Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

hmmmm...nie znam się na kotach ;) wiem że się mówi że rzyga ktoś jak kot.... i Kredka mi wytłumaczyła dlaczego tak się mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w szkole dziewczyny mowily "spocic sie jak dzika świnia" ale one tez mowily: miesiączka, rower jest poręczny, nauczycielka jest równa, itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiedzie, i jem standardowy francuski obowiazkowy poobiadowy i pokolacjowy deser, czyli jogurt i nektarynka :) nie no, oni jeszcze żrą camemberta z bagietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa, znowu jak mam przerwe to nikogo nie ma :O a pogoda za kiepska na opalanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu a ja sie nie moge doczekac 25 sierpnia.. wtedy wracam, normalnie juz mi sie nie chce t siedziec :O nawet mi sie plaża znudzila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów Kredce :D jadę nad morze ...nasze :D w niedzielę wyjeżdżam :D znajomi jadą w sobotę , nam wypadło wesele ...tak ze w sobotę jeszcze sobie poskaczę :D a w niedzielę wyjeżdzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też się plaża znudziła:o morze wolę zdecydowanie w październiku, przynajmniej spokój jest, bo teraz huk, zgiełk, krzyk bachorów:o no i te kosmiczne ceny:o kiedyś Niemcy i Skandynawowie przyjeżdżali nad morze na zakupy, a teraz Polacy jeżdżą do NIemiec, bo tam taniej:D a jeszcze w majowy weekend piwo w Kopenhadze(calsberg bo oni tylko to świństwo piją) kosztowało w przeliczeniu na złotówki 20 zeta za 1/2 litra- nie kupiłam dla zasady:D P.S.miałam być nad morzem tydzień a wróciłam czwartego dnia, bo nienawidzę marnotrawienia kasy-zdecydowanie wolę ją zarabiać:p🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie plaza znudzila w tym sensie, ze nie ma tam co robic. tak do 3 dni spoko, a potem lezenie plackiem, czytanie ksiazek czy taplanie sie w morzu staje sie juz nudne :O a do Rumunii jade bo mam na Rumunie juz od dawna ochote, jest taka dzika i nieodkryta, i jezyk ich mi sie podoba, no i Rumunczycy sa tacy przystojni ❤️ i maja duzo plaz nudystow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia Szczybrocha
Turquoise Tez bym chetnie pojechala do Rumunii ale Rumuni to nie moj typ:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam, na konto to idą przelewy monitorowane przez US i podatki trzeba płacić, a ja wolę niopodatkowaną, czysta kasę:p to wciąga jak hazard:o:o:o Turkus, o matkooo Rumuni?:o przecież oni Cię zamordują😭 ja bym się bała😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tak cieszę na ten wyjazd jak małe dziecko :D Tak dawno nie byłam nad morzem :):):) Będzie fantastycznie ...czuję to :D Czarna 🌻 Mordka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zamorduja.. to takie ładne, spokojne Rumunki ❤️ a serio, to wlasnie dlatego jade z kolega ;) sama i z kolezanka bym sie raczej bala troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×