Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turqs

odczulanie - czy ktos przez to przechodzil?

Polecane posty

Gość kosiakos
miałam odczulanie i skutecznośc była zadowalajaca, w trakcie odczulania trzeba tylko koniecznie pilnować terminów zabiegów wyznaczonych przez lekarza, generalnie to bardzo dobry jest ten artykuł z portalu alergia.expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, najważniejsze jest to, by samemu na własną rękę się nie leczyć tylko skorzystać z porad specjalistów z centrum Medycznego Lucyny i Andrzeja Dymek. Ja sama kiedyś próbowałam się leczyć i po latach się dowiedziałam, ze tylko pogorszyłam sprawę. Znalazłam super lekarzy, którzy mi pomogli i teraz w końcu mogę normalnie funkcjonować, alergia niemal ustąpiła. Polecam, kontakt do nich znajdziecie na www.centrummedyczne.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błażej
Witajcie. Mam alergię od dziecka. Pamiętam że w szkole podstawowej jako dziecko chodziłem co tydzień na szepionki. Nic nie dały . Podobnie jak leczenie bio prądami systemem alegrą itp. Żadne krople mi nie pomagały. W okresie palenia lało się z nosa w oczach miałem piach a głową od kataru jakby w drugim pokoju. W zeszłym roku wybrałem się do alergologia i ba ka zaproponowała mi leczenie grazaxem w tabletkach za lub zastrzyki. Wybrałem grazax i choć jest cholernie drogi to warto. Zeszłej wiosny po 30 latach życia mogłem zobaczyć że jest piękna a nie wkurzać się na nią że zaraz przez nią zacznę znów swoje męki. Alergia w 99 procentach ustompiła mi w 1 roku i to nie ma swojej ceny. Polecam ten lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważamy odczulanie, na razie staram się o nim jak najwięcej dowiedzieć. Mam mieszane uczucie co do tego. W chwili obecnej dziecku wystarcza podanie allertecu, który niweluje wszystkie skutki alergii wziewnej. Dlatego zastanawiam się czy przy nim nie zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zgapiłam z odczulanie, może w przyszłym roku się uda. Teraz podobnie jak ty korzystam w najgorszych chwilach z alertecu, dzięki któremu mam mniejsze problemy z moja alergią. Objawy sa mniej upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co miesiąc?Nie za często? Ja co ok pół roku chodzę na botox do Centrum Zdrowej Skóry. Jest podobno najlepszą metodą w leczeniu alergii. Sam zabieg jest mało inwazyjny i praktycznie bezbolesny i trwa ok 15 minut. Pierwsze efekty zauważyłam po ok. 3 dniach. Słyszałam, że po ok. 2 letniej terapii odczuwa się kolosalną poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×