Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

buahahaha a juz myslalam ze jakas nowa forma sexu :D:D:D ostatnio odkrylam slowo gangbang :classic_cool: czlowiek uczy sie cale zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frr...do spania :P Wykolejony ...to gdzie byś celował ? w cycki jak gada Kredka ? Arava...wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkusik, sluchaj starszych, bzyknij się zanim zwariujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chcialam, z jarkiem, ale on nie chcial :( czy mozna byc bardziej zdesperowanym? 😭????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a która pani wysyła nago;)? a co do odsiwezania... kazdy z was odswieza:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się bzykła, bo też już niedługo oszaleję... Ale nikt mnie jakoś bzyknąć nie chce... :( Bzyku bzyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie szkło? moje parcie to czyste parcie na czysty sex :classic_cool: wlasnie mialo byc fizycznie :D:D:D no ale nie chcial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka poszło Na brak chetnych do bzyknięcia nie narzekam szczególnie, ale ten, co go namierzam, jakos sie nie spieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise Daruj sobie tą stopkę.. i rób co chcesz... Czemu? Bo na mnie coś takiego co ja zrobiłem by nie podziałało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie podzialalo ale wiesz dlaczego? bo mnie juz tez wkurzalo ze musze przewijac wlasna stopke zeby przypomniec sobie co napisalam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie pytać... bo ujrzałem najpiękniejsze zdjęcie tej z którą nijak byc nie mogę.. ;) Ale luz.. Jestem realista. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że życie... takie jest właśnie.. :D Pociuesza mnie coś tak małego..(płaskiego wręcz) mogę powiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin a kto to? ja się zatrzymałam na etapie ekspedientki z alberta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie, ale... Właśnie wskoczył na mnie jakiś konik polny i BZYKNĄŁ :) Tak jak to te robale robią... Nie mam pojęcia, skąd się wziął na moim łóżku. I ja piszę to zupełnie POWAŻNIE! Ale bzyknął nie tak, jak potrzebuję niestety :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Arava Co za różnica.. kobieta.. Albert juz nie istnieje rzeczona ekspedientka była ze mną na kawie. :o { o .. wyglądałeś na 30 lat.. } I eot w tym temacie.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem zoofilką, sam na mnie wlazł. Ubiłam go kapciem, bo nie lubię robali... Mogłam go zostawić na pastwę mojej czarnej mendy ogólnie znanej jako KOT, ale wolałam mu zaserwować szybką śmierć. Możecie mnie teraz podać do jakiegoś towarzystwa ochrony zwierząt czy coś, ale nic nie poradzę, że nie lubię robali... A w ogóle to bzykał nie tak jak trzeba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×