Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

eee, nie gadaj,ze wiek ją zniechecił, nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga, desiree uśmierca tych, co nie bzykają, jak trzeba kto się teraz odwazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie bo Ty masz takie zrezygnowane podejscie do sprawy. Jak masz na czole napisane " i tak napewno nic z tego nie bedzie" , to zadna laska sie nie wysili zeby chociaz Cie lepiej poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na swoją obronę mogę powiedzieć, że nie jestem przynajmniej modliszką i nie zjadam tych, co bzykają dobrze :) Tak, unicestwiłam go. Czasem szybka śmierć jest lepsza, niż marny żywot. Może dlatego nikt nie chce mnie bzyknąć?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znaczy, ze tutaj sprawiasz wrazenie takiego pogodzonego z losem.Znaczy z przejebanym losem.A w sumie kto powiedzial ze tak musi byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin sie narzekaniem brzydzi, jak wiadomo } No ty mi to image nie psuj.. lata pracowałem,.. a ty tak jednym postem.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak był na tyle zdesperowany, żeby wskoczyć na mnie żeby pobzykać, to uwierz mi - miał marny żywot :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Myrevin 🌻 spadam poczytac, bo zasnąc pewnie sie nie uda, leje jak diabli, tłucze sie ten deszcz o parapet,koniec lipca psia mac, a już gradobicie przeciez Krakó wzaliczył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie rozpisywac, bo pozno, i zasob slow zwykle o tej porze jakos mi ulatuja, ale... Powiedzialabym tak w skrocie, ze tchorzysz Myrek. Wmowiles sobie ze tak jest i kij.A tak naprawde to Ty zwyczajnie boisz sie kolejnego rozczarowania. Tylko wiesz , kiedys ta zla passa sie konczy.I jak bedziesz tak siedzial na tylku , "pogodzony z losem" , to przegapisz ten moment. Musisz zawalczyc. Jak nie Ty sam to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly dzien szukalam zajecia, zeby tu nie wchodzic :D ale i tak caly czas mialam otwarte okienko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari nawet przyjaciol nie ma } Mnie często ludzie nazywają swoim przyjacielem.. Choć tak nie jest .. przedstawiają mnie, to mój najlepszy przyjaciel.. :o Więc tak nie skończę.. a introwertykiem jestem to fakt. Skończę jak Lider Joj dyvision.. albo jak Zeppelin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motorniczy masz moją fotkę. Myrevin tak tylko gada, a na serio to mu jest pewnie wygodnie jak jest i po prostu nie chce mu się kobity szukać ;) Jak ktoś wychodzi, to dobranoc :) Ja dzisiaj chyba jeszcze posiedzę :) A poza tym jakieś ciekawe tematy miały się zacząć, a taki jakis rozpierdziel trochę, każdy o czym innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka :D wykolejony..ja nie wiem o co jej chodzi ;) kredka sie napila i gada glupoty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×