Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

Ekspresowe pytanie o męski ból.

Polecane posty

Gość otiv
również nie zauważyłem, abym w jakiś szczególny sposób okazywał strach przed bólem fizycznym. To naturalne, że wszyscy chcemy zminimalizować ilość otrzymywanego bólu. Nie sądzę jednak aby prawdą było, że kobiety są wytrzymalsze :) bo menstruacja, bo poród? to takie naiwne dowartościowywanie się drogie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie naiwne dowartościowywanie się drogie panie dlaczego doawrtościowywanie się..?:) ja bym się chętnie zamieniła. a z powodu menstruacji ta mam wręcz kompleksy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadzam sie z przedmówcą , z naczy sie z otiv. :) A faceci wojowanie maja we krwi , a co za tym idzie odnoszenie ran , a to nierozerwalnie łaczy sie z bólem . Retro masz kompleksy z powodu menstruacji ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markov
retro a ty lubisz bol ? Kreci cie to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiąłam się kiedyś jak bardzo boli faceta wymierzony prze kobietę policzek. fizycznie, bo psychicznie to się domyślam. jakie to - porównawczo- natęzenie bólu w skali od 1 do 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markov bólu nie lubię, ale wyjątkowo dobrze sobie z nim radzę. ale ty pewnie masz na myśli jakieś miłosne klapsy... tyle że o tym to ja już mówiłam. jeszcze praktycznie żadnego nie dostałam, moi faceci obchodzili się ze mną bardzo delikatnie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,zastanawiąłam się kiedyś jak bardzo boli faceta wymierzony prze kobietę policzek,,----a tu juz dotykasz kwestii innego rodzaju bólu . W takiej sytuacji nie chodzi raczej o bół fizyczny , ale o psychiczny typu ,,kobieta mnie bije ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dentystka, to dupeczka marzenie... po prostu az nieprzyzwocie seksowna... lubie do niej chodzic... bólu sie nie boje... zastrzyków tez.. nie wiem skad ten pomysł retro... co do bolu w ogole to kobiety boja sie bicia... strasznie sie boją.... ja dostalem juz tyle razy, ze dawno przestalem sie bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otiv
policzek to nic w stosunku do bójek w jakie się pakujemy z często większymi i silniejszymi od nas hiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bolu w ogole to kobiety boja sie bicia... strasznie sie boją.... no, a to to jest dopiero dziwne , co nie...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no, a to to jest dopiero dziwne , co nie...?" nie dziwne, ale obala Twą teze na temat męskich lęków... ja bicia nie boje sie ani troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro - ucieszy Cie info, ze kiedys uderzylem kobiete (mocno), czy przyjmiesz to obojętnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykorzystałąm tę chwilkę żeby zadzwonić do znajomej. spytalam czy dobrze kojarzę że ona musi zawozic swojego meza do dentysty, i siedzieć w nim w poczekalni, bo inaczej sam by nie poszedł, --- czy po prostu mi się przysniło że się kiedyś ztego razem nabijałyśmy? Uspokoiła mnie. Nie sniło mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe faceci boją sie bólu .a jak chorują to jest wydarzenie stulecia. otóz to. wydarzenie stulecia. dokładnie. najważniejsze i najbolesniejsze. i wszyscy sa temu winni:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w obronie swojej kobiety chyba raczej " stety"?:):) cez szlachetny, nie ma się czego wstydzić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×