Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Prawda jest to ze w ogóle kobiety czesto traca ciaze. dzieje sie tak na samiutkim poczatku ciazy, wtedy kiedy zaczynamy rwawic podczas m-czki to juz po wszystkim. Tak mi powiedzial gin, nie wiem czy to akurat wina tabsów, ale w ogóle tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chyba tak mialam
miałam kiedys miesiaczke ktora trwala 8 dni, bylo to 8 bolesnych dni, i krwawilam non stop, a wyplywaly mi takie jakby skrzepy. czy mozliwe, ze wtedy poronilam? bo nigdy wczesniej czegos takiego nie mialam, zawsze moj okres trwa 5 dni, z czego krwawie tylko 3, a 2 pozostale to juz tylko takie "splywy" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety mogą tak ronić
nawet i 15 razy w życiu zupełnie o tym nie widząc:( niestety taka jest prawda:O w ogóle 50% wszyskich ciąż kończy się poronieniem samoistnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chyba tak mialam
czyli to w moim przypadku moglo byc poronienie? czy przebyte poronienie jest widoczne przy wizycie dla ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety mogą tak ronić
jeśli poroniłaś samoistnie i macica oczyściła się sama to tego nie zobaczy ginekolog już po fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te skrzepy
to każda prakrycznie ma, to złuszczająca się błona tzw. endometrium w macicy. Ja mam co miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chyba tak mialam
ja skrzepow nigdy nie mialam dlatego mnie to zaniepokoilo. to byly ciemnokrwiste skrzepy i krwawilam przez 8 dni, poza tym 8 dni bolalo jak zawsze 1-go dnia. to bylo bardzo dziwne i nietypowe jak na mnie, dlatego mysle, ze wtedy poronilam :( ale jak bylam u gina to nic mu o tym nie wspomnialam i on tez nic nie mowil o poronieniu. dodam jeszcze, ze po tym fakcie mialam bardzo nieregularny okres, trwal zazwyczaj 3 dni i powtarzal sie 2-3razy w m-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chyba tak mialam
no a pozniej odstawilam tabletki, bo bralam jednoskladnikowa pigulke i teraz czekam na nastepny okres (czeste plamienia ustaly) i mam zamiar zaczac normalna dwuskladnikowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×