Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Cześć Coralik :) A ja mam pytanie - co z kontami osób zaginionych ?? Albo - tymi niosącymi przesłanie typu \"Stop piratom drogowym\" ?? Lub z kontami grup zawodowych - lekarzy,pielęgniarek,nauczycieli itp ?? Są przecież i konta ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, no wlasnie co z tymi kontami ? Wydaje mi sie na chlopski rozum ze to jest nie do sprawdzenia . Musieliby manualnie przeleciec kazde konto . Na zasadzie przegladania konta plus znajomych itp. Nie do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro się dowiemy. Ciekawe, czy niespodzianka będzie miła, czy niemiła. Tiaaaaa.. W każdym razie - że coś wykombinują, to jak w banku - bo pierony ogłosili. A są przecież jeszcze konta: 1.klubów sportowych 2.miłośników konkretnych marek samochodów 3.Polaków na obczyźnie 4.fan klubów 5.itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli bedzie jakas weryfikacja i kazdy uzytkownik bedzie musial potwierdzic swoja tozsamosc - a jak mozna to zrobic na necie ? - jak nie numerem pesel ? To polowa kont zniknie !!! Miala byc zabawa a zaczyna byc przesluchanie. Nie podoba mi sie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coralik--ja nie widzę innej możliwości weryfikacji, jak poprzez PESEL. To jedyny numer identyfikacyjny,który ma każdy. Bo przecież np.NIP mają ci,którzy nawiązali jakiś tam stosunek pracy. Nieważne jaki - ważne,że muszą odprowadzać podatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale ale
Ale to chyba nie zabrania mieć kilku kont.Tylko po prostu teraz już bedzie wiadomo,kto jest autorem tych wszystkich poszczególnych dziwnych a niejednokrotnie tez ciekawych kont.Jeśli ktoś np zalożyl jakis fan-club np zespolu,to myslę ze potwierdzi swoim peselem dane konto i dalej będzie istnialo i bedziemy znali jego autora,ale jak jest kupę takich durnych profilów to ludzie ze wstydu już nie potwierdzą takich durnych kont typu Super seksowne laski-tak jakos mam wrazenie,ze zaklada je jakis zakompleksiony niewyżyty małolat co racuje sie zdjeciami tych nagich dziuniek,a one się cieszą,że zostaly zaproszone do Super seksi lasek:O No sama nie mam pojęcia na czym to bedzie polegać,ale mysle ,ze na dobre to wyjdzie,bo ludzie juz zaczęli za bardzo szopki odstawiac, np zakładając profile osobom zmarłych.No i nie mówiąc już o osobach slawnych,przeciez na nk mozna znaleźć 50 profili np Dody,teraz juz tego nie będzie [ czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ale ale--->zgadzam się z Tobą w 100% :) Są tysiące, jeżeli nie setki tysięcy idiotycznych kont,które powinny dawno być polikwidowane. Sama natknęłam się na konto "Piękna Cipka" !!No żenada !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale ale
tak po prostu ludzie to potrafią wszystko spieprzyć :O Gdyby od początku w NK o czyms takim pomysleli to bylo zupelnie inaczej,a teraz to przez to wszystko co tam sie wyprawia,to dużo osob się zniechęcilo,ja np:O Coraz bardziej zastanwiam się nad usunięciem konta. Ja mam co prawda niewielu znajomych,ale sa to moi prawdziwi znajomi i tylko takich dodawalam,nie bawilam sie w nabijanie znajomych,codziennie wchodzę,oglądam fotki i to jest fajne...ale przez to co sie wyprawia na NK,to zaczyna byc to dla mnie żenujące ,że ciągle jeszcze tam jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ale ale--> wiesz,co jest najgrosze ?? DZIECIAKI !! Na dodatek - są teraz wakacje, więc im się nudzii zagładają bzdurne profile. A prawda jest taka,że NK totalnie wymknęła się spod kontroli. I teraz będą próby zrobienia czegoś z tym. Bardzo jestem ciekawa - co wymyślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie dlatego nie mam konta na tym kiepskim portalu:P To się chyba zaczyna zamieniać powoli w Fotkę.pl, hehe. Większość znajomych pyta: - Masz konto na naszej klasie? - A po jaką cholerę jest mi potrzebne, hę? Chyba po to ,aby 'kolekcjonować znajomych' i pisać sobie głupawe komentarze do zdjęć. Phi =) PS. Jeśli kogoś uraziłam, to wybaczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale ale
dokladnie,daj dzieciom komputer:O Czasem jak widzialam jakieś komentarze pod zdjeciami tych małolatów,to aż wlos sie jeży na glowie,tak kaleczą jezyk polski,piszą jakimś dziwnym językiem-ni to polskim ni to angielski,jakieś dziwne slownictwo :O żal,żal:O I jeszcze im sie wydaje że to jest takie zabawne,a większosc małolatek ma identyczne zdjęcia: robione samodzielnie,z góry,tak żeby bylo widać cycki i ustka w dziubek:O o zgrozo:O SWIAT SCHODZI NA PSY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie tak do końca na psy - ale że mamy zaśmiecony język polski i ortografię pod zdechłym Azorem - to niestety prawda :( Człowiek ma ochotę walnąć komentarz a propos pisowni, ale potem macha ręką. A to chyba źle. Bo to, co nas odróżnia od innych narodów - to nie tylko historia i tradycja - ale przede wszystkim język. Nie na darmo zwany POLSKIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale ale
