Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale nerwymam

nowa funkcja w n-k

Polecane posty

Gość mam pytanie......
Dziękuję , też tak sądziłam ale ktoś rzucił , że w naszej klasie można weryfikować konta po ID więc nie wiem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie......
przepraszam IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie......
Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :):) Ale ulepszyli !!!! A jak ktos ma konto na szczura i wybierze funkcje \" konto prawdziwe\" to co ? Mowilam ze manualnie musieliby przeleciec po wszystkich. Najbardziej podoba mi sie jak jest napisane cos w ten desen \" kserokopia dokumentu tozsamosci -dobrowolnie\" hahahahah Smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo w ustawieniach prywatnosci jest funkcja "czy chcesz sie kontaktowac z kontami fikcyjnymi". Czyli one i tak i tak zostana . Bez komentarza hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego ze ktos widzi IP ? A jesli wiele osob korzysta z tego samego komputera to co ? Pewnie jak ktos idzie do kawiarenki internetowej to dostaje swoje IP na pol godziny hahahahahaha Popadacie w paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KASI 111
Kasiu ! Napisz prosze na jakiej diecie schudlas tak ladnie kg tygodniowo ? bede wdzieczne, dziekje, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IP...
jak to widzą,gdzie i dlaczego? chcę wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie przejmuje tym ze ktos wie ze ja to ja i ze napisalam ze nowosci na NK sa do dooopy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IP jest zmienne cymbole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IP...
to że nie ma to wiem,ale interesuje skąd ktoś z n-k może mieć moje IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IP...
tzn widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkiiidnsKJJDKADBVADSFC
Są tacy, którzy MAJĄ się czym przejmować. Szkalują ludzi, obrażają, kłamią, uśmiercają itd.......i wydaje im się, że są nie do namierzenia, a tu niespodzianka..... Skoro nie robisz nic złego - nie masz się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tshsdthsthdthadtrh
do IP >>> KAŻDE TWOJE WEJŚCIE ZOSTAWIA ŚLAD!!!!!!! KAŻDE! I można to naprawdę łatwo sprawdzić łącznie z miastem i adresem dostawcy netu, który przeważnie NIE CHCE mieć kłopotów i jak trzeba - wyśpiewa wszystkie Twoje dane i policję na kark też sprowadzi. Naiwniacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ciebie tez namierza za nazywanie ludzi matolami;) Zainteresowanych prosze o zalozenie nowego tematu bo ten nie jest o IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tshsdthsthdthadtrh
mała szkodliwość społeczna i jeden myk na kafe łaha ha ha ha! Ale nie będę zdradzać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,wszyscy Ci zazdroscimy ze jestes taki sprytny albo sprytna. Zegnam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepan o świcie
Przynajmniej nie bedzie się dostawać jakiś durnych zaproszeń od klubu lasek,buahahahaha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do moderatora wyzywającego nas od matołów---> najpierw przeczytaj, JAKIE było pytanie,a potem odpowiadaj. Pytanie było,czy mąż może widzieć co jego ex-żona robi w necie. NIE BYŁO MOWY,że mąż jest administratorem czy moderatorem jakiejkolwiek strony w necie. Określenie matoł wraca do osoby podszywającej się pod moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytkowica
czy moge dostac dne do zbiorowego konta na n-k? alluria@o2.pl z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytkowica
a jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytkowica
moje pytanie bylo pierwsze i nie burze sie, ze nie ostalam na nie prostej odpowiedzi 'tak'-'nie' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×