Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość make-up

MAKIJAŻ ŚLUBNY PRÓBNY - MASAKRA!!!

Polecane posty

baloo - ale zdjęcia wysyłm tylko znajomym mi osobom, Ciebie niestety nie miałam okazji poznać, nie wiem jak bys wykorzystała te zdjęcia, może z czasem :) tylko, prosze, nie obrażaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szkoda ze jej zdjęcia nie możemy zobaczyć;( choć było blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co ci fota tego barbarzyńcy? :P i tka to chyba nie byla ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziewczynki fotki:) wyslalam wam moje , profil na NK od razu obczaicie nażyczyńca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ale niezłe tam lachociągi w tej Havanie, norrrmalnie w kompleksy zaraz wpadnę:-P Jak to się mówi \"mordy jak 10 lat bez prokuratora\":-D Komuś jeszcze coś wysłać;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SĘKATA---> ZAZDROSZCZĘ TYCH BIAŁYCH ZĄBKÓW:) ja dziś u dentysty bylam w tej sprawie:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eno mi, to ja chyba tez tyle mam, po kolei: 1. jaki transport? 2. jest 3.nima :P (ale to jak przyleci Narz.) 4.nima 5.nima 6.jest 7.jest (pierwsza) 8.nima 9.nima 10.nima 11.nima :P no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAURA i tam któraś to dejzi, ale w sumie żadna z tych blondyn nie byla ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianetka, odezwałam się:) A osobny topik - jak najbardziej, chętnie z zakazem wjazdu dla tej pomarańczowej małpy dejzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dajcie spokój z tmy moim usmiechem, japiernicze!! paskudnażem jak noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata, ale noce bywają piękne:-D Ja to bym chciała mieć taką \"noc\" w ustach, niedługo wybieram się do dentysty w tej sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah nagie niewolnice :P my mamy transport zalatwiony (tez busa) bo tesciu w tym pracuje, i jakis keirowca ebdzie rozwozil gosci do hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mała, niewolnice to małe piwo. To Conan jest prawie nagi, tylko z przepaską na biodrach:-D Wiem, bo i ja podczytuję od czasu do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi prawie wszystko co jest na Twojej liscie rzeczy do załatwienia i ja mam przed sobą :) Kilka dni temu dopiero załatwiliśmy fotografa (kumpla narzeczonego z sprzetem i stosownym wyksztalceniem, za to bez doświadczenia- ciekawe co z tego wyjdzie ....) Na mnie blondyni z go-go też nie zrobiły piorunującego wrażenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz odpisałam madzianetka już poszło i ma Cie w znajomych hejka- już działam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0-00000000000000000000000
coś mi się zdaje że dejzi chciała Laurze odpisać ale se pomyliła fora wklejam: laura ciebie za taki wyglad i kiecki to chyba codziennie leje po pysku ,ze taka blada jestes.pewnie zupa byla za slonaalo wcale jej nie bylo nie stac was na modne ciuchy,a nie zaslonki i obrus ze sredniowiecza i ten balsam by sie przydal bronzujacy.dior ma dobre,ale widac,ze cie nie stac,bo ten co masz efwektu nie daje zadnego bladzio pobita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrażam sie rozumiem :). pisze tu często ale nie tak jak wy!!! niestety czasu brak i neta często nie mam. a jak mam to mam bitwę kto ma mieć teraz komputer. ah takie szycie niestety!!! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakier-ka
Zainteresowanych zapraszam do skorzystania z moich usług www.wizaz.priv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×