Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcela24

zauwazylam ze faceci biorą na żony proste dziewuchy

Polecane posty

no , a wieszkosc z mojego otoczenia odpowidaja proste dziewczyny " a nie spedzaja polowy swojego zycia w szkole czy w ksiazkach..." nie spedzam bo nie musze...szybko sie ucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionette
Taaa, wmawiajcie sobie dalej... Nie wierze, zeby inteligentny, tzw. do rzeczy facet zadowolil sie zona praczka, sprzataczka itd., z ktora nie ma o czym porozmawiac. Nie wierze, zeby nie chcial miec kobiety o fascynujacej osobowosci, konkretnych pasjach, zdecydowanej, pewnej siebie, a do tego kochajacej z calych sil. Ale fekultety i jezyki nie sa tego gwarancja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoluuuu23
ale chyba uwazasz sie za lepszo z tand ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z marionette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wierze, zeby inteligentny, tzw. do rzeczy facet zadowolil sie zona praczka, sprzataczka itd., " sa tacy, tylko mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela to szukaj facetów
w innym środowisku.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty dalej swoje dla ciebie kobieta prosta to taka która ma rodzine wszytkie obowiązki domowe i jeszcze potrafi pogodzic z kształceniem siebie zaiteresowniami ??? bo nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almohadas
no właśnie o to chodzi, o zainteresowania, o mądrość życiową, a nie o fakultety! To, że kobieta ma studia nie znaczy, że ma mądrość życiowa czy zainteresowania. A co to za zainteresowania jak u wielu ciuchy, kosmetyki?! A autorka jest widać rozgoryczona i ma zbyt wysokie mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoluuuu23
co tu duzo mowic przegralas zycie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, ze to, jakiego partnera bierzemy za zone/meza zalezy od poczucia wlasnej wartosci. Mam kolezanke, super dziewczyna, madra, ladna, zawsze wszystkim pomagala, wkolo pelno adoratorow, wziela sobie za meza takiego najgorszego co ja bije i poniza, ale ona twierdzi ze po porstu na lepszego nie zasluguje... i na nic sie zdalo moje gadanie, ona po prostu tak zle ocenia siebie sama i nic sie na to nie poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Znam studentkę która ukończyła prawo, a pisze - puzniej!! przez U." bo byc moze ma dysortografie - jaki to ma związek z inteligencją...??? A autorka jest na pewno w jais sposob odpychająca - wyniosła, zmanierowana, brzydka itp ale oczywiscie postrzega swoj problem patrzac przez pryzmat wykształcenia :D bo tak jest jej łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważąsz że wszyscy sa gorsi tylko ty najmarzejsza w powiecie :O żal mi takiego podejscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoluuuu23
albo kogos sie kocha albo nie tu iloraz IQ nie ma duzo do tego liczy sie to co masz w serduchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co rozumiesz pod pojęciem
marcela - masz 24 lata? Jeśli w tym czasie robiłaś 2 kierunki, to miałaś chyba raczej mało czasu na co innego... To nie jest w życiu najważniejsze, a zwłaszcza jeśli swoją "wyższość" na tym budujesz. Spójrz jak skonstruowałaś temat topiku. On wręcz sugeruje, że kobieta bez dyplomu czy znajomości 2 języków jest gorsza ( dziewuchy :O) Chyba pora na małe przewartościowanie w życiorysie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"uważąsz że wszyscy sa gorsi tylko ty najmarzejsza w powiecie " nie napisalam ze WSZYSCY!!!!!!!!!!!!! przeciez sa rózni ludzie!!!!!!!!!!!! nie generazlizuje!!!!!!!!!! czytaj ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana krytykantka
oco tu chodzi? tez chcialabys wyjsc za maz i wyrazasz zal czy stwierdzasz ze tylko proste dziewuchy chca wyjsc za maz? to sa rozne tezy ale generalizujesz - zalezy w jakiej gruopie wiekowej a komiczne -masz cos do zmanierowanych moze? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalony innym słońcem
