Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

i zoo i basen i bliblioteka? nie zbyt wszechstronne zainteresowania i ambitne wizje przyszłości? no ale podobno jak się czegoś chce to...nie pamietam dokładnie tego przysłowia, ale kontekst jest chyba zrozumiały?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potzrebne mi na ang cos takiego: Szanowni Panstwo, zlozylam u was zamowienie, niestety nie moge wplacic pieniedzy systemem pay pal, poniewaz moj bank nie akceptuje takiej formy platnosci. Prosze przeslac mi dane, potrzebne do przeslania pieniedzy systemem western union. dziekuje. Kurcze poratuje ktos , to naprawde wazne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka , ktos mi napisal takie tlumaczenie. Wklejam skopiowane.Zerknij czy tak moze byc. Dear Sirs/Mms(nie wiem nigdy co sie pisze na poczatku), I have made an order, however, it is impossible for me to pay with pay pal system because of my bank's limitations. Could you please send me all the data necessary for money transfer with wester union system. Thank you in advance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez. Ale o pomoc dla siebie prosze naprawde w ekstremalnych sytuacjach. Teraz zreszta to tez bylo dla mijej siostry.No nawet przez sekunde nie pomyslalabym , ze ktos mi zarzuci ze jestem skapa.Na ten pomysl zeby tutaj zapytac, wpadlam tylko dlatego ze wielokrotnie widzialam takie topiki, i zawsze ktos pomogl. Ehhhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, lece zajac sie domem i dzieciakami, zwlaszcza ze jedno sie pochorowalo . Jeszcze raz dzieki Tamarka:) Do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam...ale to może jest jakies 10 % ;) ja sobie jadę do szwagierki ... spodnie mam za długie 😡 kurna.... wszystkie musze skracać.... a potem do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kończę dzien pracy, po 3 dniach weekendu odwykłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe-jasne dzisiaj nic takiego, byłam dopiero po południu, rano odwiedziłam kolezanke- dla kamuflazu zaszczepiłam jej psy i krew pobrałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide polezec w wannie, a potem zaparze czerwona herbatke, co by troche tluszczyku sie pozbyc, i przyjde do Was :P) A w ogole to mam dzisiaj wyjatkowo fajny i udany dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasztety:D zapraszam do mnie na działkę, mam i śliwki i brzoskwinie, tylko rwać nie ma komu:( czereśnie skonsumowały szpaki, a wiśnie zerwała babcia i zrobiłam z niej nalewkę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×