Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

jejku ja dziś padne od tych miłych słów ;) a zawsze uważałam się za średniego paszteta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty ertre zwariowalas!! No ale z drugiej strony tak jest z kompleksami. ja na przyklad od zawsze uwazam ze jestem malo kobieca. z wygladu :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, trzeba bylo pokazac zdjecie bez kubusia:) wtedy ty bys byla na pierwszym miejscu:) tera ide spac, dobranoc🖐️ jesli ktos nie dostał zdjecia mojego, to niech sie odezwie na podanego wczesniej maila, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frr wysylam Ci i czekam na Twoje, jeszcze tylko desire, ale zamotka:) twinky boskie fotki, kocham takie noski, az zazdroszcze!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide tez spac:) wracam w sierpniu, i tak nie uwierzycie:P ale powaznie od jutra detoks 3majcie sie i badzcie grzeczni:D 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarno biała ja zawsze nie znosiłam swojego nochala i puciołków :P i jeszcze kiedyś mojego wzrostu ,ale teraz juz na tym punkcie nie szaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ach te czasy, troche glupoty, ale jest chociaz co wspominac kreda nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari, znaczy zero alkoholu, czy zero uzywek innych? jeszcze raz nara ps. wszyscy ktorzy sie zegnaja i tak jeszcze raz odnawiaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×