Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żyć się nie chce

Po aborcji ...

Polecane posty

Gość dalakakak
Twoja intelignecja,el mariaci, tak jak moralność, po prostu powala. Idź się wyspowiadaj, wypierdku, bo masz z czego. tacy jak ty palili innych na stosach. A wcześnie torturowali z lubością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> Idź się wyspowiadaj, wypierdku Nie umiesz czytac? Juz kilka razy mówiłem, ze jestem niewierzący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalakakak
O tym, że taki matoł jak ty nie będzie rozstrzygał co jest morderstwem a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"O yes, morderstwem usankcjonowanym prawem państw, które budowały katedry ja myśmy jeszcze modlili się do światowida." widzę że odwieczny polski kompleks niższości wobec "europy" ma się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalakakak
Jakiej ty w ogóle płci jesteś, obojniaku? Sukowaty jesteś jak kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyć się nie chce
Kuraiko matka bardzo cieszyla sie gdy bylam w ciazy a jak sie dowiedziala ze poronilam to ... wiadomo :( nie wie do dzis w jaki sposob poronilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Mariachi
>> O tym, że taki matoł jak ty nie będzie rozstrzygał co jest morderstwem a co nie. No cóż, w tym miejscu należy powtórzyć tylko cytat jednego z mądrzejszych ludzi - jestem przeciwko aborcji, bo jak pokazuje historia, wyskrobani zostali nie Ci co potrzeba. Pozdrów mamusie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalakakak
To nie jest kompleks niższości to są fakty. Nie myśmy Rzym zbudwali. Ani nawet Paryż. Ale oczywiscie jesteśmy najmądrzejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuraiko ja nie widzę tu żadnyc
sprzeczek. wiekszosc osob stara sie pomoc, ale w takich tematach zawsze sie trzeba odniesc do swoich odczuc. jesli ja nie popieram aborcji to o tym mowie i odwrotnie co nie zawsze prowadzi do klotni chyba ze urojonej przez ciebie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlyyyyyy
Dziewczyno musisz porozmawiac z nim otwarcie jak nie dacie rady idz do psychologa macie opbydwoje syndrom poaborcyny, a on nie minie tak szybko jak depresja poporodowa, potrafi trwac cale zycie...zależy od wrazliwosci szczegolnie gdy okazuje sie ze Kobieta nie jest w stanie pzrestac o tym mysleć.Coz moge powiedzieć, chyba wspolczuje... CZasem robimy rzeczy na ktorych konsekwencje nie jesteśmy gotowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalakakak
"wyskrobani zostali nie Ci co potrzeba. Pozdrów mamusie " Odnieś to do siebie, gnojku, to A. B jest to typowe zachowanie obrońców życia. Zygotę bronić do upadłego ale wyskrobać fajnie byłoby tych, co są za aborcją. Kalemu ukraść krowy - żle, Kali ukraść krowy - dobrze. To jest twoja mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalakakak
Jeśli zaś dobrze pamiętam inne twoje topiku, jesteś el mariachi wyjątkowym dupkiem. Ale ja ci prawa do życia nie bronie, a ty innym i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"To nie jest kompleks niższości to są fakty. Nie myśmy Rzym zbudwali. Ani nawet Paryż. Ale oczywiscie jesteśmy najmądrzejsi." nie tyle chodzi tu o fakty a o wnioski z tych faktów płynace. a twoje wnioski to właśnie kompleks niższości. "europa" taka światła i rozwinięta coś robi więc jest to dobre a "ciemne polactwo" powinno bezkrytycznie naśladować. BTW którzy to z owych "budowniczych katedr" tak popierają tę aborcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co najezdzac sobei mozna
na wszystkich, ale czepiac sie rodziny to po prostu zwykle swinstwo. ty tez pozdrow mamusie,bo caly sztab zolnierzy za nia teskni. milo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cngfhdvh
