Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość make-up

MAKIJAŻ ŚLUBNY PRÓBNY - MASAKRA!!!

Polecane posty

ale ładne te makijaze:) też bym chciała coś takiego na ślub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która koleżanka chce to fote mogę wysłać na maila :) tutja nie wkleję bo po co mi się użerać z taką dejzi czy kimśtam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sękata, jakbys chcial to mi również możesz:) pozdrawiam:) d.y.b.a@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wysłałam hurtowo, dajcie znać jak dojdzie bo nie wiem czy mi sie udało dobrze to zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja się tez przyłączam do akcji :) Podam na maila mój profil na nk bo zdjęć luzem u mnie niet. Mój adres asmic85@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sękata, ale głupoty opowiadasz:) wiesz, właśnie tak patrzę że masz bardzo łaną datę:) my mamy ślub 8 i 9 sierpnia:) ale 2009r:( trochę długo musimy jeszcze poczekac..Wy będziecie obchodzic 1-wszą rocznicę a my będziemy na poprawinach balowac:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie że ja mam wysłac? ej, ale naprawde to jest porazka więc nie wiem czy jest co wysylac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekata odpisalam na maila Kurcze tak przegladam te zdjecia i nijak nie umiem znależć zdesperowanego paszteta ktory się chwycił jedynej szansy na zaciagniecie chłopa do oltarza :) Laura, lalka, hejka - odważne jesteście :) Isliczne! Laura chciałabym byc Twojego wzrostu...ahh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata, masz super hollywoodzki uśmiech:) Teraz widzę, że jednak w tej sukni co wybrałas, bedzie ci lepiej, niż w tej \"cesarskiej\", bo tamta by cię faktycznie przytłoczyła tymi ozdobami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahah Laura weź przestan, to jest chyba jedyne zdjęcie na którym się u smiecham bo te moje zembiska sa tka krzywe, że klisza sie naświetla :P na tym akurat tak strasznie nie widac, ale w rzeczywistości porazka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos jeszcze chce obejrzeć moją facjatę to wyślę :) Laura czy Twój adres jest na pewno ok? what is this < br /> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura, przysłałabys mi jakąś swoją fotę w tej Twojej sukni? jestem strasznie ciekawa, jak ona wyglądała na Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ---- całe 166 cm, tyle że obcasy zrobiły swoje:-D Ja wychodze z założenia, że nie będę się wstydzić tego jak wyglądam, a komentarze jakiejś pomarańczowej lodziary mam głęboko w swojej wypielęgnowanej d...ie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przyłączam się do opinii o pięknym usmiechu :) Moja koleżanka ma podobny, rozmiękcza za jego pomocą mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, nie mam zielonego pojęcia skąd się wzięło to br, w każdym razie adres to a_kubacka@interia.eu, tylko ta część która jest aktywna, bez \'br\' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura moja IMIENNICZKO! :P ah, pięknie wyglądałas w tej sukni, kurcze...heh....powinnam żałować, że zamieniłam na inną? :P pięknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie jestescie śliczne:) żedne pasztety he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata, dzięki 🌼. Nie, ja myślę że do twojego typu urody bardziej pasuje jednak ta, którą wybrałaś, a do mojego moja, proste:) Tamta faktycznie byłaby dla ciebie za ciężka. No proszę, jaki zbieg okoliczności z tymi imionami, jednak nie jest ono tak częste, jak inne, a nam się trafiło:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sękata prosze tez o zdjecie na maila planyweselne@o2.pl z chcecia zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wysłałam Ci maila, mam nadzieję, że sie nie obrazisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×