"Znam studentkę która ukończyła prawo, a pisze - puzniej!! przez U." "bo byc moze ma dysortografie - jaki to ma związek z inteligencją...??? A autorka jest na pewno w jais sposob odpychająca - wyniosła, zmanierowana, brzydka itp ale oczywiscie postrzega swoj problem patrzac przez pryzmat wykształcenia bo tak jest jej łatwiej" heh nie ma, pytałem. Zwróciłem jej uwagę na to jak się pisze to słowo. Oczywiście się obruszyła.. heh co śmiesznego nikt nie zwrócił uwagi, że studentka która ukończyła już studia(pomyślnie) to absolwentka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł na
'Faceci wolą proste kobiety bo te potrafią ugotować, uprać, posprzątać i zająć się dziećmi.' No bez przesady, a co studia odbierają te zdolności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie tylko ''proste'' dziewczyny chca wyjsc za mąż... mi sie tez nie spieszy..źle sie wyraziłam..chodzi ogolnie o zwaizki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co rozumiesz pod pojęciem
ja nie twierdzę, że napisałaś. Ale niezależnie od motywacji tak to zostało odebrane przez większość czytających. Czyli użycie tego słowa w tym kontekście zniekształciło twój obraz w oczach adwersarzy. Sądzę, że powinnaś popracować nad tym jak jesteś odbierana przez otoczenie i zastanowić się dlaczego. Pewnie gdzieś popełniasz błąd z którego sobie nie zdajesz sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treluś moreluś
witam przez wiele lat byłem w związku z kimś kto prostą babą na pewno nie jest. jest super ambitna ukończyła dwa kierunki (zresztą podobnie jak ja), robi doktorat, jest najmłodszym aplikantem w najdroższej kancelarii adwokackiej w Polsce. no generalnie high life. Rozstaliśmy sie właśnie przez jej ambicje, brak czasu i siły by popracować nad związkiem. Tak naprawdę wydawało mi się że jest ok. Mielismy mieszkanie, świetne życie, zawsze super wakacje, niesamowite wyjazdy - bardzo czasem tesknię za tymi dobrze spędzonymi chwilami - za nią nie tęsknię wcale, jedynie za pewnymi momentami z naszego wspólnego życia. Poza tym np. tak srednio układało nam się w łóżku mimo że ja się bardzo starałem i wiem że było jej cudownie. Ostatnio poznałem super dziewczynę, troskze mniej ambitną ale bez przesady. Jest bardzo ładna, bardzo mi się z nią fajnie rozmawia i jest nam cudnie w łóżku. Nie będzie na pewno kiedyś jednym z najlepszych adwokatów w Polsce za to będzie moim fantastycznym cudeńkiem, któremu będzie się chiało chcieć i będziemy mieli podobne priorytety - to znaczy najwazniejsi jesteśmy my i szczęcie drugiej osoby, a nie koniecznie kariera, oczywiście ważne by być spełnionym w pracy i pomagać tej drugiej osobie się spełnić. Niektórzy nazywają takie cudne osoby prostą babą - ja nazywam je cudownymi osobami które mają odpowiednią chierarchię wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoluuuu23
eee i Ty znajdziesz swojego to tylko kwestja czasu :) nie przejmoj sie dziewczyno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"heh co śmiesznego nikt nie zwrócił uwagi, że studentka która ukończyła już studia(pomyślnie) to absolwentka" czemu? ja zrozumiałem, ze skonczyla prawo i studiuje drugi kierunek... albo studiowala 2 kierunki jednoczesnie i na drugim nadal jest studentką... akurat prawo to lekkie studia z małą iloscią zajec wiec mozna studiowac 2 kierunek w ich trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogurtowa25
proste= sposob wypowiadania sie, niewielka wiedza o rzeczach ktore kazdy czlowiek powninien znac, mało zainteresowań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionette
Droga Autorko, gdzie lezy Twoj problem? Uwazasz, ze za malo jest mezczyzn, ktorymi moglabys sie zainteresowac? No bo przeciez nie interesuja Ciebie tacy, ktorzy zadowalaja sie, jak to nazywasz, "dziewuchami"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×