Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marmoladaz chin

czy on mnie kocha- czy dobrze udaje?

Polecane posty

Gość marmoladaz chin

To tak w skrócie. Oboje po 30 latek;)) Razem mieszkamy 4 lata On rozwodnik jedno dziecko Ja rozwodka-2 dzieci;)) Zwiázek na pozor idealny. Ale Okazuje swą milosc - w przytulaniu,trosce o dzieci,o finanse czyli wszystko super.Nie zdradza,nie romansuje,czysciutki jak lza-sprawdzony. Ale jest male ale.. Od roku nie kochalismy się. Prowadzone rozmowy nie dały rezultatu wrecz przeciwnie ciągle slysze A Ty znowu to samo ..no bo ciągle gadam i robię mu jazdy o brak sexu łącznie z zerwaniem;)) Więć sie pytam dlaczego? Jestem atrakcyjna;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladaz chin
;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladaz chin
Własnie ze nie zdradza;)) I co mam zrobić? awantury już były aniołka udawałam dziwke tez;)) rady ludzska rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladaz chin
;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd my mamy wiedzieć
może ma uraz do kobiet? Może nie chce kolejnych dzieci a boi się, że go wmanewrujesz? Nie wspominałaś nigdy o wspólnym dziecku????? Może on ma jakieś problemy i stresuje się, a to nie brak progesteronu, tylko prolaktyna uczyniła z niego tymczasowo impotenta? Może facet tak bardzo boi sie cokolwiek zepsuć, a ma jakieś problemy, że nie chce seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast namawiać
do seksu chwyć go za penisa, gadanina nic nie zdziałasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladaz chin
Nie chcemy wspolnego dziecka ;)) trza zadbac o te co juz są;)) Mowi ze nie ma kiedy zatęsknic za mną? no kurwa mac ..razem mieszkamy co mam wyjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladaz chin
jasne i co jeszcze? starałam się teraz mam w dupie jego penisa;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladaz chin
impotentem ? no niby tez tak pomyslalam ale wiesz jak spotykalismy sie na randkach to sex byl 4 razy w tygodniu;)) więc impotent nie;)) gej? tez nie;)) zbrzydlam mu mowi ze nie '))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjikji-kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Beta**
wiesz, impotentem nie jest się od zawsze, przychodzi taki czas i już. Czy on ma stresujacą pracę? Stres bardzo często wpływa na impotencje. Porozmawiaj z nim o tym. Sama też poczytaj na ten temat, będzie ci łatwiej rozmawiać, jesli będziesz miała jakąś wiedzę na ten temat. Ta dla faceta jest bardzo trudne i wstydliwe, więc musisz być delikatna i nie rób mu z tego tytułu wyrzutów. Raczej nie ma innej przyczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×