Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelina1985

Przed weselem- przyjecie zareczynowe.

Polecane posty

Dziewczyny mialyscie przyjecie zareczynowe? A jesli tak to jak ono wygladalo? Ja mam swoje w sobote 5 lipca i nic kompletnie nie jest zorganizowane. Jestesmy w trakcie przeprowadzania sie do nowego domu, dom nie jest do konca nawet wysprzatany a za 9 dni mamy przyjecie zareczynowe na okolo 50- 60 osob. Czy powinno sie miec tort zareczynowy, czy wystarczy tylko kilka ciast ?Bo nie mam pojecie... Chyba to cale przyjecie obroci sie w jeden z najwiekszych koszmarow mojego zycia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie większy niż rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie lepiej od razu żeby to było wesele?:O Daj spokój na 50-60 osób...to ludzie robią wesela na tyle osób.U mnie było 8 osób,licząc z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjecie zareczynowe na 50-60 osob??????? o matko....to ludzie takie wesela robia eheh...moje to bylo ale bylismy my rodzice moi i narzeczonego moj dziadek i moj brat no to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellap
Nasze zaręczyny były cudowne, ale przyjęcia z tej okazji nie robiliśmy. Robi się takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli kogos stac
na takie przyjęcie to czemu nie ale dla mnie to bylaby strata pieniedzy - 60 - 80 osób to prawie jak przyjęcie weselne!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jesli u mnie to mozna nazwac przyjeciem..po prostu byly to zareczyny...zeby bylo tradycyjnie z rodzicami...mielismy swoje tylko miedzy soba...ale rodzice narzeczonego a raczej matka przezywala ze jak to moze byc bez zareczyn z nimi...ale przyjecie na 60 osob to dla mnie przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak umarła twoja siostra
u mnie byli tylko moi rodzice i rodzice męża...wesele mieliśmy na 50 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak my sie zareczylismy juz miesiac temu, ale chcielismy sie wlasnie podzielic ze wszystkimi naszym szczescie, tak ze wyszlo nam 60 osob :) Moze bedzie tylko 50 zobaczymy... Ja to robie w domu, w ktorym mieszkamy. Mamy duzy ogrod wiec mam teraz nadzieje,ze bedzie ladna pogoda i bedziemy mogli miec przyjecie w ogrodzie. Wcale nas to tak drogo nie wychodzi. Na pewno nie wydamy na to majatku. A chcielismy,zeby ludzie mogli sie z nami cieszyc naszym szczesciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale dla mnie to głupota :D To nie lepiej zrobić już od razu wesele :P My zrobiliśmy przyjęcie a bardziej kolacje gdzie z rodzicami i rodzeństwem głównie rozmawialiśmy o organizacji wesela.Było 8 osób(my,rodzice i rodzeństwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele chce miec w Polsce. Generalnie, to mielismy zaprosic najblizszych przyjaciol, ale jak zaczelismy robic liste, to tyle sie uzbieralo. Teraz ich nie odprosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50-60 osob? na przyjecie ZARECZYNOWE? jacie, chyba to przesada :) zareczyny to jeszcze nic pewnego tka naprawde, rpzed slubem sie moze duzo zmienic, chyba to jest dobrze, zeby az tyle osob wiedzialo o tych waszych zareczynach, bo cos sie spieprzy i potem sie bedzieie tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeciez wszyscy wiedza i tak. Czy Wy ukrywacie swoje pierscionki zareczynowe, czy oklamujecie znajomych, ze to tylko taka blyskotka. Sekata, gdybym myslala,ze sie rozstaniemy, to nie powiedzialabym tak, gdy mnie poprosil o reke. Nie wiem jak Wasi znajomi,ale nasi chca z nami swietowac,dlatego mamy to przyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, nie wiem, czy tu chodzi o ukrywanie...ja znam duzo par, które chcialy pokazac calemu swiatu, jakie sa szczesliwe i zareczone (nie mam nic przeciwko ofkors, ale znalazlo sie sporo osob, ktore tylko udawaly ze tez sie ciesza ich szczesciem a w glebi duszy zazdroscily i zyczyly zle) a potem czy to na naukach, czy w trakcie przygotowan juz do slubu zwiazek sie rozpadal bo widmo 'zakonczenia wolnosci' okazalo sie bardzo rpzerazajace. Ja rowniez bardzo cieszylam sie ze swoich zareczyn i chcialam to obwieścic wszystkim, ale dowiedzieli sie Ci najwaźzniejsi, troche żeby nie zapeszyć też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zamiaru ukrywac faktu, ze jestem najszczesliwsza kobieta na swiecie :P Poza tym wiem, kto sie naprawde z nami cieszy i tylko Ci ludzie sa zaproszeni. Nie moje wina,ze tak wielu zyczy nam dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama miala takie zaręczyny. Była impreza na 40 osob, z wodeczką , muzyką i tańcami. Podobno kiedyś tak to się właśnie odbywało. Myślę, że tort zaręczynowy będzie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez bede miala tance :) Ja na pewno bede tanczyc. Tylko zeby pogoda dopisala , to wygonie gosci do ogrodu, bo mamy wielkie patio. Wlasnie wybieram muzyke... Co jest dobre na tance w domu ? Jakie teraz puszczaja piosenki w radiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chyba sobie