dajakakak - kobieto, przecież El Mariachi tłumaczy Ci wszystko jak Abel krowie!! O Europie tu nie gadamy, bo to nie ten temat. Kuraiko, nikt tu nie wyzywa autorki od kurew itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalakakak
Oferma, idźże biedaku na jakieś studia, byle humanistyczne, to może ci się trochę w głowie rozjaśni, ja ci wykładu z historii robić nie będę. Jestem Polską i fajnie, tyle że mam świadomość, że tą cywilizjację to nie myśmy zdudowali. Zawsze byliśmy w porywach kuriozum z pochodzeniem od Sarmatów, w spodniach a la tureckie szarawary, z krzywą szablą i mesjanizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyć się nie chce
Syndrom poaborcyjny kiedyś na pewno zniknie. A rozmowa rozmową, ale trzeba o tym zapomnieć, albo chociaż nie wracać do tego tak często. Jakoś sobie poradzimy. Dziękuję za rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalakakak
cngfhdvh - on coś tłumaczy? No patrz, nie wpadłabym na to, że jego występy są czyms więcej poza popisem szowinizmu i głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Odnieś to do siebie, gnojku, to A." oto przykład "kultury" zwolenników opcji "pro choice". czy ktoś z ludzi potępiających aborcję obrażał tu kogokolwiek? jakoś nie zauważyłem. "Zygotę bronić do upadłego ale wyskrobać fajnie byłoby tych, co są za aborcją." człowieka a nie zygotę. jeżeli to będzie zygota dowolnego innego gatunku, kozy, szczura czy żaby to nie będę protestował. tak samo jak nie protesuje przeciw zabijaniu kur czy szczurów. zabicie człowieka to jednak co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety takie są konsekwencje aborcji:( ciężko będzie Wam zapomnieć o tym.....ale jeśli na prawdę się kochacie i wcześniej wasz związek był udany powinniście razem przez to przejść!!! O czymś takim nie da się zapomnieć, złe wspomnienia zawsze będą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlyyyyyy
nie staraj się zapomnieć tylko sobie wybaczyć, bo nie da sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyć się nie chce
Kuraiko ja o ciąży jego matce nie powiedzialam, to on sie pochwalil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cngfhdvh
Tak jak ktoś już napisał - rozchodzi się głównie o własną moralność i Europa nie ma tu nic do rzeczy. Propaganda propagandą, ale grunt to zachować własne przekonania. Mimo, że niektórzy dają się ponieść trendom w złym kierunku, bo ich własna etyka zanika. To powinno się rozpatrywać w granicach danej jednostki a nie od razu całej Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety takie są konsekwencje aborcji:( ciężko będzie Wam zapomnieć o tym.....ale jeśli na prawdę się kochacie i wcześniej wasz związek był udany powinniście razem przez to przejść!!! O czymś takim nie da się zapomnieć, złe wspomnienia zawsze będą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalakakak
Sydrom poaborcyjny jest prostą funkcją presji społeczeństwa. Skoro dla zankomitej częsci społeczeństwa aborcja to paskudna zbrodnia, trudno żeby kobiet miały się po czymś takim dobrze czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlyyyyyy
syndrom poabocyjny to stan psychiczny nie społeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalakakak
"jemu rozchodzi się głównie o własną moralność" i Wlachanie jak gąbka propagandowaego chłamu nazywasz własną moralnością??? W tym osobniku nie ma jednej myśli własnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalakakak
"syndrom poabocyjny to stan psychiczny nie społeczny" Taaaaaak, tyle że jest pochodną tego, co sądzi na ten temat społeczeństwo. Trudno czuć się dobrze z czymś, za co odżegnują cię od czci i wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlyyyyyy
jaka wiara ? eytka i moralnbosc wiary w to nie mieszaj, chodzi o kodeks wartosći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cngfhdvh
dalakakak - nie zawsze kobieta cierpi z powodu "bo co ludzie powiedzą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×