Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

no ja kiedys mialam angine ropna z obydwu stron :o to wodka wyleczylam :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja akurat mialam :) dwa tygodnie brania antybiotykow nie pomoglo a kilka kieliszkow od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje, angina to najgorsza rzecz jaka mnie spotkala :o 🌻 na pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:o gorączka jak sto diabłów:o jakie szczęście, że mam chłodną chałupę i topless nie muszę biegać i obiadu gotować:p P.S. bzykać to se idźcie na erotyczny:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie prasuje ohydne brżujskie ciuchy ubieraja to sie oni paskudnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pada !!!!!! Nareszcie !!!! Odrazu lepiej sie oddycha. Zostalo mi tylko skonczyc lazienke, odkurzyc i umyc podlogi. I bede miala blysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
francuzi ponoć jeszcze spoko w porównaniu do amerykanów, no i szczupli są:classic_cool: siostra mojej koleżanki pojechała do stanów i na osiedlu, w którym zamieszkała uważana była za super szczupłą laskę chociaż miała jakieś 7 kilo nadwagi, bo większość amerykaców to wieloryby:D a te ich kiczowato urządzone mieszkanka, całe w koronkachm gobelinach i serduszlach to masakra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dobrze :D bo mieszkam w domu prywatnym :D i nie mam na poziomie swojego piętra żadnych sąsiadów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wokół swojego tarasu mam drzewa.... i opalam się toples :D fajnie mieć dom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam firanek-w całej 170-metrowej chałupie mam rolety:classic_cool: kiedyś w salonie miałam żaluzje i zazdrostki, ale zrezygnowałam bo mi zostały ścinki pięknych materiałów na rolety i se zrobiłam i mam, takie, że jak zasłonię na maksa w pokoju jest ciemno nawet w dzień:classic_cool: z tym, że okna muszę częściej myć😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwieksza zaleta mieszkania na osiedlu to towarzycho :classic_cool: jak ja sie ciesze, ze moje dziecinstwo przypadlo na czasy wyzu demograficznego, wspolczuje tym dzieciom teraz, ze nie maja sie z kim bawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D w pracy jestem ...nie mam tu telewizora :P jak będą podawać na TVN 24 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×