zartujesz... pierwsze slysze o czyms takim.. zareczynowe , ze co? przyjecie?, ze jakie? ludzie juz chyba na glowie poupadali... to moze zrobcie przyjecie 4 lipca (eh w dzien niepodleglosci usa...) i swietujecie z nimi bynajmniej, a 5 lipca - tak dla odmiany zrobcie wesele :P eh brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chyba sobie
zartujesz... pierwsze slysze o czyms takim.. zareczynowe , ze co? przyjecie?, ze jakie? ludzie juz chyba na glowie poupadali... to moze zrobcie przyjecie 4 lipca (eh w dzien niepodleglosci usa...) i swietujecie z nimi bynajmniej, a 5 lipca - tak dla odmiany zrobcie wesele :P eh brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Ci sie slowa pomylily. Chodzilo Ci o slowo przynajmniej a nie bynajmniej. Zazdrosna jestes czy co ? Nie mam nic wspolnego z Ameryka, ale ze swoimi przyjaciolmi i owszem. Chyba to logiczne, ze chcemy razem swietowac cos bardzo istotnego w zyciu moim i mojego chlopaka. Ja samego rodzenstwa mam czworke wiec nie moglam sie pograniczyc do 5 osob :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizka1
Myślę, że jakiś fajny tort powinniście mieć. Z okazji zaręczyn: tort, szampan czy wino. Fajna sprawa.Żeby tylko pogoda Wam dopisała. Miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellap
Szkoda, że nie mieliśmy takiego przyjęcia (mieszkamy za granicą). Nawet o tym nie pomyślałam. Szkoda... A co do tortu to obowiązkowo. Miło i sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chyba sobie
nie jestem zazdrosna, to raz. a dwa - takze jestem zareczona i mialam tak jak kazda z nas tutaj, za wyjatkiem ciebie, przyjecie zareczynowe dla najblizszej rodziny, na ktorym omawialismy sprawy wesela, itd. poza tym, masz 23 lata, tyle co ja, a kazdy twoj post jest coraz bardziej infantylny... dziewczyno! zareczyny, slub, wesele, to poczatek doroslego zycia, wiec nie zachowuj sie jak te 16-stki z mtv...(mamo!mam 16-lat juz i MUSISZ kupic mi samochod - o zgrozo... - najlepiej nowy, bo uzywanym nie bede jezdzic, bo co przyjacioleczki powiedza?" wlasnie taka laske mi przypominasz. a poza tym - nie chlopak, a twoj narzeczony:) nazywaj "rzeczy"po imieniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mieszkam za granica. I tutaj bedzie to przyjecie. Jedziemy do Polski w sierpniu i tam zrobimy jakas kolacje z moimi babciami i rodzicami. Samochod mam wiec nie potrzebuje, nie wiem co infantylnego jest w dzieleniu sie z ludzmi swoim szczesciem i byciu otoczonym miloscia i przjaznia. Dziekuje za mile slowa. Nie zakladalam tego tematu,zeby ktos mi udowadnial,ze jestem rozwydrzona gowniara tylko chcialam,zeby mi ktos pomogl i odpowiedzial na moje pytania. Nie wiem komu moze przeszkadzac fakt, ze mamy przyjecie zareczynowe i bedzie na nim sporo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się pomysł podoba, choć sama mialam tylko zaręczyny we dwoje. Jak dla mnie każdy pretekst do imprezy jest dobry. Jeżeli chcecie sie dzielić swoją radością z innymi i stać was finansowo na to , to czemu nie? Baw się dobrze i tort wybierz , bo koniecznie powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez robie przyjecie zareczynowe na okolo 20 osob;rodzice,rodzenstwo i chrzestni.robimy takie przyjecie ze wzgledu na rodzicow aby mieli okazje poznac sie przed slubem a nie w jego dniu.tym bardziej ze ja jestem z bydgoszczy a nazeczony z warszawy.dzieli nas okolo 300km.imprezke robimy 20 wrzesnia w restauracji z zapleczem hotelowym dla mojej rodziny,bo przyjecie jest w stronach nazeczonego.to tez taki maly gest w stosunku do rodziny mojego przyszlego meza no bo wesele w moich stronach. zaplanowalismy obiad,ciasto,potem kolacja na goraco i zabawa do bialego rana wraz z tancami.my taz zamowilismy tort okolicznosciowy(maly) i dodatkowo 3 rodzaje ciast.oczywiscie szampan,wodka ale tylko 2 butelki,whisky i jakas naleweczke bo moja mama i siostra generalnie nie pija alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny pomysł takie przyjecie
ja - on- moja mama, tata, jego mama , i tyle bylo nas na zareczynach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec ja wcale nie jestem rozpieszczona skarkula jak niektorzy probuja mi tu imputowac :P No nasze rodziny tez sie poznaja (moi rodzice nie mogli przyjechac) a w dodatku jeszcze moja rodzina pozna naszych przyjaciol. Jesli sie nie wykoncze przed tym przyjeciem ,to powinno byc udane i przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×