hailie---> to fakt,te kolekcjonowanie znajomych,im więcej -tym lepiej?bo niby co taki jestem fajny i wszyscy mnie kochają:O ja mam raptem ok.80,ale są to naprawde moi znajomi z którymi mnie coś łączy. Dzięki NK udalo mi sie zobaczyć mnostwo osob,ktorych nie widzialam od dziecinstwa,bo powyjeżdzali,no to jest super sprawa,że moge ich po tylu latach obejrzeć--i za to jestem wdzięczna temu portalowi:D A co do komentarzy pod zdjeciami to faktycznie żenada,wszyscy wszystkim słodzą, super wyglądasz,sliczna foteczka i sra ta ta ta:O Wykasowalam wszystkie i zablokowalam dodawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zgadzam sie ale............. dlaczego moje az tak prywatne dane osobowe jak pesel maja isc ze tak powiem w eter ? Nie jestem nawiedzona ani wystraszona na zapas ale przeciez jak ktos ma juz taki nasz numer ( nie mowie ze ci z nk ale ci co kradna dane ) to moze zrobic wiele rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma styczność z nk tylko wtedy, gdy ktoś ze moich znajomych chce mi pokazać kogoś innego właśnie na nk. Loguje się wtedy na swoje konto i mi pokazuje, hehe. A widziałam ludzi, który mają ponad 600 znajomych. No proszę Was! Jestem pewna, że ponad połowa to tacy znajomi, którzy nawet 'cześć' Ci nie powiedzą, jak Cię mijają na ulicy, ale na nk to zaraz śla zaproszenie. Trzeba podbijać liczniki, czyż nie?:) Uhm, aż mnie mdli jak taki szpan widzę ;/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. W pierwszym zdaniu powinno być 'z' zamiast 'ze'. Ale 'kappa', hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawcie mnie, kto bardziej obeznany z prawem, ale do trzymania baz PESEL chyba trzeba być instytucją państwową, i to też specjalnego zadania (Centralny Rejestr PESEL, bazy celne, urzędy), no, ok, banki i ofe też, ale tu chodzi o bezpieczeństwo finansowe obywateli. Ja nie wiem, czy byle podmiot prywatny może sobie tak po prostu gromadzić PESEL-e. A jeśli nie PESEL, to jak oni chcą zweryfikować konta? A w ogóle N-K zachowuje się jak IPN czyszczący teczki. Jak się zakłada taki projekt, to albo robi się z niego ograniczone i oficjalne narzędzie, albo nie ma się pretensji, że służy ono do zabawy. A wiecie, co mi się wydaje? Właściciele N-K sprzedali udziały. Może ktoś wytknął im, że te 11 mln kont to pic na wodę i życzy sobie (do wyceny?) realnej wielkości potencjalnych odbiorców reklam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale ale
Dzis jakis malolat z mojej miejscowosci przysłał mi zaproszenie, z widzenia go znam,ale nigdy nie mialam z nim do czynienia,nawet nie jestesmy na cześć,więc odrzucilam te zaproszenie,ale za jakiś czas przysłal ponownie, więc mu napisałam -Sorki,ale my się chyba nie znamy! A on mi odpisał: No ja Cię znam z widzenia:O A miał już ponad 400-stu znajomych... o ludu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ale ale ale ale ale - bo to wszystko się do tego sprowadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nomina :) Chyba masz rację. Nie znam dokładnie ustawy oochronie danych osobowych - trzeba by ją przeczytać.A tam musi być napisane - jak mają być przechowywane nasze dane. NK jest portalem,a nie strukturą do gromadzenia danych osobowych. Choć - z tego,co czytałam - NK przeszedł jakąś weryfikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tak ,ze ja juz wszystkich ktorych chciala odnalazlam . Moge sie wiec wypisac bez zalu z tej NK. Wymienilam sie emailami ze starymi znajomymi i gra gitara. A zdjeci z Egiptu to juz nie musze ogladac hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,ze wiesz :) Teraz chyba jak sie kupuje szesciopak to Egipt w prezencie. Moja babunia miala kiedys powiedzenie ,ktorego uzywala na okolicznosc gdy ktos mial cos brzydkiego.......... mawiala " ooo jak kupowalas parasolke to te buty dali gratis". Ja zdecydowanie wole wode wiec mnie ta "piaskownica" nie kreci. Widzialam raz ,te trojkatne babki nie zrobily na mnie wrazenia ,wiecej nie pojade nigdy wiecej. Zdecydowanie wole Ameryke Poludniowa a i Europa jest powalajaca. Ale o gustach sie nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widzieliście dziś to
komunikat na stronie nk: dzisiaj 14:00 Mimo trwających wakacji zespół nk pracuje pełną parą. Już jutro zaczynamy letnie porządki, dzięki którym będzie można określić jakiego konta, rzeczywistego czy fikcyjnego, jesteś właścicielem. W związku z wprowadzeniem tego rozróżnienia zmieni się regulamin, który będzie trzeba ponownie zaakceptować, by móc bez przeszkód korzystać z naszego serwisu. Jutro podamy wszystkie szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widzieliście dziś to
czyżby wzięli się wreszcie za tajniaki? bo że jest ich sporo to wiadomo ale nieźle zamulają nk co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×