PODZIAŁY WSZYSTKIE KOBIETKI.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Jak się macie? My z Blanusią pieczemy od rana bo gości córcia bedzie mieć:) Całuje Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaa
czesc mam do was pytanie jestem po poronieniu niedlugo bedzie zblizal sie magiczny prog odczekana 3 miesiecy, gdy bylam u ginekologa powiedzial ze nie musze robic zadnych badan tylko po 3 miesiacach probowac, troche mnie to niepokoi czy oby napewno, a wy co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko ja bym zrobiła ogólne badanie krwi, do tego toxoplazmoze no i cytologie. Jak to mowią strzeżonego Pan Bóg strzeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D Marcelka jak się czujesz:) Artigiana to dobrze że masz pomoc a Wy jak się macie :) Binia i Koteczek a Wy gdzie się podziewacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinko dobrze się mamy dziękuję. Mała dziś w nocy 7 godzin przespała, pełen szok. Zaraz się pewnie na cyca obudzi :) A jak tam staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
ja dalej jestem chora-kładę się zaraz do łózka jutro mam usg-a wyglądam jak bym miała mieć bliźniaki mam tak wypięty duży brzuch a tego raczej bym nie chciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są oczywiście ale nie zawsze no dzisiaj mąż wrócił z trasy to trzeba go wykorzystać ale dzisiaj w nocy znowu jedzie to ładnie pospała sobie Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tym jej spaniem. Dziś się sytuacja dokładnie powtórzyła. Tyle że w ten sposób wychodzi jej tylko 7 karmień na dobę. Nie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×