Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

Ekspresowe pytanie o męski ból.

Polecane posty

skoro i tak już zboczyliśmy z tematu - porównujac to, co się dzieje na drogach polskich z realiami tych niektórych zagranicznych, można śmiało stwierdzić, ze tutaj to jest jedna wielka nerwowa atmosfera po pewnym czasie juz się tego nie odczuwa tak wyraźnie, ale po dłuzszej nieobecnosci w kraju różnica jest od razu zauważalna, i to bardzo na niekorzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wycieczkę samochodem do Rzymu i przejażdżkę w godzinach szczytu. Kultura na światowym poziomie:D Przed wyjazdem należy poznać podstawowe zwroty grzecznościowe w jęz. włoskim takie jak prośba o oddalenie się (vaffankulo), wszelkie atrybuty potwierdzające twoją męskość i zdolności do niej (cacchio, Vai a cagare) czy serdeczne pozdrowienia dla kochanej mamusi (La culona de tu madre, La frenga di mammeta!). :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no Szukanie ujawnia dodatkowe cechy- zalety, mianowicie kosmopolityczne i lingwistyczne oraz potwierdza wcześniejsze - czyli te charakterystyczne dla działaczy kabaretowych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agresja słowna w ojczystym języku - tak, dlaczego nie?:D Najchętniej w postaci miłości do zwierząt: sympatyczne - pies cię przesuwal do wyjścia politycznie poprawne - niech cię kaczuszki podepczą z ułańską fantazją - koniowi to zamelduj czy rolnicze - żeby ci tak krowa dupy dała.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A samochód i jazda nim podobnie. Zamiast 200KM pod maską wolę Toyotę Prius, bo go nie słychać Jakieś to nietypowe... Komiczne się w łóżku skręca ze śmiechu" no nie! Jeszcze tego brakowało żeby nam się Szukanie jakichś kompleksów nabawił na Kafe! :) Dziewczyny, prosze stanowczo przeciwdziałać. :) dobranoc. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy rolnicze - żeby ci tak krowa d**y dała.... hahaah! chyba :" ...żeby ci nie dała..." :):):):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, dzięki przyznaniu się do agresji słownej Szukanie jakoś powoli odbudowuje swój wizerunek, trzeba będzie dalej go wypytywać, moze jeszcze nie wszystko stracone ;-) ;-) poprawne politycznie to było najbardziej dobre :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam od pol roku nie potrafię prawic komplementów:P, a poza tym Szukanie nie ma powodow do kompleksów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może niech go która wyciągnie na jakieś zapasy na trawie... i da mu wygrać, rzecz jasna.....:):) tylko ciiiiii..... to tak między nami.....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, pozwolę sobie zauważyć, ze pomysł z zapasami jest Twój, a Ty jesteś ona, więc podwójnie pasuje do Ciebie "To może niech go która wyciągnie" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro a co to za "kara" jak by nie dała? hahahha, nie, no , przepraszam, ale to jeszcze musze.... dla jednych nagroda, jak nie da,:) dla innych kara:) to przekleństwo trzeba indywidualnie regulować:):):) ubawiłam się na koniec niechcący.:) pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolę sobie zauważyć, ze pomysł z zapasami jest Twój, a Ty jesteś ona, więc podwójnie pasuje do Ciebie "To może niech go która wyciągnie Pola ja nie mogę , nie nadaję się, bo będę z pewnością chciała wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, ja też nie umiem udawać, więc nie ma żadnej gwarancji :-P moze kolorek37? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, a juz tak Ci dobrze szło z tym odratowywaniem wizerunku i teraz otwarcie przyznajesz, że nie straszna Ci przegrana, nawet jeżeli po polsku? :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy może , już zejdźcie ze mnie ja schodzę ty, Pola, posiedź jeszcze:):):):) 🖐️ i raz jeszcze dla pewnosci: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, ja juz się pogubiłam z tą odbudową, moze jestem z innej bajki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapasy moga wyzwolic agresję, a ja jestemprzeciwniczką i boję się takich zachowań :P wiec odpadam w tej konkurencji tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wyglada na to, ze dzisiaj nikogo nic nie zaboli na topiku o męskim bólu :-D za słabe lub niechętne agresorki, a jedyny kandydat czy ochotnik do odczuwania bólu nie boi się literek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A samochód i jazda nim podobnie. Zamiast 200KM pod maską wolę Toyotę Prius, bo go nie słychać Jakieś to nietypowe... Komiczne się w łóżku skręca ze śmiechu" 200 KM, to żarty :P Ma być wiecej niz 300 :D Toyota prius ma te wade, ze jest interesująca jak stenogram z posiedzenia sejmowej komisji do spraw rolnictwa i rozwoju wsi i budzi rownie silne emocje jak te, ktore odczuwam podczas wkladania kubka do zmywarki... ten samochod jest nijaki i o ile nie gustujesz w podrywaniu dupeczek z jakichs ekologicznych organizacji to poza ogolnym lansowanie sie hybrydą nie ma zadnegi powodu, by to szkaradztwo kupic :) Szukanie - tak naprawde postawa, ktorą sie szczycisz jest bardzo prosta... Nie robić nic, nie reagowac na agresje jest prosto - wiekszosc ludzi tak robi... Znamienita wiekszosc dlatego, ze sie boi... Gdy 2 zapijaczone typy zaczynają zaczepiać kogos, wykrzykiwac wyzwiska to ile osob zareaguje? kilkna na sto... Oczywiscie będą dorabiać do tej swojej postawy rozmaite pacyfistyczne ideologie, mowic o okazywaniu wyższosci, o empatii, o zrozumieniu dla agresora, o tym ze te zapite ryje to na pewno w głębi duszy dobrzy i poczciwi ludzie, lecz prawda jest taka, że sie boją... Nasz krąg kulturowy, krąg kultury zachodu, promuje wlasnie zasade pacyfizmu, zrozumienia, tolerancji i unikania konfrontacji... I Ty sie w ten model wpisujesz... To bardzo bezpieczne podejscie, bardzo wygodne, bo pozwala nie robić nic... Po prostu unikać, odwracać głowe, a w najlepszym wypadku siedziec i patrzec.... dlatego upadniemy... my, tzn nasz krąg kulturowy... zniszczą nas, juz zaczynają zreszta kultury bardziej agresywne i niekierujące tymi co my tchorzliwymi pobudkami... bo na agresje trzeba odpowiadac agresja bo jest to jedyna skuteczna reakcja... reakcje nieskuteczne, czyli wlasnie to okazywanie wyzszosci, budzą tylko jeszcze wieksza agresje, bo utwierdzaja agresora w jego bezkarnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie ---te italiańskie odzywki to były pod Twoim adresem,przeżyłeś jakąś traumę?.....dla równowagi ,znasz jakieś bardziej kulturalne odzywki ?..bo to czym zaszpanowałeś to zwykły rynsztok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne,naucz się tych słowek,bo wiem,że nie znasz włoskiego,a to fajny wstęp do nauki tego języka ....ale uważaj, ktoś Cię może potraktować w Italii z poczuciem humoru...piąstką po buźce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zakochałeś się w retro,bo nawet w niedzielę odwiedzasz jej topick....hehehe...co za poświęcenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz jakiś chroniczny stan spięcia, wymagający leczenia klinicznego... Naprawde nie widzisz humorystycznego sensu tego, co napisal szukanie, czy moze napisal to w nieodpowiedni dzien Twego cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×