Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

sumienie to dobrze, ze na mysl o minetce wystawiasz jezyk :P nie moge, nie lubie swoich ust :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sa za waskie i gorna warga wystaje mi do przodu :p takie schizy mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale jaja, nie pamietam, ale to bylo z moim trzyletnim chlopakiem i nie to, ze ugryzlam ale skorka mi weszla miedzy zeby :D i ja tak pociagnelam niechaco :O ale bylo krzyku, w moment mu sie odechcialo wszystkiego :D ja az zbladlam jak sobie pomyslalam o tym bolu :) przez kilka dni mi wypominal, w koncu powiedzialam, zeby spierdalaj, wiecej sie nie czepie, to juz sie zamknal i sciemnial ze zartowal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proste :D a jakie wygodne dla mnie :) napewno mi nic miedzy zeby nie zajdzie :P sama mam male cycki😠 wiec jestem wyrozumiala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie..hahahaha :D:D a po co mialam isc po nici i tracic czas jak mialam pod buzia co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje cycki widzialo tylko 3 szczesciarzy :P no i tez zaden nie narzekal :D w sumie i tak musieli powiedziec ze fajne :P chcialabym miec troszke wieksze, ale nie za bardzo, nieladnie wygladaja takie wielgachne obwisle:O a ja mam srednie ale jedrne :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra , wspolczuje jej, takie wielgachne sa nieladne, no wlasnie a tym bardziej ze w ciazy jeszcze puchna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuuj, bedzie musiala kupowac jakies koronkowe staniki, takie jak babki nosza, a my zawsze bedziemy mogly nosci push upy takie, ktore bosko podnosza i trzymaja przy sobie :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde halki, hahah zapomnialm, ze cos takiego istniej, co to jest ? taka spodnica pod spodnice ?? :p czy taka sukieneczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe mi sie skojarzyl z facetem od razu :) uciekam w kime, Ty kreda tez juz do lozka!! :) do meza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie stwierdzono, choc niektorym sie kojarze z facetem czasami :p w kazdym razie les na pewno :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowa o cyckach mnie ominela :( ps.dzisiaj zacina mi sie U :/ jak ja teraz bede pisac CHUJ :D (na szczescie najwazniejsze, S, E i X dzialaja bez zarzut :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Boszeeeeeeeeeeeeeeee.........jak gorąco.... byłam na cmentarzu ... kurcze...spociłam się jak mysz :(:( echhhhhhhhhhhhhhh.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×