Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ja mam kolege sataniste, pije tanie wina i jest conajmniej inny, uczy sie historii templariuszy na pamiec, ale swietnie rysuje, normalnie mozna by jego rysunki sprzedawac na aukcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak wysle to wy mi tez odeslecie ? i obiecujecie ze moje zdjecie nigdzie oprocz waszych @ sie nie pojawi ? i zero krytyki ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykolejony.... :) bułeczka poszła :) Frr...prosiłam Cię o zdjęcie :( Czarna dostała :( a ja nic 😭 niech mnie ktoś przytuli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambinoo nawet mi z grzeczności powiedzieli ,że nie jest źle ;) więc spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie z tego co wiem, moje nigdzie się nie pojawiło :) A trochę osób już ma... Nawet po 3 niektórzy :) Ja dzisiaj idę spać, ale jakby ktoś był tak miły wysłać mi swoje fotki, to jutro odeślę swoją facjatę :) Dobranoc wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie mam normalne :) chociaz go nie lubie:) okej to wysylam Ci i w temacie wpisze nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa ile on mial wzrostu??:P butki na obcasach:P EJ a jak bambinoo to jakas wredota co udaje?:-O ktos kogo znamy ? hmmmmmmmmm (mysl Tami,mysl) :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy na kafe faktycznie siedzą pasztety, jak mawia pewien stały bywalec tego forum, ale wiem że jak na razie z pewnością nie widzialem ich na tym topiku :P🖐️ ps. Same fajne laski, tylko rwac i brac :D ps2. szkoda ze niektore zamężne... ps3. ...ale to ponoc nie przeszkoda :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze póki się nie wyłączyłam - jak masz na imię ertre?? :) Mi z grzeczności wszyscy mówią, że mam ładnego kota :) (Bez kojarzeń proszę, takie zwierzątko, ale nie pies :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda poszlo, kurde 2 wyslalam, teraz po kolei, mam nadzieje ze nie bede zalowac:) ewee6@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykolejony ma racje, swieta racje nie spotkałem paszteta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A faktycznie, nawet mi się wyświetliło :) Podobne do mojego nawet :) Dobra, uciekam, bo nigdy stąd nie wyjdę i znowu niewyspana będę... papapapapapapapapapa buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desiree .... a ja nie mam fotki z psem ....kotem .... :O nie pamiętam co to masz na tym zdjęciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik ratuje topik
ja jestem pasztetem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna sle juz Ci :) chyba mnie przezywalam jak stracilam dziewictwo :) desire daj @ to wysle i bede czekac na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×