Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wujek1986ua

dlaczego Polki sa takie brzydkie i o siebie nie dbaja ?

Polecane posty

Wrociulem wlasnie z wycieczki po Litwie i Łotwie.i tam naprawde kobiety cud malina, śliczne zadbane, usmiechniete, nawet te coi maja powyzej 40stki wygladaja na mlode..a w Polsce ? paskudne, nieumalowane chochoły, dzis po przekroczeniu granicy nam z kumplem samoocena spadla :| POLKI DBAJCIE O SIEBIE !!!! bo na razie Polska wyprzedza tylko zachod w urodzie kobiet. ale wschodu.nie macie sie co rownac z Litwinkami i Łotyszkami ..zdjecia nie klamia, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość True20
poczytaj słownik ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukaz
wruciłeś to fajnie szacunek dla ciebie... bo ja bym raczej wrócił:D widzisz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanmarian
z tego co kojarze, to ty chyba przy tuszy jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wujek, po depresji juz ci humor wrocil? Jak ci sie nie podobaja Polki to szukaj sobie zony na Litwie czy Lotwie, ale nie stekaj tu nastepnym razem, ze cie zadna nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość True20
Tak sie składa ,ze jestem polonistką... A to pech ,popatrz... Ty zapewne jestes boskim przystojniakiem na widok którego kobiety omdlewają z wrażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilem bo musze w tym kraju skonczyc studia ale pozniej spadam stad..do Wilna albo Rygi.. tam nawet kelnerki sa śliczne a nie śmierdzace nieumalow3ane pasztety. tam kobieta chuda czy gruba...ale zadbana , ubrana odpowiednio ! a u nas... narobilo sie lumpeksow i chodza w szmatach bez makijazu po ulicy...na szczescie za 10 dni now wyjezdzam ... z tego kraju uff :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukaz
krzyż na drogę jedź i nie wracaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem piekny naprawde, ale faceci na wschodie sa naprawde tez ,,sredni z urody'' a zony maja śliczne..a jakie panny mlode..wale to polki od dzis mam w dupie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litwinka
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdz sobie jakies forum po lotewsku, bo wkrotce tam bedziesz wylewal swe zale, ze nie mozesz znalesc zadnej dziewczyny:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza szkapa
Dbają, dbają......ale nie dla takich dupków jak Ty.......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litwinka
a Polki ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego sie dziwisz
one musza tak latac one tym zyja... licza poprostu na to ze wtedy jakiegos chlopa dostana... PROSTE a tak wogule to nie rozumiegdzie ty jestes u mnie w miescie nad morzem to boskie babki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnej ?? jedna sie we mnie zakochala ale po tym, co zobaczylem z agranica nawet nie odpisze jej na smsa.. mierze troche wyżej hahaha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanmarian
to wypierdalaj z tego kraju:) bedzie o jedna swinie mniej. i wiesz jak to dramatycznie wyglad,a jak chcac sie wyzyc, czy zakryc swoje kompleksy obrazasz inych? strasznie niski poziom soba preentujesz. p.s. pewnie zdradzaja tych swoich mezow "sredniej urody"-ty sie nawet do tej kategorii nie zlaiczasz- gdy napatoczy sie fajny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefanmarian gowno o mnie wiesz wiec sie nie wymondruj tu za bardzo, moze kiedys bylem zakompleksionym maluczkim palantem ale z tego wyroslem :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wujek jak dla mnie to jedna chodzaca zalosc:))) Przez ostatnie pare miesiecy cale kafe sie naczytalo jaki to on biedny, dziewczyna go rzucila, do konca zycia zostanie sam wiec sie wiesza. Teraz chlopak wszedl w nastepna faze ZLOSCI wiec przez kolejne pare miesiecy bedzie tu wszystkim ublizal za swe niepowodzenia w milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najlepsze , że zamaist ladowac kase na wyjazdy do klamliwej suki mozna sobie wyjechac na fajne wakacje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanmarian
przestan zgrywac cwaniaka i nie wklejaj tych coolowych minek palancie, bo nie do twarzy ci z taka, rozumiesz? jestes idiota i jak nie zmienisz toku myslenia to nim zostaniesz i zdana polka czy nawet piekna litwinka nie bedzie cie chciala-chyba, ze jakas zdesperowana- bo masz zjebany charakter.taka prawda i musisz sie z tym pogodzic. zadbaj najpierw o swoja gruba dupe,a dopiero pozniej zaberaj sie za obrabianie dup innym-czyt.polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanmarian
madra babka z tej twojej bylej, ze cie rzucila:O widac miala rowno pod sufitem i nie dala sobie zycia zmarnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefanmarian ćwulu z wiochy pewnie cale dnie siedziszz na lawce i zamulasz, wyjedz z tego pieprzonego kraju za granice a potem dawaj rady ludziom co widzieli wiecej od Ciebie :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba87
Wiesz, dlaczego Polki są zaniedbane ciulu? Bo trafiaja im się tacy mężowie jak Ty, których trzeba całe życie niańczyć, żarcie pod nos podstawić i dziw, że jeszcze tyłków nie trzeba podcierać. Zamiast zainwestować w żonę i kupić jej ladny ciuszek albo zafundować fryzjera wolą iść z kumplami na piwo, a ty sobie kobieto rób chcesz. To się nie dziw, że nie dbają o siebie bo po pierwsze nie mają czasu jak mogą jedynie liczyć na takich jełopów jak ty, a po drugie dla takiego chama wcale bym sie nie starała, tylko odeszłabym z jakimś przystojnym Bohunem. Adios wujku-ciulku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polskie suczyska maja mentalnosc taka ze jak o nia dbasz i ladujesz w nia kase to spierdala do nastepnego- taka prawda wiem to z doswiadczenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza szkapa
....ale z Tobą pojeeeeeeeeeeeechali.....:D.....:D.....:D.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanmarian
to, ze ty mieszkasz na wsi i tak spedzasz czas wolny jak opisales wyzej, ne znaczy, ze wszyscy tak sie "bawia". zgrywasz cwaniaka i dobrze o tym wiesz, ze jestes zalosny. tak samo jak kolega jarek. namierzcie sie i zostancie razem, jaro to gej, naprawde zadbany gej, mysle, ze moglby cie uwiesc, prawie tak samo jak litwinki. koncze rozmowe z toba, bo jestes zalosny i jakos ie czuje potrzeby rozmawiac na tym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz wogole dziewczyne stefku burczymuchu ? ze mi rady dajesz ktora ladnjiejsza hahha . ps nie jestem ze wsi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×