Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość make-up

MAKIJAŻ ŚLUBNY PRÓBNY - MASAKRA!!!

Polecane posty

Gość klakier-ka
Tequilo..a czy poprawnie ja otworzylas ;)? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany... a sprawidzilas te kosmetyczke chociaz? poza tym to chyba dobrze ze probny nie wyszedl bo dzieki temu moglas zmienic komestyczke nie? chyba lepiej ze nie wyszedl probny niz ten w dniu slubu nie? a tak w ogole to polecam denique - tam unikniesz takich wtop jak opisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wychodze z zalozenia, ze lepiej zdac sie na profesjonalna wizazystke, ktora dobierze odpowiedni makijaz do twojego typu urody i ukryje niedoskonalosci. Taka usluga wcale nie jest droga, zerknij sobie na http://maquillageart.pl/oferta/uslugi-mobilne/ W koncu slub i wesele ma sie teoretycznie raz w zyciu wiec trzeba wygladac doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swoj slub malowalam sie w black pearl w krakowie, bardzo dobry salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie salon Pure Diamond na Krowoderskich Zuchów. Pani Marta potrafi wyczarować cuda na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego warto robic makijaz probny.... Ja sie malowalam w black pearl i bylam bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burzasa
Nie warto i jeszcze raz nie warto. Miałam dziś próbny i wyglądałam jak Joker z Batmana, klaun. Marzyłam tylko o tym, żeby to jak najszybciej z siebie zmyć i spotkać jak najmniej ludzi na ulicy. W życiu nie spotkałam tak nieprofesjonalnych osób jak różnej maści wizażystki. To kobieta sama, po latach prób, błędów i eksperymentów wie, w jakim makijażu wygląda i czuje się najlepiej i to ona powinna się umalować, bo nikt nie będzie dla niej lepszą profesjonalistką, niż ona sama. O ile oczywiście się maluje i ma w tym jakieś doświadczenie. Makijaż ślubny jest groteskowy, karykaturalny, co uzasadnia się koniecznością trwałości i dobrego wyglądu na zdjęciach. Proszę wybaczyć, ale wolę lepiej wyglądać na ślubie niż na zdjęciach, a na photoshopie mogę sobie zrobić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zmieniałam kosmetyczkę po makijażu próbnym. Bo makijaż okazał się porażką. Całe szczęście przyjaciółka poleciła mi gabinet kosmetyczny http://www.tuttibeauty.pl/ z Gliwic. Spotkałam tam kosmetyczkę, która wykonała mi bardzo ładny makijaż. Do tego używała dobrej jakości kosmetyków. Makijaż ślubny okazał się bardzo trwały. A wsączy moi gości weselni mówili mi, ze wyglądam przepięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mialam makijazu probnegoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×