Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwiona

a gdzie topik o wódce TESCO???

Polecane posty

Gość wlaściciel pubu BeeHaale
wlaściciel pubu BeeHaale na polach mokotowskich a co ja mam powiedzieć ? jeszcze na dobre nie otworzylem , a już musialem zamykac, ktos powyrywal mi żarówki i zbankrutowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John Makrela
a ja slyszalem ze zarowki kradnie ten sam typ co handluje kradzionymi pantalonami oraz rzeżuchą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauro Tescano
Nasi siatkarze noszą szorty tesco, a na nogach mają tenisówki z tesco. Poza tym sanitariusze podczas meczu ciągle podają im tesco narancs izű alacsony energiatartalmú ital, a gdy zawodnik dostanie kontuzji, pije karniaka z wódki tesco. Dzięki temu nasi zawodnicy osiągają dobre wyniki. To tylko jeden zawodnik wylecial z drużyny, bo hulał sobie po biedronkach, a wiadomo, w reprezentacji dyscyplina musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia B
ja chcialam powiedziec ze chce powiedziec ze nie chce preferowac wyrokow, ale to ta pani sama se zrobila dziecko z panem edkiem z dzialu rybnego z auchan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesco SLOVAK
AHOJ! uz jsem davno u vas ne byl! a u nas to vodka tesco leje sa strmnami! hej! a muj kamrad, z ceska to byl w piatok w norie, a tam byli taki polaky, a oni hovorili po cesku a w plkariki to polaki sdelali mu, jak to sa rika - jesen srdnoveća! hej, a potom on sa rozlal pivecko durak, a boli mne ćurak! a nejaki polak, to byl taki hujećek,co povykracaval źaróvećky z kibelećka! hej do pićy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwestrowy Janicek
Witojcie cepry! Ja żech Wom chcioł tylko pedzieć, jako fajosko się żem bawił w sylwestra! Najlepszy dowód żem dziś się pozbierał dopiero! Jak te turysty-nożowniki pod hale się wybierają, to ja myk do stolicy! A zę nikaj nie cieli mnie wpuścić, to żem z moją Haliną do TESCO poszł. I zawsze żech myśloł, że to góralska okowita w łbie przewraca, a tu po importowanej TESCO okowitce jak mnie wykręciło, to mnie Halina musiała widlakiem wywozić! Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwestrowy Janicek
Dostalech kontrokt z TESCO na mojego loscypka. Codzien rano byda se wydlubywac i zbiroc do pojemnicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tescospragniony
ojej widze ze ta strona juz dawno nie byla odwiedzana przez stalych bywalcow! co z wami Teskowicze????????? pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient1
Jak robic zakupy w Tesco Wielicka w Krakowie jak patologiczni faceci laza po sklepie i klna. Personel nie zwraca im uwagi. Jak w takiej patologii robic zakupy. Pelno nienormalnych dziadow.SYF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient12
Jak mozna pracowac w tym syfie patologicznym. Tesco Wielicka Krakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×